• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
@tutifruti ja som tiez mala tolko na vyber, ale ako vzdy som si zas vybrala bananik. ten ma dobre na dlho zasyti
7. máj 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja som si tento rok dala prvy krat kvety na okna, teda do valovcekov, do teraz som na to nemala cas
7. máj 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no aj ja mám ale iba na balkonovom,tam ked by to aj padlo nikho to podo mnou nezabije :grinning: :grinning: ....juj ako to vkitne všetko,každé ráno sa na to chodím kochať :grinning:
7. máj 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 take pekne kvietky mi spravia vzdy dobru naladu....tiez sa mi to take rozkvitnute paci :dizzy_face:
7. máj 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopekam cokoladove muffinky pre maleho a muzika......jaaaj jak to vonia, teraz uz len odolat :rolling_eyes:
7. máj 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem radsej s malym na chvilku von pokedy pojde spat, lebo len ma to laka :unamused:
7. máj 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy tak treba zmiznuť z dosahu :wink: :wink: ja sa už hodne dlho snažím maleho uspať ale smeje sa mi do očí....idem to tu trochu uhádzať a pobaliť sa k našim
7. máj 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ahoj, okrem nas nikto???? :confused: :confused: :confused: :confused:

dnes som to nezvladla a jednu tu extra cokoladkovu muffinku som si dala s mojim syncekom na polovicku, ale okrem toho len jednu hrusku, takze dufam ze sa mi to neako extra nezastavi a to som sa chcela zajtra vazit, po muffinke nemam odvahu :unamused: :unamused: :unamused:
7. máj 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ale čo si?!!!!!!prečo by si sa nevážila? inak jedna hruška je málo za den.jesť máš ako inokedy,ranajky,obed,večera...akurát vitamíny,čiže zeleninu a ovocie.takže moja.....meškáš :frowning2:
7. máj 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ale jasnacka, rano bol banan, na desiatu hrozno a ta muffinka na obed a hruska olovrant
:grinning:
7. máj 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 takze zameskane urcite nemam :dizzy_face:
7. máj 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy aha....no ja som ranajky nemala :wink: :wink: ten čaj mi nesadol...obed mrkvová polievka...na olovrant jablčko a navečer zvyšok tej polievky...a tiež som mala pehrešok.od malej trochu chlebíka s rajčinkou.....no a čo? :wink: :wink: :wink:
7. máj 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no pekne takze aj ty nieco :unamused: , ale co uz narobime......

zajtra ake masko budes robi???? ja budem robit bravcove na prirodno a to budem papat aj ja
7. máj 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ja si z toho hlavu nerobím :wink: :wink: zajtra budem robiť hlivový paprikáš s haluškami,tak si dám ja s chlebíkom
7. máj 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dlho som tu nebola nebol cas.inak som mala same prehresky vzdy som pekne vydrzala do piatej a potom som pokazila tak som vzdala.neskor zacnem odznova.skratka moje telo nevie nastartovat.

obdivujem vas ze to viete vydrzat.
7. máj 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka no ved aj ja mávam prehrešky......malé,väčšie....ale pokračujem dalej. mne to od začiatku šlo pomaličky dolu,aj ked som prvý mesiac držala na 1000%. takže som bola trošku demotivovaná....ale tak pokračujem,chodím cvičiť,takže snád sa niečo ešte dá dolu.
7. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve prišla z opekačko-grilovačky rozhodnutá, že vydržím moje vitamínky dnes...keďže včera som predviedla klasické obžerstvo :unamused: ....takže prišli sme k svokre (ešte predtým som sa v lidli zastavila a kúpila 3 kg jab´lk za 3 eurá :zipper_mouth: ) a hneď vonku vôňa jak sviňa - asi 7 plechov kysnutých rožtekov plnených lekvárom, tvarohom, makom, orechami.... tak som si urobila kávu :sunglasses: Potom prišla švagriná a už sa pomaly začalo.... keď jedli bola som si urobiť velikánsky hrnček mätového čaju a chlipkala som pri chrumkovi (berávam ho a je na trávičke) potom keď bolo druhé kolo, hovorím neteri (14r.) nejdeme na prechádzku so psom? tá nadšená :dizzy_face: keď sme sa vrátili :zipper_mouth: jáj tak by som si dala, ale vytiahla som jablká a poponúkala...len deti si pobrali :grinning: ale super - vitamínky :slight_smile: a potom som chytila handru a umyla som svokre okná na kotolni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už som sa nemohla na tie klobásky dívať :cry: :cry: :cry: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže dnes 2 banány a 4 jablká - som dobráááááááááááááááá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana super gratulujem....ja by som úprimne.....nevydržala...
7. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ďakujem :slight_smile: vieš, dnes ráno som zistila, že mám + 2 kilá :pensive: musím ísť na seba tvrdo :rolling_eyes: zajtra bielkoviny....už mám kúpené tofu - bolo v akcii :dizzy_face:
7. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ty si 100%tna :wink: , super
7. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som dnes mala prvy prehresok, dufam ze zajtra pojdem uz podla planu :zipper_mouth:
7. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy :wink: pôjdeme spolu :dizzy_face:
7. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nuž moja a to ako celý život už takto na seba tvrdo musíme ísť?????malo nám to ved zmeniť metabolizmus....tak písali.....ale asi nie...ako mne vyhovuje tak toto stravovanie ale po pravde-....nebudem sa tak stále stravovať,nebudem donekonečna pre seba zvlášť vyvárať..nebudem sa strániť niečoho celý život ked dostanem na to chuť.....trošku m to hnevá....pretože napr.už teraz mám ovocia po krk ráno....ovládam sa...ale taká hrianka mi chutí...takže prehrešky budu to mi je jasné... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy kolko už držíš moj dietku?
7. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jaaj malicko, ja som len nedavno zacala
7. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja som skončila už dáááávno a toto pokračovanie je fest ťažké, lebo už nemusíš.....a dlho mi váha stála, hoci som to takmer každý deň pokazila - večer ako inak :rolling_eyes: dalo sa čakať, že príde ten deň, keď to vyskočí :frowning2: ale tak ja, keď si dám raz, neviem potom prestať :frowning2:
7. máj 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jéj, ja som myslela, že mňa sa pýtaš, koľko držím :sweat_smile:
7. máj 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no ja sa snažím, nevarím pre seba zvlášť - teraz by to už mohlo byť jednoduché - obed niečo, večera iné - jogurt, už sa dá a predsa je to pre mňa ťažké neprehnať to :pensive:
7. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a ty si kolko schudla???
7. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy 10 kíl, ale nebolo to poctivé....dosť prehreškov, hlavne druhý mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom tretí som zabojovala.
7. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok