• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 

@cessy ja som kiahne ponukala nie rohlik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten som strestala aj sama
3. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toto bolo dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze sa najem a ty len kiahne, dakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ved rohlik si natries aj u seba v kuchyni , ale kiahne si sa stazovala ze v okoli nemate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ale ja som to pochopila, nemusis mi to vysvetlovat :grinning:
3. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prehrali sme :unamused: načo som kupovala dres :confounded: :pensive:
3. máj 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladná som :confused:
3. máj 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čaute.... no ako? ja dnes UHT normalne sa držím....síce prehresok milu som si dala ale stalo to za to:slight_smile:)))

dnes ideme na pizzu:slight_smile:
4. máj 2011 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: ja som to včera zvládla - konečne :dizzy_face: :sunglasses: teraz mám tu kafíčko a rozmýšľam, čo variť :unamused: máme tú kapustnicu, ale potrebujem k tomu pre chlapa aj druhý chod....ja by som si dala kuracie mäsko, alebo tofu...
4. máj 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.....ja pijem čajík....dnes mám bielkoviny,včera som teda ten vodný den zvorala tým rožkom ale tak som si aspon zacvičila a zaskákala...ako ma boleli nohy.....dne si dám volské očká :wink:
4. máj 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: , ja pijem kafco a vznasam sa blahom.....rano vaha 74,5 :slight_smile: :wink: ...ono drzalo, drzalo a zrazu 1,5kg povolilooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa baby neskutocne!!!!!

len maly ma trapi :frowning2: , uz mame pupaky aj v puse a stipe to :frowning2: ...idem volat dr. ze co stym...
4. máj 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja mm tiez dnes bielkoviny, a asi si spravim pecene stehienko
@dajna11 ani tie volske oka nevyzeraju zle, ved este uvidim

@suezana ako robis tofu??? jedla som to raz a veelmi mi to nechutilo, asi to nebolo dobre spravene :zipper_mouth:
4. máj 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no máme kopu kotlíkového gulášu,dcera dnes spí u našich tak nebudem variť....lebo sa to len vyhodí....kedže ja zajtra zasa iné musím papať.
4. máj 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ty teda moja válíš......gratulujem. ja som včera až na ten rohlík nejdela celý den nič iba pila....a váha tá istá ako pred tým.nič nekleslo.a to som ešte &j večer cvičila......ach jo.
4. máj 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no moja ja sa cudujem jak svina.....lebo ja som este vcera vecer stala na vahe a 76....a to teraz bolo uz dobre 2tyzdne tak.....teraz tak max 2kg za mesiac mi zlezu :unamused: ...ale potesia :wink:
4. máj 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no vidíš,mne to od začiatku ide pomaly a toto ma hnevá,tak aj hladujem jak svina a nič z toho????aj cvičím,skáčem....ale zo mna to neskáče dolu :frowning2:
4. máj 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pre istotu ani nevazim, lebo ked sa uz odvazim, tak potom sa budem kazdy den :sweat_smile: a ked tam budem vidiet ze nic nechudnem, tak by ma to len rozculovalo, uvidim do kedy vydrzim. sice drzim len tyzden.........uvidime....
4. máj 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ani ja som nemyslela že by som vydržala 3mes.ale tak celkom sa mi to páči,cítim sa skvelo,takže som rada a ten mesiac už vydržím....len tá váha ma štve.
4. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ani ja by som si nebola myslela , ze 3mes vydrzim...a uz mam vlastne len poslednych 6dni :wink: ....ale budem drzat dalej aspon do leta, nech este do plaviek nieco zlezie :sweat_smile: :sweat_smile:
4. máj 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a kedy si sa prvy krat odvazila???? ja sa bojim ze stale nic a potom ze ma to bude demotivovat :unamused:
ty uz mas posledny mesiac??? no pekne
4. máj 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no druhý vodový den takže druhý mesiac :wink: ja som sa vážila stále :grinning: :grinning: :grinning: .....každý den.
4. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a kolko si schudla za prvy mesiac??? viem ze kazdy sme iny, inak chudneme......
4. máj 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy za prvý 5kg
4. máj 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 pekne, dufam ze budem na tom podobne
4. máj 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no snád aj lepšie:slight_smile:
4. máj 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 budem rada ked pojdu aj 3 kg dole, aj to bude super
4. máj 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ved hej....ale aj ja som čakal viacej ak baby písali že 8kg a tak....
4. máj 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no, aj 8, ale druhý mesiac nič, alebo aj do plusu išlo...tak radšej pomaly a isto :wink:
4. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ľúbim tofu údené, len ho osmažím na trolinke oleja - teda nakrájam na pásiky...ľúbim to tak, že trochu kuracieho mäska, alebo napr. 2 rybie prsty a tofu a zeleninka a kaiserka...
4. máj 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ved ano,jasné.......to len ked človek ide do toho s takou vervou že to bude tolko ako skoro väčšina a nieje to tak,potom žiali.....ale tak ja som spokojná,hýbem sa,cvičím......a stravujem sa takto takže sa celkom dobre cítim.aj ked občas by som si ten šlaát s rezňom dala :wink: :wink:
4. máj 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok