90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
17. júl 2008

miresta, myslím, že to nie je také hrozné ako o sebe píšeš, možno je nejaké kilečko navyše, ale pri tvojej váhe...ja si myslím, že Ti to aj tak svedší...a máš super husté vlasy- Tvoja prirodzená farba alebo si farbíš?

anaret
17. júl 2008

chcela som napísať, že pri Tvojej výške, nie váhe....
...a ešte že svedčí...

anaret
17. júl 2008

ženy, ja mám akési blbé dni - váha nie že stojí, išla o 1/2 kg hore. Už 10 dní od vody a ja som nič neschudla...ja vravím, že tá voda mi úplne všetko nabúrala - stále som hladná, mám chuť na sladké /práve teraz/ a už som Vás chcela opustiť, že s tým seknem, ak sa nebude dariť...viem, že som na vine ja - lenivec, mala by som cvičiť, no som"lemravá"...
a dokonca tu nik niej, kto by mal rovnaké dni ako ja...bola tu kitaka, ale akosi sa stratila...
no zajtra mám UH - bude cestovinka - poraďte na aký spôsob a v sobotu to hnusné ovocie, už mi ide hore krkom...
a chýbajú mi raňajky aspoň jedno graham pečivo ku káve, prosíííííííííííííííííím...

tinaa
17. júl 2008

anaret, aj mne vaha stoji, zatial si z toho nic nerobim, ale som trosku sklamana. Schudla som len 1. tyzden 5kg a od vtedy to stoji. Ja som mala dnes UH, robila som si fliacky s kapustou. Nemas rada?

Rohliky mi tiez strasne chybaju, ale obcas si dam k obedu.

P.S.: urcite to nevzdavaj, to nas chces nechat same?????? Potrebujeme ta 🙂

anaret
17. júl 2008

ale jasné, že to nevzdávam, ešte nie...rada by som to dokonca vydržala, snažím sa nehrešiť, ale občas sa musím veľmi premáhať, aby som nezhrešila... zatiaľ sa držím, len to moje úsilie akosi neukazuje výsledky- ako som už spomínala... a občas by som si dala niečo sladké ku káve - ale až zajtra...a ešte - nebaví ma jesť to isté na obed aj večeru...

bože, ja som strašná, ja sa tu asi najviac sťažujem, ale komu sa najlepšie vykecám, keď nie mojim spolubojovníčkam, nie???

sjuzka
17. júl 2008

anaret: nepíšem sem často, skoro vôbec, ale čítam si vás skoro každý deň. . . .ale keďže píšeš, že tu nemáš spolubojovníčku s rovnakým dňom, tak sa ponúkam ja🙂. . . ja mám dnes tiež škroby, aj vodu sme mali v rovnaký deň. . . . mne zatiaľ váha ide dole, v piatok som sa vážila a mala som o dve kilečka menej ako po vode. . . vážim sa každé druhé ovocie, nie každý deň. . . . to ovocie už ide aj mne hore krkom, niekedy už aj raňajky oželiem. . . . a keď mám ovocie, tak si dávam zeleninu.

gucz
17. júl 2008

anaret tak si nedaj to isté čo na obed to aj na večeru, ja si dám sem tam niečo iné akurát teda podľa pravidiel a váha ide dole. Ono to je asi aj dosť o psychike. A ku káve si kludne daj dačo sladké, napr. jednu malú sušienku ak máš takú veľkú chuť. Ono je potrebné, aby si bola aj psychicky v pohode, určite lepšie niečo zjesť ako mať zlú náladu a trpieť. Musím sa priznať, ja som dnes zjedla 5 oškvarkov čo škvaril svokor. No sa preto nezabijem. Nakúknem zasa večer.pa

erikas
17. júl 2008

sjuzka ahoj ja už tiež nahrádzam ovocie zeleninou,dnes som mala jeden banán,ale radšej si dám uhorky,kaleráb,alebo aj nič len čaj alebo vodu dopoludnia

aniel
17. júl 2008

tinaa to je super ,že už beháte.Mne to strašne uľahčuje život.
Inak škoda ,že si si prehodila dni.Mohla si pokračovať ďalej aj keď si to porušila 🙂

aniel
17. júl 2008

miresta esencia z ančovičiek,to kde kupuješ?Super receptíky.U teba by som sa chcela stravovať 😀

aniel
17. júl 2008

miresta to sú aktuálne fotky?Malinká je taká vlasatá po tebe? 😉

aniel
17. júl 2008

tinaa teraz som si pozerala tvoj album .Koľko meria tvoja maličká .Vyzerá ,že je dosť vysoká.Sofi meria 72cm a váži8,5-9 kg,ale zdá sa mi proti tvojej veľmi malinká.

Teda dobre si zhodila.Ty už nepotrebuješ držať dietku 😉

anaret
17. júl 2008

sjuzka, a gucz, dík za milé slovo a podporu, uvidím čo a ako ďalej...

sjuzka, tak budem myslieť na Teba, aj keď nebudeš písať, viem, že si niekde a hneď je mi veselšie....

dnes večer som zhrešila - dala som si sladkosť a mala som až zajtra...ale ako povedala gucz, ona mala oškvarky a nič si z toho nerobí...

prajem všetkým krásny večer, zajtra mám dovolenku, teším sa na cestovinky a upečiem nejaký koláčik...v sobotu máme hody...

aniel
17. júl 2008

miresta ja som si ťa pomýlila so sestrou ,čo je tam také vlasaté dieťatko.Máš kočkysestry 😎

lucxy
17. júl 2008

anaret neboj nic to prejde...skus to dako prekonat 🙂

aniel
17. júl 2008

anaret,veď si jeden deň to pečivko daj,lebo keď budeš stále po niečom bažiť a nedáš si to potom sa lahšie zhreší.Daj sina bielkovinový deň a na obed si nedávaj chlieb.Jeden deň sa nič nestane 😎

lucxy
17. júl 2008

miresta lasagne boli dobre ale dako vela som nezjedla....
anaret to pecivo si mozes dat v ten treti den uhl. kup si tmave a je to ok 🙂

aniel
17. júl 2008

sjuzka a ty to koľký deň držíš?Aakoľko si už scudla? 🙂 😨 😵

aniel
17. júl 2008

schudla-oprava 🤐

anaret
17. júl 2008

baby,ste zlaté....že ma takto povzbudzujete.... dnes máme veľmi upršaný deň, rozmrazujem mrazničku, tak ju idem očistiť a potom asi spať, nejaká som unavená...majte sa krásne- chuduľky moje!

lucxy
17. júl 2008

anaret dobru nocku 😔

anaret
17. júl 2008

mraznička je už očistená, tak som ešte na skok dobehla...viete na čo som prišla? mala by som si dať ako motto do pasu toto/presne ma to vystihuje/: JA NEJEM PRETO, ABY SOM žILA, ALE žIJEM PRETO,ABY SOM JEDLA!!!

sestri
17. júl 2008

ahojte kočky...rozmýšlate nad stretkom?...

gucz
17. júl 2008

miresta mlá je strašne zlatá, a koľko má vláskov, normálne Vá závidím. Moja mala v šiestich mesiacoch holú hlávku 😀 . Ani sa nenazdáš a budeš jej pliesť vrkoče.
Nemáš tam nejaký receptík na zajtra z nových zemiačikov? Neviem, ryža mi zatiaľ nejak nechýba, treba využiť tie nové krumplíky

gucz
17. júl 2008

božinku zasa preklep, nie mlá ale malá

gucz
18. júl 2008

Dobré ránko 🙂

aniel
18. júl 2008

dobré ránko gucz.

AJ JA by som prijala receptík na nové zemiačky 🙂

aniel
18. júl 2008

idem si dať melónik,keď tu nik nie je 😉

gucz
18. júl 2008

čauko už som tu. Moja malá si zmyslela, že chce stále chodiť a keďže sama nevie, príde za mnou, schmatne mi prst a ide sa. A ak nejdem s ňou, to by ste mali vidieť tie nervičky a stráááášny plač. Teraz som ju uložila hajať, tak asi pôjdem robiť tie zemiaky. Asi ich uvarím v šupke, v chladničke mám ešte zeleninkový šalátik od včera, tak to bude asi moje dnešné menu 🙂

aniel
18. júl 2008

ja som teraz vyvešala šaty a tiež pôjdem dať malú hajať. Ledva som to upratala a už som to mala zasa rozhádzané.Ja stále neviem,čo spravím s tými zemiakmi 😉