90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
22. mar 2011

@suezana ty si ale sikujkaaaa 😉 ja zajtra idem k obvodnej ukazat tie vysledky z krvi tak som zvedava co povie 😒

mimika4408
22. mar 2011

@mimi1111 ved chlieb nemusis ked nechces, daj si vela salatu 😉

suezana
22. mar 2011

@mimi1111 áno, ale len na obed, na večeru bez 😉
@mimika4408 ďakujem 😵 veľmi ma to teší, že telo spolupracuje 😵
PS. Drbne ma z tohto - hodinu to číta a nič 😖 idem kukať ordináciu, nemám na toto nervy 😝 malá zaspala pri rozprávke tak už mám veget... 😎

mimika4408
22. mar 2011

@suezana ja orfinaciu nahram a kuknem zajtra 🙂 teraz kukum panelak a klud este nemam ☹ len ziapem a ziapem..... 😠 ale ten moj syn je asi hluchy jak poleno.

mimi1111
22. mar 2011

@mimika4408 este musim si najst na internete nejake salaty
@suezana inak vam dakujem za rady 😉

adamko05
22. mar 2011

@mimi1111 a už si začala, či sa len chystaš... chlebík cez bielkoviny môžeš jeden krajíček, alebo hrianku si urob.... alebo ked bude veeeľka kríza, tak vo vajíčku, aj ked to neni dietne veľmi... alebo praženica s chlebom, či volske oko so špenatom a k tomu tmava žemla.. juuuj, veru, aj na špenat mam chut.. alebo špenatove halušky so syrom 😝

mimi1111
22. mar 2011

@adamko05 mam druhy den dnes a ten spenat s haluskamy sa kedy moze jest na ktory den??a ak budes mat cas neposles mi tu kopiu knihy??

suezana
22. mar 2011

Inak, ja nejem len diétne jedlá.... dám si aj kalorické, aj vyprážané - ale s mierou a delím - beriem to tak, že chcem pokračovať takto celý život ( ak bude treba 😉 ), preto aj cukor, aj iné nediétne veci zaraďujem - radšej trochu, ako potom nájazd na chladničku 😉

adamko05
22. mar 2011

@mimi1111 tie halušky nie su v knihe, to som si ja vymyslela 😀 😀 ...šak do halušiek daš len muku a vajičko a na vyvariš a syrovu omačku.. raz za čas sa to môže.. a ked si nedaš chleba, tak ta muka tam je OK si myslím 😉

ja som robila aj tak, že na bielkoviny špenat s volskym okom, na škroby špenát zo zemiakmi.. lebo ja milujem špenat... 😝 😝 s veeeľa cesnakom

aha, čo som vybrala z rury práve 😝 😝

mimika4408
22. mar 2011

@adamko05 posli 2kusocky mailom 🙂)))

adamko05
22. mar 2011

@suezana ano, ja tiež nie iba dietne, šak preto píšem, že občas aj parky, občas aj pomiešat bielkoviny je OK 😉

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 keby to išlo
a zas mi praskol 😠 😠 😠 asi na tenko gulam alebo davam vela plnky 😅

mimika4408
22. mar 2011

@adamko05 nevadim ze praskol , ja nie som vyberava 😉 😵 😵 😵

adamko05
22. mar 2011

@mimika4408 😀

adamko05
22. mar 2011

no, trocha som pobicyklovala, ako sa dopekal kolač (nič moc, ale lepšie, ako vôbec si hovorím)... a teraz idem hodiť sprchu a kym príde MM z práce, idem čitať knižku ... trocha relaxu mi treba

papa zajtra snad... celý den vitamíny a to v práci mam toho zajtra dosť, aj dlhšie budem... ale snad prežijem, beriem arašidy, presnidávku.... sušene banany... to snad stačí do tej 15tej a doma ma bude čakať udusena kapustička 😝 😝

mimi1111
22. mar 2011

@adamko05 mnaaam mnaaam 😝 dala by som si aj ja milujem spenat dik za dobry napad 🙂

mimika4408
22. mar 2011

dobru nocku baby zajtra!!!! 😉

ozujskova
23. mar 2011

dobre ranko ...vstavat.... 😀 ..ja mam za sebou banan a paradajkovu stavu...snad sa z toho nepo**m 😀 a dnes vitaminy...no som zvedavaako mi to pojde...idem s malym na usne.,lebo je chudacisko chory...no snad mu pomozu ☹

mimika4408
23. mar 2011

@ozujskova dobre ranko 🙂 , to usne nezavidim ☹ .....to bol pre mna ked som bola mala najväcsi strasiak 😒
inak na ranajky dobra kombinacia 😀 😀 😀 a odvaha sa vydat este niekde von do terenu 😉

ingridka22
23. mar 2011

ahojte dievčatá 😵 @mimika4408, super číslo so 7-kou na začiatku, blahoželám 😎 ja tam ešte nie som, mne to lieta od 79,9 do 81, na porazenie 😠 dnes mám škroby, musím sa zaťať a vydržať, v poslednom čase stále porušujem 😔 a 30.3. mám druhú vodu, moje nervy, je to už o týždeň 😲 @adamko05, ty tak parádne vypekáš, sliny mi tiekli mi pohľade na obrázok 😕 ja si už varím zeleninové rizoto na dnes, to ľúbi aj malá, tak máme čo obidve jesť 😉 ale chlapom musím vymyslieť niečo iné na jedenie, im sa to páčiť nebude 🙄

mimika4408
23. mar 2011

cauko@ingridka22 , dakujem za pochvalu , ved aj ty uz sem-tam sklznes na 7-cku 😉 .ja mam dnes bielkoviny a chutim si na tresku 🙂 , len aby tie kila klesali ved sa nam vonku uz zase zacina oteplovat 🙂

ingridka22
23. mar 2011

@mimika4408, ja sa ešte načakám, kým mi to klesne dolu na stálo, snáď sa toho dožijem 😕 a máš pravdu, len nech to rýchlo ide dolu, lebo keby som mala teraz chodiť bez bundy, neviem neviem, ako by som sa cítila 😨 zatiaľ sa úspešne maskujem, ale jar sa zobúdza a treba mi so sebou konečne niečo robiť a neflákať to ako doteraz 😔 nech sa nehanbím, keď sa vyzlečiem z kabáta 😉

tinkaa23
23. mar 2011

ahojte babenky.-))ňodvazila som sa predsa na vahu....takze dnes 10 den a co vidim?3 kg dole!!!!!!mam taku radost z toho.-)))

mimika4408
23. mar 2011

@tinkaa23 blahozelaaaam 🙂 to ta tak pekne nabudi a doda chut do dalsieho chudnutia 😵

mimika4408
23. mar 2011

ja tu teraz krochkam blahom dievcata, dala som si tresku a grahamovy rozok, k tomu 4kolecka sunky a paradajku 😵 😵 mnaaaaam som plnaaaa

tinkaa23
23. mar 2011

@mimika4408 dakujem.-))no ved to ma este viac nastartovalo,a dokonca som vcera vytiahla steper,no stehna ma straasne bolia,ale zvyknem si..bodaj by to takto slo.-))dnes mam skrobovy,mala som varene zemiaky a karfiol,celkom mi to chutilo

mimika4408
23. mar 2011

bola som dnes na tej preventivke u obvodnej (po 11.rokoch) a vraj vysoky cholesterol -dietu drzat! a ja jej hovorim,ze pani doktorka ja uz skoro 2mesiace dietujem tak naozaj neviem z coho 😠 , dokonca mi dala papier na ultrazvuk stitnej zlazy...a na zaver este tetanovku mi pichla ☹ . no a takto sa zozdraveho cloveka chory stava ved aby sa normy plnili 😉

mimika4408
23. mar 2011

@tinkaa23 to bol dobry obedik 😉 , ja mam zajtra skroby tak hadam si aj ja to iste dam, prave dnes som kupila karfiol 😉

suezana
23. mar 2011

Ahojte 🙂
Ja ešte len pijem kávu - čítala som v noci do tretej, ráno som malú dala do škôlky a spala som do obeda 😎 ale som chorá, tak si to môžem dovoliť 😝 😀
@tinkaa23 gratulááááááááááácia veliká 😵 😵 😵 😵 😵
@ozujskova hádam už máte po 😔 aj mne tak praští v ušiach - už 6.deň - neviem, dokedy ma to chce držať 🙄

tinkaa23
23. mar 2011

no tak dobru chut,urcite si pochutnas.-))ja zajtra UHT a neviem co papt daj nejaky receptiiik🙂
@mimika4408