90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
28. mar 2011

@ingridka22 a ja, že máš 120 😠 toto je aká hanba? 😀 neboj bude 😉 si tu a robíš niečo pre seba - a! hlavne to nejde hore! Lebo určite by to išlo... ja som to stopla pri váhe 74. A urobím všetko pre to, aby som sa tam viac nedostala 😉 (jedine, keď budem čakať dvojičky 😵 😵 )

suezana
28. mar 2011

@ingridka22 ja som to kvôli malej 🙂 veľmi dlho ma už prosila, že chce vykrajovať 😵 veľa som rozdala, .... ale aj mne sa ušlo dosť 🤐 ☹

ingridka22
28. mar 2011

@suezana, ja sa pečeniu vyhýbam, lebo by som sa nevedela ovládať 😲 ale zatiaľ koláčom odolávam, veď keď ich doma nemáme, tak ma nemá čo pokúšať 😉 no, letím s malou von vychutnať si slniečko, večer sem prídem 😎

adamko05
28. mar 2011

@ingridka22 ano, v správnej
lebo ja milujem piecť (a aj varenie už mam v celku rada) a milujem jesť a preto chudnem 😀

a mam doma 3 chlapov, oni stíhaju pojesť všetko (s mojou pomocou 😅 )

momoyka
28. mar 2011

ahojte, pekny dnicek...
je tu niekto, kto popri dietke aj koji?
dnes uz tuho rozmyslam, ze sa idem pridat... len sa este odhodlavam... asi sa zatial nastartujem oddelenou stravou... maly ma 6 mesiacov...

mimi1111
28. mar 2011

ahojte ja som to nevydrzala a po siestych dnoch sup na vahu a mam 2,5kg dole 😅

mimika4408
28. mar 2011

@suezana no to su mi teda pomery 😉 , ze este aj knaz sa kafre do intimnosti 😲

mimika4408
28. mar 2011

@momoyka ahoj, len ty pekne koj a papaj vsetko 😉 , ja som 2,5roka cakala kym som dokojila tak to tomu svojmu drobcekovi este dopraj so vsetkym co k tomu patri 🙂

mimika4408
28. mar 2011

@mimi1111 sikulkaaaa a to sa teraz chudne s chutou 😉

mimika4408
28. mar 2011

@adamko05 bude dobre neboj, len nech svokra pekne poodychuje v tej nemocnici a potom plna sil zase prevezme stafetu 😉 , inak aj mne vychadza 9.4. uz druha voda 😉

mimika4408
28. mar 2011

dievcata bola som dnes v tej skolke...teda som nemilo prekvapena ucitelkou, prvy dojem otrasny 😠 . ja som sa pekne predstavila, ze kto som, co som a ako sa vola moj syn a bla bla....ona ani bu ani be, tresla mi do ruky kopec papierov co treba vyplnit, doniest, zaplatit.....k malemu ani jedno pekne slovo neprehovorila, ked sa chcel ist dnu pozriet tak ho nepustila....spytala som sa ci ho dam len na pol dna alebo cely a na to ma tak surovo odbila, ze nam sa nepaci ziadne napol dna.....tento (ukazala na nejakeho chlapceka) tu place uz 3dni...ale nevadi, zvykne si 😨 😨 ....ako baby ja s takymto pristupom teda vobec nesuhlasim, uz nic ine mi ku stastiu nechyba len nech sa mi zacne popisavat alebo zajakavat alebo chodit pokazde s revom do skolky kvoli taketo "super" pedagogicke

kubkovka
28. mar 2011

@mimika4408 no tak takej by som asi nieco povedala, slusne.......to by tak vyzeralo, keby som ja robila ucitelku v skolke....

mimika4408
28. mar 2011

@kubkovka ja som zostala v nemom uzase.....isla som k rodicom a tam som sa hned postazovala a aj otec mi povedal, ze nech skusim este za riaditelkou. Od nas z rodiny tam chodili vsetky decka, moj brat, moja dcera, sestrine obe decka tiez, dokonca sestrin maly este aj bud.rok tam bude potom ide do skoly. Rozmyslam nad tym, ci sa nepokusit preradit ho do tej triedy k bratrancovi nakolko odtial ide 11deti do skoly tak ich budu doplnat malymi od bud.roka.

ingridka22
28. mar 2011

ahojte, už som doma z vychádzky, vonku bolo fajn, ale keď zašlo slnko,bola zima 😖 @mimika4408, a tá ženská bude učiteľka tvojho krpca? ja keď som bola s malou na akože zápise, riaditeľka sa malej krásne prihovorila, pohladkala ju po líčku, kadečo sa jej pýtala, ale moja blcha len kývala hlavou a nič nepovedala 😕 majú tam síce jednu fúriu, ale tá učí najstaršie deti, predškolákov, tí sú už odvážnejší a oni sa už tak neboja, keď ona kričí 😨 moja malá reve len keď niekoho počuje hlasnejšie rozprávať, nieto ešte kričať 😨 tiež som zvedavá, čo nás čaká, škôlku máme až od septembra, ale vraj už v máji mu tam môžme vodiť... ale neviem, či na celý deň, alebo len na pol dňa 😨 inak dnes by som už nechcela jesť, dala som si teraz dva banány, večer skočím na aerobik a po cvičení asi už len čajík 😉 aaach 🤐

mimi1111
28. mar 2011

@mimika4408 veru len dnes som mala prehresky ovocny den ☹ nevydrzala som a dala som si músli ticynku a 2 kolecka salamu mam co robit aby som sa nenajedla

mimika4408
28. mar 2011

@ingridka22 no to bude bohuzial 1 z dvoch uciteliek mojho syna ☹ ☹ , to ked sa zmienim pred svojim drahym zajtra tak to bude iny ofuk....ja som tiez chcela, ze ak bude plakat nejak srdcervuco tak nech mi zavolaju a my si pre neho prideme...ale ona tam normalne tie decka nechava revat a ze no a?zvykne si.....moj maly je strasne na mna naviazany a on s hocikym neostane lebo nie je zvyknuty, dokonca ani so svojim otcom (niekedy) 😉 , v znamom prostredi este ako tak...ale v cudzom taky cirkus spustil aj v taliansku, ze mi hned jeho tatko volal kde sme a doviezol mi ho na nakupy 😉 dokonca aj dvojjazycne krical "maminka aiutooo(pomoooc) 😀 😀

mimika4408
28. mar 2011

@mimi1111 vzdy lepsie ako slaninu s cibulou 😉

mimi1111
28. mar 2011

@mimika4408 no vies co teraz by som si dala aj to taka som hladnaaa

mimika4408
28. mar 2011

@mimi1111 daj si teply cajik 😉 , nieco teple do zaludka to niekedy pomaha 🙂

mimi1111
28. mar 2011

@mimika4408 tusim si aj dam nech ma prestane tak trapit hlad 😠

mimika4408
28. mar 2011

@mimi1111 pomaha to, vyskusane 😉 😀

mimi1111
28. mar 2011

@mimika4408 urobim neskor lebo este pred telku vecer ma bude porazat nech je uz zajtra a nieco dobre si uvarim no este neviem co 😝

dajna11
28. mar 2011

@mimi1111 moja ja ked mám ovocný den aj ja si hodím kusok syru či salámu do úst🙂čo už,zahyniem?

suezana
28. mar 2011

@mimi1111 aj ja mám ovocko - zatiaľ sa držím 😵 práve som zjedla večeru - 150g sušených sliviek - už by aj stačilo 😉

mimika4408
28. mar 2011

@mimi1111 aj susene ovocie mozes ked uz pride na teba nieco dobnut 😉

mimika4408
28. mar 2011

@suezana to bude sracka 😀 😀 😀

suezana
28. mar 2011

@mimika4408 och to ti ale vôbec nezávidím 😔 človek sa teší, že dieťa ide do kolektívu - má byť obohatené o nové dojmy, ale krásne a nie..... 🙄 🤐 doriti 😠 Vaneska má super učiteľky, úžasné... obe staršie, ale vždy v pohode. Aj keď malá/veľká plače, neriešia to .... ešte aj odporučia toto urobte, tu neustúpte.... super.

suezana
28. mar 2011

@mimika4408 sračka? neverím 😀

suezana
28. mar 2011

@mimi1111 mandle, oriešky, hrozienka.....

mimika4408
28. mar 2011

@suezana veru sa zacinam aj bat 😒 mam z toho take zmiesane pocity .... ved uvidime po 1.dni ako bude dalej, este aj tatko tu bude a pojdeme ho spolu zobrat 😉 a on je na neho inak citlivy (nakolko nie su spolu denne), to ja som ozajze sekera ale toto bolo aj na mna dost 😖 a ako spravna levica si svoje decka ochranujem zubami-nechtami 😀