• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@tutifruti no veru.....poviem dones to a to.....nenapíše,nedonesie....alebo donesie niečo a iné vraj neskor lebo inde maju lepšie ceny...a to neskor nieje nikdy a musím zaobstarať ja
3. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 este aj zeminu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si jak cigana :wink:
3. máj 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ako hovorí moj milý....to aby som si na staré kolená zvykala tak by som si ju mala na hrud hádzať....ako ked ma budu pochovávať :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 :grinning: :grinning: :grinning: vyser sa na nacvik :wink: ved potom ti uz do zadku mozu fukat :wink:
3. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 a ved vlastne hej :grinning: :grinning: :grinning: a ked si tak v hlave premietnem ten obraz ako kočíkom tlačím velké nákupy a aj zeminu...no fuj mi....cigana total
3. máj 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 uz len jedno decko co ti sedi vpredu na koci, jedno lezi a po bokoch este dalsie 2 co sa pridrzaju :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti no v prvý vodový som to urobila tak, že som chcela piť len vodu a kávu, že si dám až keď príde kríza :grinning: a bolo 15.30 a kríza nikde, tak ma už lákala, že však dám si :sweat_smile: no musím ti povedať, že mi z nej prišlo tak zle od žalúdka, že som ju nakoniec aj vyliala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Druhý vodový som si dala ráno normálne a potom len voda... už si nepamätám presne, na druhom som aj čaj asi mala :wink:
3. máj 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 to už potom káru rovno anie kočík.....ale oni radi chodia s kočíkom len tak bez detí.......iba náročné nákupy :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si neviem predstavit, že by som bola bez kávy.... takže vodový nevodový.... :sweat_smile:
@suezana
3. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti ale dá sa to :wink: ja som tiež kávičková - denne aj tri vypijem - všetko je v hlave :sunglasses:
Inak dievčence, ale ste sa rozpísali, ja som si ani nevšimla, že reagujem na príspevok z pred troch strán :sweat_smile:
3. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda ja som asi nejaká divná, ale nechápem, že všetci kupujú balíky najrozličnejších vôd, džúsov, malinoviek :confused: síce vždy sa zahambím, keď príde návšteva, ale nakoniec aj tak každý ma upokojí, že voda z vodovodu stačí :sweat_smile:
3. máj 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no kde si bola stratena??? :wink: ...ja tiez len vodu ale malemu pomarancovy dzus kupujem
3. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúpila som mm dres :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za včerajší sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, to sa len rýmovalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hrozne chcel a už nemali... a dnes som natrafila, máte niekto prehľad o cene takého dresu? :confused: Lebo sused mi včera tvrdil, že kúpil za 5 eur a hneď ho aj doniesol ukázať....ale ja som nikde nenašla pod 15 eur :astonished:
3. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 kara to je prepych :wink: , my jak decka sme sa v zahrade na furiku dali vyvazat :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 upratovala som a potom sme boli v škôlke, v meste a tak na prechádzke a teraz tu hróóóóźne prší :rolling_eyes:
@suezana blbosť moja....tolko čo si dala aj stojí všade..za 5eu boli vlajočky :wink:
@suezana slovensky dres? dnes vecer bude mat premieru??? :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ale ved komu sa tu na sk lepšie darí ako našim tmavším spoluobčanom?aj bývanie dostanu zadara a aj samé soc.výhody a podpory.....káru si možu dovoliť
3. máj 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá sa včera a dnes ráno začala veľmi hrať so šušou a jedovala sa, že všetky vecičky sú jej veľké :cry: tak reku behneme do sekáčov a pozrieme niečo :wink: ja také môžem :grinning: kúpili sme dupačky hrubé, tričko a gaťuše malililinké po 50centov a ešte aj dvoje tepláky pre veľkú som natrafila po eure - jedny bárbiovské :dizzy_face:
Inak dnes ovocko veľmi ľahučké - vôbec som neni hladná, vôbec nepociťujem chute :confused: zatiaľ....teda. No a postavila som kapustnicu - aj klobásky som tam dala 3, aj hríby, mm bude nadšený :wink: a ak to na mňa príde, vylovím večer aspoň kapustu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 vďaka, ja si tiež myslím, že kecal :rolling_eyes: lebo ešte aj v tom obchode som ich videla po 15, ale modré...mali tam obyčajné trička s krátkym rukávom a na nich malý slovenský znak a tie stáli 7.90 :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nie to krásny dres s dlhým rukávom :rolling_eyes:
3. máj 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no bodaj by si bola hladna ked si cavargovala, po nakupoch behala.....ved skus doma byt zavreta a rozum len po jedle bude chodit :wink:
3. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 veru, veru.....skus ty vyhoriet albo ke d ta vytopi tak kto ti pomoc ponukne :wink:
3. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som videla dres a skrátkym rukávom za tolko...lebo som ho pozerala pre otca...
3. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 nikto moja,ja som nemala nárok na nič lebo aj ked som bola sama s dcerkou,ale som pracovala takže som asi na všetko mala...
3. máj 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu s malym na sucho nacvicujeme ako budeme kricat vecer " goooooooool" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to poznam :wink: podobny pripad....
3. máj 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 jaj jasné...aj ty si bola s dceoru sama :wink: :wink: :wink: takže ma to naštvalo ked tmavšie deti mali stravu za korunu ako soc.prípady a ja som musela platiť 600sk v školke za stravu
3. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 veru, veru....a pocula som ze im aj lieky predpisuku aby mali co najlacnejsie a ja platim jak krava plnu cenu
3. máj 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj vy len vzdycháte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: veď aj ja som doma s malou....len pol dňa sme vonku :sweat_smile:
3. máj 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana len sa vyskieraj :wink: ved pockaj ako ti bude veselo ked dostanete kiahne aj vy :wink: a doma budes trcat
3. máj 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok