• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@mimi1111 no dakujem....musím si začať veriť aj ja....lebo na začiatku to bolo hned hup dve kilečká preč a teraz to nejako stagnuje.
29. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaa23 super, že dva týždne bez prehrešku :confused: wau! to mne sa asi nikdy nepodarilo :sweat_smile:
Ja už smrdím od ryby :dizzy_face: :grinning: neviem, vývar mi nejak nepasuje :confused: možno dám neskôr....zato jogurt smotanový, čo je na stole, ten by mi sám skočil do úst :rolling_eyes: :wink:
29. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera som strážila kamoške deti do 22, aj dnes idem, nechá nám pizzu, dúfam, že odolám :confused: ach jaj :sweat_smile:
29. mar 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja som sa naoedovala a je mi tazko a pritom som zjedla len polovicu toho co som si nalozila vobec to do mna nejde :frowning2:
29. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana super budem rada ak mi to posles :wink: poslem mail do ip
29. mar 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ale veď to je dobre, nie? máš zmenšený žalúdok :wink: daj si čaj na žalúdok - mne včera super zabral... čo si jedla?
29. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 poslané, sú tam dve zložky - tá prvá je pokračovanie :wink:
29. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 no ved to je dobre aspon netrpíš orutným hladom,ja som si naložila a aj zjedla a je mi fajn:slight_smile:
29. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ako? Ja dnes dobre zatiaľ: O:kyslá ryba+kaiserka, OL.2 pomaranče a V: 2 jogurty....jeden mi vôbec nestačil :zipper_mouth: a to som odolala pizze u kamošky a bolo to ťažké, hladná ak sviňa som už bola, aj decká si to odniesli - som sa vyhučala a potom rozmýšľam, veď ja som hladná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no az dnes som zhresila s tym kolacom,co uz.-((((mnam jogurt ja to tak lubim,aj mam zajtra bielkoviny tak asi budem jogurtovaa:slight_smile:)len si daj aj to potrebujeme
29. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ale vlastne vcera som mohla vecer sladke,ked som mala uht,nie?tak ten prehresok je az dnes zasa som sa napchavala...uz nepeciem aspon do vianoc...:frowning2:ty si jedla na bielkoviny normalne zavinacika a kaiserku?super napad.-)
29. mar 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dakujem ze si mi to poslala urobila som fasirky ja som si ktomu dala celozrnne pecivo keby sa mi tiak dobre stiahol aby som tak nejedavala :grinning:
29. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 chvala bohu ze netrpim hladom to by som asi nevydrzala :slight_smile:
29. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčatá 1,5 literka napustená - vodou:slight_smile: zajtra začína tvrdý boj, nevečerala som takže predpríprava.... juchuchu....
29. mar 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaa23 som rada, že sa ti môj nápad páči :wink: Moja 5 ročná zjedla celého obrovského :confused:
29. mar 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata :slight_smile: , tak nam vcera prisiel tato :wink: to bolo radostiiiii, maly cely cas nalepeny na nom a ja mam teraz pokoj :grinning: :grinning: . Cize tato donesie dzusik, tato da pišať, tato sa bude hrat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a maminka pekne v klude pred telkou a s knihou v ruke..... Dnes ma nas Tonik 3rocky :wink: , boze ako rychlo to ubehlo :frowning2: .....sice oslavu budeme mat az v sobotu ale dnes si spravime vecer taku sukromnu len my traja (skoda ze Luci je na intraku), tak si skocime na pizzu (ja dnes sice vitaminy :frowning2: ale kedze je to velka udalost tak budem porusovat.
Tak vam prajem vsetkym dnes krasny slnecny den a co najmenej prehreskov :wink: . Myslim na vas!!!
30. mar 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až mám slzy v očiach :sweat_smile: viem, si predstaviť akí ste šťastní, že ste spolu :dizzy_face: prajem krásny deň, krásný večera a divokú noc :wink: Dnes vymeň vitamíny za UHT a normálne pokračuj. Ja som to tak raz urobila, celkom som premenila ovocko na bielkoviny a nič sa nestalo :wink:
30. mar 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dakujem moja :slight_smile: , aj tebe krasny den a veru je nam takto spolu dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: vcera mi bolo pekne zle po paprike,takze vyhadzujem z jedalnicka,,dnes bielkoviny mozzarela a rajcinky..je krasne pojdeme na cele pobedie von aj s muzickom aj malym,jeej :grinning: vcera som videla kraasne nohavice v obchode,mam ciel chudnut.. :grinning: :grinning:
30. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo....vodníčky kde ste????? ja obedujem fitline drink:slight_smile:)))))))))))))))))))))))) juchu celkom to ide:slight_smile: zatím
30. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, musim Vam prispievat sem, ja som sa sem dala len pred vyse tyzdnom, ale aby sa mi nestalo, ze ma vymazete z tabulky, alebo co.. ako sa mi stalo v inej teme, ze si zalozili sukromnu a mna nepridali :( ale co uz... prvorade je pre mna teraz chudnut takze som tu s Vami :slight_smile: Ja mam skroby, zatial ani jeden prehresok od zaciatku diety, ale neviem, uz ma vselico lakalo :slight_smile: A celkom sa tesim na ten vodny den, uvidim, co to so mnou urobi :grinning: Zelam Vam pekny dnik a slubujem, kazdy den aspon jeden prispevok ;)
30. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :dizzy_face: @perla200, zatiaľ som nejedla, ale o holej vode tiež nie som :astonished: mala som aj kávu, aj čaj :fearful: úspech u mňa bude, keď si nedám nič do úst, kým budem piť, tak to bude ok. fit line drink mám doma konečne aj ja, ale ešte som ho nepila :confused: včerajšie vitamíny som na obed zaklincovala treskou s rožkom :rolling_eyes: tak dnes musím vydržať nejesť :pensive: @mimika4408, krpcovi želáme všetko naj k narodeninám a nech sa mu v škôlke páči :wink: a všetkým vám krásne prežité dni, na ako dlho prišiel tvoj drahý? a aká bola reakcia na tvoje nové schudnuté telo? pochvala bola? :wink: tebe sa bude teraz chudnúť, toľko telocviku po nociach :grinning: :grinning: :grinning: @suezana, zavináče už mám v chladničke aj ja, ale neviem, či mi do zajtra vydržia... asi ich budem musieť pred mm skryť :fearful: :wink: dievčatá, držte sa :dizzy_face:
30. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
n@ingridka22 no podobne...hlavne že nežujeme nie????
30. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200, presne :wink: lebo keby som si len mini kúsoček niečoho hodila, už sa to rozbehne :angry: tak musím vydržať :sunglasses: pôjdem s malou von, nech doma neobsmŕdam, lebo všade, kde kuknem, vidím niečo na jedenie :zipper_mouth: moje nervy, a večer je tak ďaleko... už nech je ráno :confused:
30. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mozem sa k vam pridat?
Chcem sa spytat, ci ste realne schudli s touto dietou a kolko ?
Dakujem pekne :slight_smile:
30. mar 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 ja mám zajtra vodu,ale už viem že to bude nad moje sily a nevydržím
30. mar 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@tinna88 pridaj sa kľudne - jasné, že sme reálne schudli :grinning: moja realita sú nové rifle 2, jedny také, čo som nosila pred 4 rokmi :dizzy_face: nové podprdy s menším obvodom (ale väčšími vypchávkami :frowning2: ) nové tričko, pulover a zachvíľu povyhadzujem aj tie veľké gaťky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a plavky som zabudla - budem potrebovať nové :dizzy_face: stačí??? :grinning:
30. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a prečo by si nevydržala? Môžeš mi veriť, dá sa to, ja som sama nechápala :confused: Skrátka len sa snaž a keby sa niečo vyskytlo, tak si dáš :wink: ale dopredu sa neboj :wink: veľa dievčat ti to potvrdí. Inak ja už tretiu vodu neplánujem - pre mňa to nemá zmysel, lebo na druhý deň sa neviem dožrať...
30. mar 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok