• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@suezana ked skoncil serial taksomprepla na joj :wink: ,a kam este chodievas?
15. apr 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana daleko musi dochadzat do prace?
15. apr 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 mám veľa v obľúbených...aj v jednej súkromnej som a tá ma trocha podskupín.... :grinning: teraz som natrafila na čiernu listinu...píšu tam, ako klamu na bázare :confused: :angry:
15. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 jéééj kubko letí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je debil
15. apr 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 nie, on je šofér - ja neviem, prečo chodia tak skoro :rolling_eyes: musia vyťažiť tie kamióny :stuck_out_tongue_closed_eyes: domov chodí okolo siedmej večer priemerne, niekedy skôr, niekedy neskôr....s očami ako angorská mačka :pensive:
15. apr 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja to tu zvyknem skor tak citat ale minule som natrafila na jednu a to som teda neverila vlastnymociam co za kraviny tam pisali.... :grinning: , na bazarik chodit nezvyknem tak to mamoc netrapi, ja som taky dost nedovercivy typ v takychto veciach..
15. apr 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana kubko to uz zapil a nadopoval :wink: ...robit na kamione je dost narocne :frowning2:
15. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ideš teraz kukať šéfku?
15. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana sefku som videla len 1cast ,prepla som na markizu a tam jeden krici, ze uzsa mi postavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no, veru, robiť šoféra celkovo je hrozne náročné a nebezpečné....už sa stalo, že som mala hrozný strach :pensive:
15. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 čo sa ti postavilo? :confused:
15. apr 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana to verim :unamused: je to vycerpavajuce a boli ta z toho sedenia cele telo....no a na cestach je teda dost nebezpecnych debilov :unamused:
mne sa nic nepostavilo,to jeden v tv vykrikovalked som prepla :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 jáj pamätám, riešili vtedy, že si honil pri telke jeden :rolling_eyes: bože, to bolo také trápne :rolling_eyes:
15. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana :wink: programy s hviezdickou, ja budempozerat na prime show jana krausa,ma to zacat za10min :slight_smile:
15. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 škoda, to nemám :astonished: krausa môžem :wink:
15. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana mne sa tiez paci ten jeho humor :wink: , co mate na plane cez vikend?
15. apr 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 mali sme ísť ocinovi do BS, ale zišlo z toho, mm unavený, nechcem nasilu....tak pôjdeme asi v piatok. No a ozvala sa kamoška, v stredu ju pustili z pôrodnice, ideme pozrieť bábätko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak,ja som myslela, že tak na budúci týždeň behnem sama a len tak na skok a kamoška dnes volala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa tešííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tak si ides ovonat take novorodeniatko? :wink: , my este stale kasleme a soplime tak zrejme doma...max ked bude pekne tak prechadzka v kociku
15. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jáj hrozne som zvedavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šibe mi :wink:
15. apr 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana este ti to zachuti :wink: , no ved si este mlada tak este bracekby bodol :wink:
15. apr 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 veď ja viem :cry:
15. apr 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana prepac, ze vyzvedam ale malu si mala umelym oplodnenim? ja som mala niekedy kolegynu a tej vzdy hovorili, ze neplodna, neplodna....vyhodila neskutocne peniaze za oplodnenia , a teraz caka babo a ani nevie ako :wink:
15. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 aj ja poznám také prípady :unamused: ja mám za sebou už dva potraty... po malej....ale neboj, ja verím, že ešte bude :sunglasses:
15. apr 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana jasne ze bude :wink: :slight_smile: ,len tonetreba vzdavat ale ani sa na to nejak upinat....ja by som tiez este jedno prijala ale tik-tak hodinky uz odbili :unamused:
15. apr 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ale si tu kecáme :confused: nikto sa nepridá? :sweat_smile: boja sa nás?....alebo vyžierajú potajme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana veru :wink: a zajtra budu vyplakavat co vetko schrumali :wink: , keby mali ruky zamestnane na klavesnici tak by neboliprehresky ( alebo mm spal na perinaku plnom dobrot) :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zas mi chrumo obžiera prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz som bola na vecku a umyť a on behá so mnou ako psík :sweat_smile: otvorila som chladničku a vybrala som jogurt, aby v. nemala studený ráno a v momente bol tam....stále by žral :confused: už je taký veľký :unamused: veru aj na pekáč by bol :grinning:
15. apr 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ty milovnicka zvierat :grinning: :grinning: :grinning: , esteze mas zaujem aspon zo strany toho chruma ked uz mm vyspava :grinning:
15. apr 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 čo už, keď som povýšila jedlo nad sex :sweat_smile:
15. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to aspon nikdy nesklame :wink:
15. apr 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok