• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

23. marca 2017 
@mimika4408 no ale ved snád aj to bude.....treba veriť.kolko si celkovo zhodila???
6. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 zatial 12,5.... este tak 5 :slight_smile:
6. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
6. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 :grinning: dnes som obliekla dcerine rifle co nosila v deviatom rocniku!! :wink:
6. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ale tak to potom mujsíš byť iná štíhlunká
6. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 este nie ako chcem...ale uz mam svoju predporodnu vahu a to sa tesim :slight_smile: , to dcera amal min.rok take pazrave obdobie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz su jej tie gate velke tak som zdedila :wink:
6. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 aha,no tgo ti závidím,aj ja chcem predporodnu váhu
6. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer, ahojte.....
tak prave som dorobila torticky, idem vas docitat... :wink:
6. máj 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy a aké robiš tortičky??daj foto,inšpiruj ma.
7. máj 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 dobre ranko ako sme sa vyspali????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@dajna11 tento tyzden napr taketo, tie uz su prec a dalsie 2 mam v chladnicke
7. máj 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 co dame na ranajky???
7. máj 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no teda ale su krásne....nádherné kvietky a tá slaninka.....ešteže už nemám v chladničke,hned by som si ju dala :wink: ....takáto šikovnica si ty???
7. máj 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ved ovocie,čo iné????ale už mi pomaly ide hore krkom...
7. máj 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ved viem ze ovocko......ale neviem co od dobroty :confused:
7. máj 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no ta slaninka mala na male......ale ja taku naozajstnu nemusim, tuto sladku by som si dala aj hned :zipper_mouth:
7. máj 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja iba takú ugrilovanú by som si veru dala....a ked bude leto tak veru neviem ako budem odolávať tým grilovačkám :wink: :wink: :wink: fak obdivujem tie kvietky a to všetko....ako to vieš krásne urobiť....ja pijem zelený čaj ale je mi z neho zle...idem si niečo dať do úst....jblko asi...
7. máj 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jaaaj grilovacky.......my sme uz 2 tento rok maly a taaak som sa dojedla nezdraveho grilovaneho maska.... :rolling_eyes:

kvietky som sa neako naucila z netu
7. máj 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes zanesiem maminke ku dne matiek maličkosť......snád sa poteší...
7. máj 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa aj pokušala o nejaké ružičky...ale tak neboli krásne ako od iných ked vidím.....ale zasa ja nepečiem,iba rodine.....a aj to sem tam,nie sme velmi na torty a zákusky.ale tie tvoej su nádherne,tie lalie...a vobec,vetko to vymalovať tak realisticky....
7. máj 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 krasny darcek, aj mna by potesil
7. máj 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ani my sme neni moc na torty, ale ked niekto z rodiny chce tak upeciem, alebo znamim.....

no banan je zjedeny a co dalej????
hadam doobeda by som mala uz vydrzat :confused:
7. máj 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja som ešte nejdela nič. urobila som si na obed mrkvovú polievočku,pojdem k našim,tak si zoberiem lebo tam nesiem guláš a ten nebudem....aj ked by som si dala :wink: ...no na to že pečieš pre rodinku je to super výkon,aj mne by trebalo viacej treningu ale ja potrebujem na to klud a pokoj a ten pri deťoch nemám sa na to sústrediť.
7. máj 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no veru casu na to nieje, leda tak cez obed ked maly spinka alebo az vecer, ked je uz v posteli, ale bavi ma to tak obcas sa bavkam
7. máj 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy tak to teraz ja som sa bavkala s kvetinkami....už mám plný balkon....už si musim povedať že dosť lebo už tam ani susiak s prádlom nedám :angry:
7. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jaaaj kvetinky tie milujem, tiez ich hadam az moc....ale na dome sa to strati, na cinziaku je s tym viac problem
7. máj 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no keby som mala držiaky na oknách mohlo by ich byť viacej....ale tak časom ked už bude dostavený dom,bude aj priestoru na to.mám asi uchylku.... :grinning: :grinning:
7. máj 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to je pekna uchylka
7. máj 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, tak ja mám dnes ovocný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám nakúpené nejaké banány, kivi, jablká, ale na nič z toh nemám chut...
7. máj 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ved hej....včera som niesla plný kočík kvetináčov a na trhu som zasa neodolala kvetinke :grinning: :grinning: a tak som do večera sadila....ale už nemožem,ved je to choré :grinning: :grinning:
7. máj 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti aj my máme ovocný,možeš aj zeleninu....ja napr.vždy zblajznem konzervu sladkej kukuričky :grinning:
7. máj 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok