• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
@dajna11 krasny chlapcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dKUJEM......no tešila som sa na ne a mali sme vela vajec,tak aby sa minuli
4. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 krasne je ten tvoj modrooky pampusik :wink:
4. máj 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 naozaj nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy
@mimika4408
@suezana dakujem......a aj tak si myslím že za tie zlaté ratolesti tých pár kíl navyšše stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no žiaľ ja sa nemôžem vyhovoriť na dieťa, lebo ja som po pôrode kojením schudla všetko a ešte o kilo viac ako pred tehotenstvom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana aha....no ja teda nie.ani po jednom :unamused:
5. máj 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja presne tak ako ty, a potom som sa tak rozpapakala ze az

ranajky mate uz za sebou?????
5. máj 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja čítam, že si sa rozplakala :grinning: :grinning: :grinning: a to bolo rozpapkala :sweat_smile:
5. máj 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám kávu...inak v noci som zjedla chrumky - celý balík :frowning2: a bolo mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi treba, keď som sprostá :rolling_eyes:
5. máj 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tým pádom nemám hlad, pijem len kávu :wink:
5. máj 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no uz to veru bolo aj na zaplakanie somnou....vecer som maleho ulozila vybrala zmrzlinku a dzgala sa, alebo palicky, alebo kadejake hovadiny...
5. máj 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana chrumky to je pokusenie.....pokedy nieje prazdny sacok, tak papam
5. máj 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
@suezana aaaale co :wink: niekto mal zazivacie problemy??? :wink: :grinning:
@dajna11 mna ked ti moji naseru tak si vzdy pomyslim aka by som bola hviezda a slobodna keby som ich nemala :wink: a hlavne ked pozrem v tv tie heeerecky (judinyova a spol :unamused: )
5. máj 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem dat hrozno, lebo uz ma chyta hlad a teraz som si trosku lizla karamelovej plnky, ale len uuuplne malicko, mnaaam taka bola dobrucka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja to ani moc nekupujem, ale kamoška doniesla a ja som to objavila pred polnocou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň viem....je to zvláštne, že nakoniec prevládne pocit nechuti, namiesto pocitu spokojnosti....
5. máj 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy plnkuuuu na lacny zaludok???? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: brrrrr, ani bez diety
ja si idem dat s tych sladuckych jahod :wink:
5. máj 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 judíniová? a ty si myslíš, že v 40tke môže byť šťastná? bez rodiny, bez chlapa, bez dieťaťa? ja by som teda nemenila :grinning: podľa mňa ona neni šťasťná...
5. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja plnku hocikedy :sunglasses:
5. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja so sladkym nemam ziaden problem, uplne na lacny zaludok....... :astonished:
a to bolo na spici malej lyzicky, takze ledva som zacitila chut, ale bola vyborna
5. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas judiniova.....zalezi aj od genetiky, nie kezdy ma vo vienku ze bude super stihly......
5. máj 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy takisto súdnosť nemá každý vo vienku :sweat_smile:
5. máj 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tak,tak...
5. máj 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 podla mna maju smutný život...alebo ho budu mať,teraz im to tak nepríde,ale aj ich raz nahradia a ked už budu mať 50,ani pes o ne nezakopne a aj na deti už bude neskoro.....takže tam ide iba o peniaze a ten život.štýl....mne sa už žúrky prejedli.....fuj.
5. máj 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 myslim ze jej nieje co zavidiet...
5. máj 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy hladuje jak krava....podla mna....a aj jej raz príde,že ostane sama ako prst,lebo o vysušene 50-tničky nebude mať záujem nikto.
5. máj 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy nie....iba ak tak trošku máličko....finančnu bezstarostnosť :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja som rada jak som, teraz dufam ze schudnem, samozrejme s vasou podporou, mam zdrave dieta, manzela......a co mi chyba???? jej podla mna toho chyba veeeelmi vela
5. máj 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale baby, priznaj me si, ze kazda z nas by chcela byt pekna a stihla a kde nie je genetika tam pomozu peniaze :wink: , no a ked uz nemame ani jedno ani druhe tak sa uspokojime aj tym , ze mame deti a mm...no nie zeby to nebol fajn ale mat tak vsetky 4 pozitiva by tiez nebolo na skodu :wink:
5. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 nevedela by si si to vážiť :grinning: človek chce stále viac a viac....
5. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok