• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

22. marca 2017 
caute babenky :wink: , citam ze tu nejak pusto :unamused: ....aaaale ved pocasie je vonku krasne tak urcite vsetky sportujete a kola zhadzujete :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa drzim tak sviatocne...ranajky kava a kolacik :wink: (ved co ich mam vyhodit??? :frowning2: ), na obed som si dopriala 1knedlik a na vrch som to postrasila kamustou zo segedinaku :confused: ...hoci mam UHT ale nechce sa mi vyrit len tak pre seba , ved uz aj tak som dost pri sporaku stala....ale zato bicyklujeme :wink: , takze aj spalujem...
@miruska15 pridaj sa k nam kludne, je to fajn ked drzime takto skupinovo :wink: , informacie najdes aj na google, daj si do vyhladavaca 90dnova rozlisovacia dieta :wink: . tak drzim palce!!
23. apr 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,, :slight_smile: už sa pripravujete zajtra na šibačov?
mimika4408 ja som tiež včera trochu porušila :slight_smile: po pondelku to pôjde lepšie, že? :slight_smile:
ake je u vas počasie?
24. apr 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucxy bré ránko......no pripravujeme,akurát som mm hovorila že nech ide s malým šibať a ja budem len tak ležať a pozerať tv,lebo k nám nik nepríde....chvalabohu.
24. apr 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ženy... v mojom prípade, dieta na pokračovanie... pokračujeme v utorok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
24. apr 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana taky domaci vyvar je v pohode. kupila som si ani neviem presne aky,taky bez glutamanu aj zeleninovy aj hovädzi.... a teraz cez sviatky :frowning2: aj tak jem jedno cez druhe
24. apr 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivella NO urcite 15 potrebujem dat dole.... ale budem rada aj za 10kg.... :sweat_smile:
24. apr 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja tiež pokračujem až v utorok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tutifruti vitaj a pridaj sa :wink:
@mimika4408 takže preštudovane uložene a v utorok začinam.Stačilo by mi 5 kg a som Happy
25. apr 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :wink: , ja som dnes vymenila svoje bielkoviny za vodovy den :wink: , vcera sme boli na gulas party, grilovalo sa a mne bolo taaak zle v noci od zaludka ze az....uz som si asi odvykla , lebo nemozem povedat, ze by som sa prezierala, mala som len 1tanier gulasu na este 1ks grilovane masko a nejak mi netravilo...ani kvapku alkoholu ani bublinkove vody len cistu lebo som bola sofer :grinning:
@suezana no vitaj doma moja :wink:
@miruska15 5kg to budes mat v pohodicke :wink:
a citam, ze od utorka zase vzorovo budeme drzat :slight_smile:
25. apr 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby.... tak ja som mala dnes ovocný den... .
Boli sme na túre, ale takej lahučkej.... tak som na seba taká hrdá, že som vydržala nejesť.... Všetci tlačili chlebíčky a taaaak.... Zajtra sa chcem odvážiť, ked som bola taká statočná.... tak dúfam, že som aspon nejaké kilečko už zhodila...
25. apr 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408
@tutifruti no klobúk dole - že dnes vodový deň a ovocko :confused: :confused: :confused: :confused: veľmi vám závidím, lebo ja sa cítim hrozne :frowning2: jedla som normálne a veľa sladkostí :confounded: ale podvečer sme s mm väčšinu napchali do mrazáku, tak som spokojná. Dala som si sennu čaj, nech ma zajtra prečistí :wink: nemáme na pláne nič, moj krpec si na veľký piatok zlomil ruku - spadla zo stromu u dedka, boli sme na pohotovosti a že zlomené :confused: :pensive: tak budeme doma celé dni, len prechádzky a návštevy....a nemyslieť na jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
tak zajtra pekne pokračujem (dufam) akoby nič, mam mať ovocie, tak sa pokusim sa silnooo rozmyšlam, že v stredu by nebola zla len voda, ale som dlhšie v praci, tak neviem, či vydržím... ešte to musím premyslieť
ja tiež zajtra doobeda šupnem kolačiky dake zamraziť... nech ma nelakaju zbytočne :wink:
25. apr 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela by som sa k vam pridat, ale nemam zatial knizku, mamina mi slubuje uz 2 tyzden, ze mi ju prinesie, da sa niekde stiahnut??? chcela by som od zajra zacat, len neviem ako :frowning2:
25. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy pošli mi do ip mailovú adresu a pošlem ti :wink:
25. apr 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ahoj - jasné všetko šup do mrazničky :sunglasses:
25. apr 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana uz som poslala mail, dakujem ti pekne :wink:
25. apr 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy už som ti poslala, len prosím, daj vedieť, či prišlo - občas mi to blbne :wink:
25. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana jasnacka doslo, uz to citam, dakujem moc :dizzy_face:
25. apr 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy hlavne sa nenechaj odradiť, je to oveľa ľahšie, ako to vyzerá :sunglasses: sme toho dôkazom :wink:
25. apr 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana citam citam, lebo neako ma napadlo pozriet tuto dietu a ked citam tie vase prispevky......gratulujem vam a dufam ze aj mne sa to podari
25. apr 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.... tak dnes mám 9.deň a -1,5kg :grinning: Tak sa teším.... a dúfam, že do júna dám tých 10 :grinning: a potom aj tých 5, nech mám z dovolenky konečne pekné fotky :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, od dnes sa pridavam k vam, kto ma este dnes bielkoviny?
dnes som vazila,merala a zapisala, dufam ze to pojde lahko
mame este tu tabulku?
tu dietu drzim uz druhy krat, prvy krat som vydrzala dve vody a potom som stale mala viac a viac prehreskov a som to vzdala :angry:

baby co ste tu dlhsie, ako ste vydrzali doteraz ranajky? furt ovocie?
26. apr 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka ahoj ja si dnes robím morčacie prsia s paradajkovým šalátom :slight_smile:

Toho sa presne obávam aj ja.... , že po čase podlahnem.... :unamused: Koľko si za tie dva mesiace schudla?
26. apr 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,konečne po sviatkoch,idem na nákup ovocia a zeleninky na trh.....pečie sa mi kapustička so zemiakmi :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti 8-9kg, ale prve dve tyzdne som dala dolu 5kg,potom to slo pomaly lebo som mala prehresky
26. apr 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka To si aj tak super.... Ja sa nechytám.... a to naozaj nehreším....ale som spokojná aj s tým 1,5kg, ktoré sú dole... dúfam len, že to bude dalej pekne klesať.... :grinning: Najhoršie je pre mna, ked robím jest detom... napr. teraz ranajky.... som im robila chlebík.... čerstvý z maslom a džemom.... juj tak som sa zalizovala.... :sweat_smile:
26. apr 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka mne časom to ovocie už nepýtalo - ráno káva, okolo 10.hod. buď džús, alebo mrkva s jablkom nastrúhaná s kúskami citrónu - to mi v poslednom čase išlo, alebo detská výživa....alebo aj nič. Alebo prehrešok totál - že raňajky :sweat_smile: Raz tu jedna písala, že v pokračovaní dodržuje všetko, len si každé ráno dáva jogurt na raňajky - myslím, že aj tak sa dá...
26. apr 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa pecie syr http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992
dala som len 2 druhy syra eidam a mozarela, dufam ze mi aj bez vajicok
budem jast s kraiserkou a paradajkovy salat, som hladna velmi sa tesim na obed
26. apr 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok