• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
Ja dnes poctivé ovocko - čaj pijem, lebo ma už tretí deň pobolieva žalúdok :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to z tých prehreškov sladkých :zipper_mouth: )
28. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,sorry,ze som hodila len cislo,ale nejak nestiham..dnes mam rozlietany den..dnes si pripadam ako v kurierskej sluzbe..balik sem balik tam..3 zabalit,kocik zabalit,jeden balik prisiel,kurier vyvolava...no konecna.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: idem na postu rychlo poslat baliky a do obchodu..este kym sa vytrepeme von s malou,tak aj hodina prejde..tak pekny den prajem a PS-cakala som vacsiu vyhru nez len -6,5kg,ale no treba sa uskromnit..hadam do leta aspon tych 20 pojde dolu.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. mar 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200, jaaaj moja, ale medzi nami je hotová váhová priepasť :grinning: :grinning: :grinning: ale ok, potešila si ma, že aj tebe stojí váha :wink: @suezana, ty si tiež v inej váhovej kategórii ako ja :wink: , ale no tak dobre, budem čakať... a čakať... a čakať... možno sa stane zázrak :dizzy_face: @mimika4408, aj ja chcem 78 :sunglasses: a potom 75 a potom 70 a ... misia splnená :sunglasses: :wink:
28. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 zatiaľ :wink: zachvíľu ma dobehneš :wink:
28. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no dakujem :wink: , duuuufam, ze touz.. nenaskace na tu osmicku.....a to bejby uz u mna nehrozi (stara som ja korcula) aj ked min.rok som este veeelmi chcela :slight_smile:
28. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana :grinning: :grinning: :grinning: to sa mi asi nikdy nepodarí, to by bola hotová utópia :sunglasses: ale nech je sranda, idem ťa naháňať :grinning:
28. mar 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana, ja som sa do tabuľky nedala, naschvál :sunglasses: fuj, to by som tam kazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :grinning: fakt? ešte si chcela? ja tiež, nejako ma to opúšťa :unamused: Vaneska ako revala celé ráno, celú cestu do škôlky a v škôlke pomaly hysák - nechcém spáááááááááááááť :cry: :cry: :cry: :rolling_eyes:
28. mar 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 čo by si kazila - šup sa tam, budeš mať motiváciu :wink: Môj svokor má 165 kíl (nie cm) ja som zvyknutá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 preeesne aj ja chcem tak isto :slight_smile:
28. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 veľmi sa s tebou teším, lebo viem, aká to bola u mňa radosť, keď sa to prekotilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len si uvedomte - ja mám 163 cm! :wink:
28. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana len sa daj do toho teraz, lebo potom neskor ta chyti uz kriza stredneho veku a k tomu ti budu biologicke hodiny tikat :wink: :wink:
28. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dakujeeeeem, aj som 3x z tej vahy zliezla a vyliezla znova , ze ci naozaj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čakám na osudový okamih :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mimika4408 aj ja aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
@suezana no s antikoncepciou sa teda nacakas :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@suezana, a ja len 164 cm... keby aspoň 170 cm :frowning2: aj ja chcem, aby sa mi to "prekotilo" :grinning:
28. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana1710 ved to je pekny ubytok, vsetky sme v priemere asi tolko dali za 1.mesiac dole :wink:
28. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby utekam do tej skolky nech to este vybavim, od zajtra mam ine povinnosti :slight_smile: . tak pa pa zatial a vecer!!!!
28. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
je to so mnou bieda
doobeda dobre, obed dobre... teraz :angry: :angry: dve šuhajdy v sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana1710 -6,5 je supeeer... ja 3 iba... ani nie :angry: :angry: :angry: :angry: .. ale vodu presuvam až na víkend, vychádza mi to až 9.4., nevadí, predlžím si dietu :grinning: :grinning: :grinning: (ale nie, budem rada, ked do Veľkej noci vydržím... opušťa ma optimizmus)

a ešte aj svokra asi zostava od dnes v nemocnici, tak troška sa mi komplikuje strarostlivosť o maleho a celkovo, aj svokrovi bude treba navariť a tak... uf, ale šak, hadam bude dobre zas :wink:
28. mar 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko, aspoň boli dobré? :grinning: :grinning: :grinning: ale čo, keď chutili, tak je to ok, keby nie, to by bolo horšie :wink: :grinning:
28. mar 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 dobre, sama som si robila :grinning:
28. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 že dve :grinning: ja včera najmenej 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :cry: :cry: :cry:
28. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tohto :frowning2: a večer o 22.... :rolling_eyes:
28. mar 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana, už som v tabuľke - alebo skôr na nástenke hanby :astonished: :pensive:
28. mar 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja som musela pred 12 rokmi sľúbiť kňazovi pri spovedi pred svadbou, že žiadna antikoncepia :sweat_smile: inak mi odmietol dať rozhrešenie a svadba by sa nekonala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (kamarát)
28. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre upresnenie - v mojom prípade na nástenke hanby, vy ostatné ste šikovnice šikovné :wink: baby, veď tu sa pečie o 106, som v správnej diskusii??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok