90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
3. máj 2011

@cessy ja som kiahne ponukala nie rohlik 😀 😀 😀 😀 ten som strestala aj sama

suezana
3. máj 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 toto bolo dobré 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
3. máj 2011

a ja ze sa najem a ty len kiahne, dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

mimika4408
3. máj 2011

@cessy ved rohlik si natries aj u seba v kuchyni , ale kiahne si sa stazovala ze v okoli nemate 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
3. máj 2011

@mimika4408 ale ja som to pochopila, nemusis mi to vysvetlovat 😀

suezana
3. máj 2011

prehrali sme 😒 načo som kupovala dres 😖 😔

suezana
3. máj 2011

hladná som 😕

perla200
4. máj 2011

baby čaute.... no ako? ja dnes UHT normalne sa držím....síce prehresok milu som si dala ale stalo to za to🙂)))

dnes ideme na pizzu🙂

suezana
4. máj 2011

dobré ráno 🙂 ja som to včera zvládla - konečne 😵 😎 teraz mám tu kafíčko a rozmýšľam, čo variť 😒 máme tú kapustnicu, ale potrebujem k tomu pre chlapa aj druhý chod....ja by som si dala kuracie mäsko, alebo tofu...

dajna11
4. máj 2011

dobré ránko.....ja pijem čajík....dnes mám bielkoviny,včera som teda ten vodný den zvorala tým rožkom ale tak som si aspon zacvičila a zaskákala...ako ma boleli nohy.....dne si dám volské očká 😉

mimika4408
4. máj 2011

dobre ranko 🙂 , ja pijem kafco a vznasam sa blahom.....rano vaha 74,5 🙂 😉 ...ono drzalo, drzalo a zrazu 1,5kg povolilooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tesim sa baby neskutocne!!!!!

len maly ma trapi ☹ , uz mame pupaky aj v puse a stipe to ☹ ...idem volat dr. ze co stym...

cessy
4. máj 2011

dobre ranko, ja mm tiez dnes bielkoviny, a asi si spravim pecene stehienko
@dajna11 ani tie volske oka nevyzeraju zle, ved este uvidim

@suezana ako robis tofu??? jedla som to raz a veelmi mi to nechutilo, asi to nebolo dobre spravene 🤐

dajna11
4. máj 2011

@cessy no máme kopu kotlíkového gulášu,dcera dnes spí u našich tak nebudem variť....lebo sa to len vyhodí....kedže ja zajtra zasa iné musím papať.

dajna11
4. máj 2011

@mimika4408 ty teda moja válíš......gratulujem. ja som včera až na ten rohlík nejdela celý den nič iba pila....a váha tá istá ako pred tým.nič nekleslo.a to som ešte &j večer cvičila......ach jo.

mimika4408
4. máj 2011

@dajna11 no moja ja sa cudujem jak svina.....lebo ja som este vcera vecer stala na vahe a 76....a to teraz bolo uz dobre 2tyzdne tak.....teraz tak max 2kg za mesiac mi zlezu 😒 ...ale potesia 😉

dajna11
4. máj 2011

@mimika4408 no vidíš,mne to od začiatku ide pomaly a toto ma hnevá,tak aj hladujem jak svina a nič z toho????aj cvičím,skáčem....ale zo mna to neskáče dolu ☹

cessy
4. máj 2011

ja sa pre istotu ani nevazim, lebo ked sa uz odvazim, tak potom sa budem kazdy den 😅 a ked tam budem vidiet ze nic nechudnem, tak by ma to len rozculovalo, uvidim do kedy vydrzim. sice drzim len tyzden.........uvidime....

dajna11
4. máj 2011

@cessy no ani ja som nemyslela že by som vydržala 3mes.ale tak celkom sa mi to páči,cítim sa skvelo,takže som rada a ten mesiac už vydržím....len tá váha ma štve.

mimika4408
4. máj 2011

no veru ani ja by som si nebola myslela , ze 3mes vydrzim...a uz mam vlastne len poslednych 6dni 😉 ....ale budem drzat dalej aspon do leta, nech este do plaviek nieco zlezie 😅 😅

cessy
4. máj 2011

@dajna11 a kedy si sa prvy krat odvazila???? ja sa bojim ze stale nic a potom ze ma to bude demotivovat 😒
ty uz mas posledny mesiac??? no pekne

dajna11
4. máj 2011

@cessy no druhý vodový den takže druhý mesiac 😉 ja som sa vážila stále 😀 😀 😀 .....každý den.

cessy
4. máj 2011

@dajna11 a kolko si schudla za prvy mesiac??? viem ze kazdy sme iny, inak chudneme......

dajna11
4. máj 2011

@cessy za prvý 5kg

cessy
4. máj 2011

@dajna11 pekne, dufam ze budem na tom podobne

dajna11
4. máj 2011

@cessy no snád aj lepšie🙂

cessy
4. máj 2011

@dajna11 budem rada ked pojdu aj 3 kg dole, aj to bude super

dajna11
4. máj 2011

@cessy no ved hej....ale aj ja som čakal viacej ak baby písali že 8kg a tak....

suezana
4. máj 2011

@dajna11 no, aj 8, ale druhý mesiac nič, alebo aj do plusu išlo...tak radšej pomaly a isto 😉

suezana
4. máj 2011

ja ľúbim tofu údené, len ho osmažím na trolinke oleja - teda nakrájam na pásiky...ľúbim to tak, že trochu kuracieho mäska, alebo napr. 2 rybie prsty a tofu a zeleninka a kaiserka...

dajna11
4. máj 2011

@suezana no ved ano,jasné.......to len ked človek ide do toho s takou vervou že to bude tolko ako skoro väčšina a nieje to tak,potom žiali.....ale tak ja som spokojná,hýbem sa,cvičím......a stravujem sa takto takže sa celkom dobre cítim.aj ked občas by som si ten šlaát s rezňom dala 😉 😉