90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
29. apr 2011

baby čaute .....vidím staré tváre takže sa vám darí čo sa moc tesím......ja začínam zase tretí krát nanovo.....kg idú nejak hore...ale bodaj by nie, ked sa nenavečeriam a potom vyžieram chladničku v noci....

dajna11
29. apr 2011

@mimika4408 no precvičovatel by bol skvelý...keby nebol rýchlo unavený...ach to ten vek,čo už🙂

dajna11
29. apr 2011

dobré ránko.......niečo veselé ked už je dnes tá svetová svadba.....http://medialne.etrend.sk/marketing-spravy/t-mo... kuk video 🙂

mimika4408
29. apr 2011

caute dievcata
@perla200 nevadi, ja viem ze to si sa obetovala aby si mohla byt s nami co najdlhsie 😉 😀
@dajna11 🙂 ved nemusi maratony behat 😀 😀

cessy
29. apr 2011

dobre ranko, dnes vitaniny, da sa to vydrzat???? 🤐

dajna11
29. apr 2011

@mimika4408 jasne že nemusí.....ale ked jeho vraj tá stavba toho domu tak ničí.....mali sme kupiť byt a bolo by 😉 😉 😉 ....ale ked nie!!!!on ma vidí na kolenách ako sa prehrabávam v riadkoch mrkvy a zemiakov 😒

dajna11
29. apr 2011

@cessy ale dá...aj ja som mala včera,dokonca som sa super držala až do večera ked som neodolala čerstvemu chlebíku s jarnou cibulkou....a potom som šla taká smradlavá cvičiť🙂))

mimika4408
29. apr 2011

@dajna11 no co uz moja....budes mat palac 😉 a mozno uz ked bude oddychnuty tak ta prekvapi kym budes stvornozky tu mrkvu pretrhavat 😀 😀 😀 😀 ale povedz mu, ze to chce aj vysoky plot okolo 😉

dajna11
29. apr 2011

@mimika4408 no to by bolo......tak preto ma stále nuti prať v rukách vo vani 😉

mimika4408
29. apr 2011

@dajna11 😀 😀 😀

dajna11
29. apr 2011

@mimika4408 a ved aj zo smiechu sa chudne 😉 😉

mimika4408
29. apr 2011

@dajna11 veru, veru....a vy sa mozno s mm tolko nasmejete pri tej vani, ze ani dietu nemusis drzat 😉

dajna11
29. apr 2011

@mimika4408 no bodaj by....musím makať aby mi brucho pri tej vani nezavadzalo 😉

suezana
29. apr 2011

Jééééééj tu je ako veselo 😀 😀 😀
@cessy neboj dá, je super, že nemusíš rozmýšľať, čo si dáš, čo uvaríš, ako skombinuješ....ja to robím tak, že v ten deň nevarím, len možno večer niečo rýchle pre rodinku.
Vychutnávaj si ovocie, kúp si nejaký džús, taký fajnovejší, čo si nekúpiš inokedy 😉 ja napr. jahodový s dužinou, alebo ananásový...alebo zavárané ovocie a urob si ovocný pohár, alebo opeč jablká na kúštičku masla, posyp škoricou(cukrom) a tanieri posyp orechami - výborné, voňavé, teplé 😵
inak aj zeleninové šťavy super zasýtia

suezana
29. apr 2011

@cessy hlavne mysli pozitívne - telo sa čistí, zajtra sa budeš cítiť ľahučká - je to príjemný pocit - stojí to za to 😉 Inak môžeš si dať aj zeleninku - napr. uvar brokolicu, alebo karfiol v slanej vode....poprípade si daj bujón, keď už budeš veľmi potrebovať.

suezana
29. apr 2011

Inak ja včera dokonalý deň, a musela som to o 22 pokaziť - zožrala som marcipánové vajce pri knihe 😠 a bolo obrovské 🙄 taká som sprostá 😲

lanczi
29. apr 2011

ahojte babule,viete mi poradit ci sa moze v uhlohydratovy den jest soju? lebo som mala taku zmes na spaget kde bola aj soja? a este ci cestoviny maju byt bezvajecne? dakujem

mimika4408
29. apr 2011

@lanczi v knihe sa pise, ze soja, cicer, sosovica, ryza, zemiaky....sa mozu cez skroby 😉

mimika4408
29. apr 2011

@suezana keby si si s nami pisala tak nezeries 😉 😀

cessy
29. apr 2011

@suezana tiez dnes nevarim a ani nestiham myslit na jedenie, na ranajky som si dala obrovsky banan, normalne som si pochutila, inak banany ja moc nemusim, potom jablko a teraz rozmyslam nad tymi pecenymi jablckami, to si asi spravim. dakujem za tip 😵

cessy
29. apr 2011

@suezana slinky sa mi zbiehaju ked pozeram tie prilozene fotky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mimika4408
29. apr 2011

dievcata , ktore nemate knihu 90dnova rozlisovacia dieta a chceli by ste tak je vypredaj na www.gorila.sk a je tam teraz za 3,99 e

dajna11
29. apr 2011

a vobec,ja sa nehrám ☹ ...včera ovocko,na obed zeleninová polievočka,čajíky...iba večer ten chlebík so zeleninkou ale ten som vyskákala.....a ráno o nič lahšia.....ešte aj trošku viac ako den pred tým.....ak o ja už som na nervy....uch.... 😠

suezana
29. apr 2011

@lanczi ak si mala morcadelu, tak tam toho neni nejak moc....aj ja som ju občas mala.... sója je večný problém - lebo ako bobule patria k škrobom, ale kocky, rezance a pod. - tak tam je napísané, že obsahujú viac ako 50% bielkovín, tak ja tiež neviem 😒 a cestoviny bezvaječné - áno

adamko05
29. apr 2011

@dajna11 a čo takto obvod... nezmenšuješ sa..
lebo mne tiež vaha nerobí divy, ale dake cm , tie niekam "išli"

ahojte inak

bojujem, tiež prehreškujem, ale cítim sa fajn... dnes UHL, zatiaľ pohoda 😉 , len zrovna včera sme dojedli kolače, tak neviem, čo dnes na večeru 😀

dajna11
29. apr 2011

@adamko05 ako ja cítim že som zhodila,aj kamoši si to všimli,aj cítim na nohavicaich že su volnejšie.....no len tá váha,aj keby som nežrala celý den nič aj tak asi bude stáť ☹

cessy
29. apr 2011

ahojte, dnes mam ten ovocnickovy "prvy" zajtra sa skusim odvazit ci sa nieco aj udialo 😅

tutifruti
30. apr 2011

Caute baby... tak je dnes po včerajsom ovocnom dni mám dole spolu 3,5kg.... 😀 😀 😀 Po dvoch rokoch vidieť na váhe šestku namiesto sedmičky.... super....

mimika4408
30. apr 2011

@tutifruti gratulujem, je to uzasny pocit 😉
inak caute dievcata 🙂

cessy
30. apr 2011

ahojte, ja som sa rano zabudla odvazit ☹ ☹ ☹