• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@suezana ty si ale sikujkaaaa :wink: ja zajtra idem k obvodnej ukazat tie vysledky z krvi tak som zvedava co povie :unamused:
22. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ved chlieb nemusis ked nechces, daj si vela salatu :wink:
22. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 áno, ale len na obed, na večeru bez :wink:
@mimika4408 ďakujem :dizzy_face: veľmi ma to teší, že telo spolupracuje :dizzy_face:
PS. Drbne ma z tohto - hodinu to číta a nič :confounded: idem kukať ordináciu, nemám na toto nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá zaspala pri rozprávke tak už mám veget... :sunglasses:
22. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja orfinaciu nahram a kuknem zajtra :slight_smile: teraz kukum panelak a klud este nemam :frowning2: len ziapem a ziapem..... :angry: ale ten moj syn je asi hluchy jak poleno.
22. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 este musim si najst na internete nejake salaty
@suezana inak vam dakujem za rady :wink:
22. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 a už si začala, či sa len chystaš... chlebík cez bielkoviny môžeš jeden krajíček, alebo hrianku si urob.... alebo ked bude veeeľka kríza, tak vo vajíčku, aj ked to neni dietne veľmi... alebo praženica s chlebom, či volske oko so špenatom a k tomu tmava žemla.. juuuj, veru, aj na špenat mam chut.. alebo špenatove halušky so syrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 mam druhy den dnes a ten spenat s haluskamy sa kedy moze jest na ktory den??a ak budes mat cas neposles mi tu kopiu knihy??
22. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, ja nejem len diétne jedlá.... dám si aj kalorické, aj vyprážané - ale s mierou a delím - beriem to tak, že chcem pokračovať takto celý život ( ak bude treba :wink: ), preto aj cukor, aj iné nediétne veci zaraďujem - radšej trochu, ako potom nájazd na chladničku :wink:
22. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 tie halušky nie su v knihe, to som si ja vymyslela :grinning: :grinning: ...šak do halušiek daš len muku a vajičko a na vyvariš a syrovu omačku.. raz za čas sa to môže.. a ked si nedaš chleba, tak ta muka tam je OK si myslím :wink:

ja som robila aj tak, že na bielkoviny špenat s volskym okom, na škroby špenát zo zemiakmi.. lebo ja milujem špenat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s veeeľa cesnakom

aha, čo som vybrala z rury práve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 posli 2kusocky mailom :slight_smile:)))
22. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ano, ja tiež nie iba dietne, šak preto píšem, že občas aj parky, občas aj pomiešat bielkoviny je OK :wink:
22. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 keby to išlo
a zas mi praskol :angry: :angry: :angry: asi na tenko gulam alebo davam vela plnky :sweat_smile:
22. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 nevadim ze praskol , ja nie som vyberava :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, trocha som pobicyklovala, ako sa dopekal kolač (nič moc, ale lepšie, ako vôbec si hovorím)... a teraz idem hodiť sprchu a kym príde MM z práce, idem čitať knižku ... trocha relaxu mi treba

papa zajtra snad... celý den vitamíny a to v práci mam toho zajtra dosť, aj dlhšie budem... ale snad prežijem, beriem arašidy, presnidávku.... sušene banany... to snad stačí do tej 15tej a doma ma bude čakať udusena kapustička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 mnaaam mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala by som si aj ja milujem spenat dik za dobry napad :slight_smile:
22. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku baby zajtra!!!! :wink:
22. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ...vstavat.... :grinning: ..ja mam za sebou banan a paradajkovu stavu...snad sa z toho nepo**m :grinning: a dnes vitaminy...no som zvedavaako mi to pojde...idem s malym na usne.,lebo je chudacisko chory...no snad mu pomozu :frowning2:
23. mar 2011 o 07:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova dobre ranko :slight_smile: , to usne nezavidim :frowning2: .....to bol pre mna ked som bola mala najväcsi strasiak :unamused:
inak na ranajky dobra kombinacia :grinning: :grinning: :grinning: a odvaha sa vydat este niekde von do terenu :wink:
23. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :dizzy_face: @mimika4408, super číslo so 7-kou na začiatku, blahoželám :sunglasses: ja tam ešte nie som, mne to lieta od 79,9 do 81, na porazenie :angry: dnes mám škroby, musím sa zaťať a vydržať, v poslednom čase stále porušujem :pensive: a 30.3. mám druhú vodu, moje nervy, je to už o týždeň :astonished: @adamko05, ty tak parádne vypekáš, sliny mi tiekli mi pohľade na obrázok :confused: ja si už varím zeleninové rizoto na dnes, to ľúbi aj malá, tak máme čo obidve jesť :wink: ale chlapom musím vymyslieť niečo iné na jedenie, im sa to páčiť nebude :rolling_eyes:
23. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko@ingridka22 , dakujem za pochvalu , ved aj ty uz sem-tam sklznes na 7-cku :wink: .ja mam dnes bielkoviny a chutim si na tresku :slight_smile: , len aby tie kila klesali ved sa nam vonku uz zase zacina oteplovat :slight_smile:
23. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, ja sa ešte načakám, kým mi to klesne dolu na stálo, snáď sa toho dožijem :confused: a máš pravdu, len nech to rýchlo ide dolu, lebo keby som mala teraz chodiť bez bundy, neviem neviem, ako by som sa cítila :fearful: zatiaľ sa úspešne maskujem, ale jar sa zobúdza a treba mi so sebou konečne niečo robiť a neflákať to ako doteraz :pensive: nech sa nehanbím, keď sa vyzlečiem z kabáta :wink:
23. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.-))ňodvazila som sa predsa na vahu....takze dnes 10 den a co vidim?3 kg dole!!!!!!mam taku radost z toho.-)))
23. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaa23 blahozelaaaam :slight_smile: to ta tak pekne nabudi a doda chut do dalsieho chudnutia :dizzy_face:
23. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu teraz krochkam blahom dievcata, dala som si tresku a grahamovy rozok, k tomu 4kolecka sunky a paradajku :dizzy_face: :dizzy_face: mnaaaaam som plnaaaa
23. mar 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 dakujem.-))no ved to ma este viac nastartovalo,a dokonca som vcera vytiahla steper,no stehna ma straasne bolia,ale zvyknem si..bodaj by to takto slo.-))dnes mam skrobovy,mala som varene zemiaky a karfiol,celkom mi to chutilo
23. mar 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes na tej preventivke u obvodnej (po 11.rokoch) a vraj vysoky cholesterol -dietu drzat! a ja jej hovorim,ze pani doktorka ja uz skoro 2mesiace dietujem tak naozaj neviem z coho :angry: , dokonca mi dala papier na ultrazvuk stitnej zlazy...a na zaver este tetanovku mi pichla :frowning2: . no a takto sa zozdraveho cloveka chory stava ved aby sa normy plnili :wink:
23. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaa23 to bol dobry obedik :wink: , ja mam zajtra skroby tak hadam si aj ja to iste dam, prave dnes som kupila karfiol :wink:
23. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ja ešte len pijem kávu - čítala som v noci do tretej, ráno som malú dala do škôlky a spala som do obeda :sunglasses: ale som chorá, tak si to môžem dovoliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@tinkaa23 gratulááááááááááácia veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ozujskova hádam už máte po :pensive: aj mne tak praští v ušiach - už 6.deň - neviem, dokedy ma to chce držať :rolling_eyes:
23. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

no tak dobru chut,urcite si pochutnas.-))ja zajtra UHT a neviem co papt daj nejaky receptiiik:slight_smile:
@mimika4408
23. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok