• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
ahojte, tak ja som sa s vami na to tiez dala....dnes prvy den :zipper_mouth: , vobec som tuto dietu doteeraz nedrzala.
a rozmylsam co na obed :confused: neskor prestudujem aj tabulku a ak mozem, tak sa aj tam pridam :wink:
26. apr 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llumka teba nepoznam z marcipanovych tort???? este aj pecies?? ako to zvladas???

a ten recept je super, urcite vyskusam, hned som si ho aj ulozila
26. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ano z marcip.tort.
tvoj nick je povedomy ale som nevedela odkial, teraz uz viem
peciem este ale malo tak mesiac 2X, od januara uz neberem objednavky, uz mi liezlo na nervy, skratka stratila som hobby :cry:
26. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka pozerala som tabuľku - veď ty si skvelá :slight_smile: udržala si si váhu po schudnutí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem
26. apr 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy už nech si v tabuľke :wink: a čo si nakoniec papala?
26. apr 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dik sa pochvalu :grinning: ani ja sama neviem ako sa udrzala jedla som co som mala na ociach
ale od dnes nie, idem vecerat a vydrzat az na ranajky
26. apr 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nooo vypisala som tabulkuta a ako to ulozit??? asi som antitalent :unamused: ,lebo vypisat, ulozit a poslat ti do IP????
26. apr 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nakoniec som si udusila kuracie prsia a rajcinovy salatik k tomu.
o kolkej sa najneskor moze vecerat???? ja som si dnes dala o piatej, mozem aj neskor??? vidim ze llumka ide papat o 19....teda podla pisania spravy :wink:
26. apr 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neake tipy na zajtrajsi den?????
26. apr 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra som mala v plane pecene zemiaky s spenatovymi listami alebo spravim toto http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=32&t=1880
este neviem

@cessy ja veceriam vacsinou o siedmej aby som nebola potom hladna v noci
26. apr 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka myslela som ze to uz je neskoro, ale asi budem aj ja neskor papat. dakujem

ten receptik som chcela pozriet, ale musim sa tam najprv prihlasit, tak to pozriem az ked maleho ulozim, teraz mi tu kadeco stlaca.....
26. apr 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy keď si prečítaš diétu, tak zistíš že večerať môžeš až do 20.00 :sunglasses: je to fajn, lebo do obeda neješ, len ovocie :wink: ja som aj tak jedávala najviac o polnoci :zipper_mouth:
26. apr 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy veceru sa moze jest do 20 hod
26. apr 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka sme jej naraz napísali :grinning:
26. apr 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ano citala som ze ten traviaci system je od 20 do 4 rano, ale nevedela som ze este o osmej mozem jest....tak to je fain, lebo vo vsetkych dietach je tak do piatej, siestej
26. apr 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy, som v prdeli zas... dnes vitamíny typu.. karfiol na obed a potom kolačeeee... čo nevošli do mrazaka... zajtra mam dosta MS, tak to už na mne poznat (ešteže sa je na čo vždy vyhovoriť) :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... sladka žravosť vtedy.... ale skusim sa dako krotiť.. ale počítam, že take dva dni to bude ešte dosť zaber.
hanbím sa :frowning2:
tak vam nech sa darí lepšie prajem....
26. apr 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy o osmej večer nesmieš jesť - vtedy treba prestať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@adamko05 ja chcem zajtra karfiol, dnešok radšej vôbec neriešim :rolling_eyes: :zipper_mouth: tiež sa len vyhováram :astonished:

Predám čokoládové vajcia, peniažteky a iné kalorické debiloviny, čo tu na mňa zazerajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: L A C N O :wink: :grinning:
26. apr 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana pridavam sa do burzy :wink:
26. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ja som zákusky nabalila mužovoi do práce,to budu chlapi happy.z vajíčok a pod.narobím čoko pralinky a všetky dám dcere do školy nech dá deťom,tie sa budu tešiť.a týmto sviatky u nás skončili.
26. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 hm, roztopím a urobím palacinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a potom sa napchas palacinkami :angry:
26. apr 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana super heslo... podobne som na tom... mam doma dvoch chlapcov... tak si predstav tu zasobu lentiliek, kinderiek, čokolad, zajacov a neviem čoho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 :grinning: no veď :zipper_mouth: :rolling_eyes:
@adamko05 no, čo sa dalo, dala som do mrazáku, ale čokoládky? ja som hrozná :unamused: skrátka, ja doma nemôžem mať nič. A nevadí,lebo moja malá je po mne...tak radšej nech nemá na očiach sladkosti... :zipper_mouth:
26. apr 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana aj ja vzdy tvrdim, ze najlepsie drzim dietu ked mam chladnicku a vsetko prazdne :wink: , niet pokusenia ...
26. apr 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no j to je riešenie...my máme vždy niečo v špajzke,chvala bohu ma to tak neláka....to skor neodolám poháru vínka večer ked deti pospia a mm príde domov.....romantika :wink: ale alkoholik nie som:slight_smile:))))))
26. apr 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no, tak ja bavoráčik, alebo sladké likéry :sunglasses: a našťastie špajzu nemám :grinning:
26. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ja som teraz cmuckala vaječný :slight_smile: sa priznám bez mučenia
26. apr 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
@suezana tak vy si tu takto na tajnaka nalievate vzajomne??? :angry: :angry: a moj poharik je kde?
26. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 držím ho v ruke.....len som mala obavy sa spýtať....to vieš,aby nás niekto neupodozrieval že sme na šikmej plošine
26. apr 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tak nalej, uz sikmejsie ani nemozme byt :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok