• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
Suezana Ďakujem, no vyzera to dost drasticky....
8. máj 2011 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana aj ja by som chcela pokracovanie, posles aj mne??????? :fearful:
8. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, dnes rano som sa vazila :confused: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -3kg, juuuuj sa tesiiiiiiiiim. a vcera som male ten prvy maly prehresok :zipper_mouth:
8. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy no vidíš,krásne..gratulujem.ja som mala po týždni dolu 2kg. a prvý mesiac som to držala zubami nechtami bez prehrešku...teraz už ne :wink: ...myslím že občasne malé porušenie je lepšie ko velké a začínanie nanovo :wink: none?
8. máj 2011 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak,a je po obede,som plná....dala som si aj halušky....tak mi treba.....dnes už iba ovocie :unamused:
8. máj 2011 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 nooo ja som velmi rada tym 3 kilam, dufam ze to pojde pomaly dole a cez leto dam aj plavky :confused:
8. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy podla fotky si ved ok......neverím že by si nedala na seba plavky,že by to až také hrozné bolo.
8. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 ja som nakoniec robila hovadziu rostenku, lebo som z mrazaka vybrala nieco ine, ako som chcela :fearful: , ale bola vyborna, muzik mal k tomu ryzu a ja polovicku slnecnicoveho chlebika a hlavkovy salatik. vyvar som uz nedavala, lebo mne to neako nechuti, keby o bolo pred maskom, tak si ho dam, ale po tom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nie, uz som mala dost
8. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 to vidis len hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 ale jasne ze dam....my sa casto chodime s malym kade-tade kupat....ale stale len mam taky zly pocit pre moje brucho....dufam ze pojde trosku dole :unamused:
8. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy ja som robila n smotane hlivu...a domáce žemličky...ale nakonec som si dala k tomu halušky ako ostatní.....no a už som pokazila:slight_smile:ale neva,už dnes iba striedmo
8. máj 2011 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy to brucho vadí aj mne,nejako po porode sa nechce vrátiť do aspon u časti povodneho stavu :confused:
8. máj 2011 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 pisala si, ze uz len ovocie..a to sa moze???? neje sa ovocko len na ranajky???? som v tomto este zaciatocnik, preto sa pytam :confused:
8. máj 2011 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 ake zemlicky??? ako prilohu?? alebo ako pecivko????
8. máj 2011 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 brucho.....ach jo......
8. máj 2011 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy no malo by sa na večer to čo na obed....ale kedže som zhrešila budem na seba tvrdá :grinning: :grinning:...a ked by ťa behom da chytil velký hlad tak možeš nejaké to jablčko alebo mrkvičku hodiť......
8. máj 2011 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy no cchela som si to dať ako prílohu ja...ako to pečivo k obedu čo sa može....ale nedala som si...ale s super,mm už tri zjedol :grinning: :grinning: že nedelný obed...a zajtra urobim malej do školy obloženu.
8. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 aha, takze take lahsie budes papat :slight_smile:
8. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 robila si ich v pekarni?? alebo normalne v trube???
8. máj 2011 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy normálne v trube....nabuduce skusim bagetky....a také slané pečivko v muffinkovom plechu :wink:
8. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 ved daj recept, hadam skusim :wink:
8. máj 2011 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy je to kysnuté cesto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odvážiš sa?
8. máj 2011 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 a su dobre???narocne???
ved raz to uz skusit musim :unamused: :sweat_smile:
8. máj 2011 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy inak toto je recept že použiť sušene droždie....ale ja som robila kvások.nieje to náročné....200gpolohrubej a 200g hladkej múky-zmiešať,pridať čajovú lyžičku soli,čajovú l.mleteho korenia,sekaného rozmarínu,ten som nemala tak nedala,polievková lyžica oleja a vodu,vlažnú.vidíš toto si možeme urobiť aj ked budeme mať UHT :grinning: ..je to cesto bez vajca :grinning: .necháš urobiť kvások-mlieko,štipka soli,štipka cukru,kvasnice...na teple vykysne...kydneš do múky,pridáš ostatne a hnetieš kým to nemáš také vláčne bez hrudiek...anecháš nakysnúť na tepllom mieste.no a potom c :grinning:sto dáš na dosku,odrthávaš malé bochníky a dáš na pomstený plech...v strede urobíš opakom noža čiaru,c cez stred....necháš ešte podkysnuť...potrieš žltkom,posypeš hrubou solou alebo kminom,ja som dala lanové semienka.
8. máj 2011 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte bambuľky, kde je tabuľka? nech sa nakopnem ked si pozriem kto koľko schudol. Po tých mojich úbohých 2 kg za mesiac som to vzdala , ale chcem z nova začať. Včera som stretla známu po 9 rokoch a tá ma nespoznala lebo vtedy som mala o 20 kg menej, tak to ma motivuje zase zabojovať.
8. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy tu je foto....v časopise boli krajšie...ale chutia skvelo
8. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 dakujem za recept, uz ho mam opisany. ale myslela som ze to bude na zemlicky z celozrnej muky, aby som ich teraz mohla papat :fearful: a to su z bielej muky :confused: , neskusala si pridat spaldovu muku alebo neaku taku???
8. máj 2011 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 a ako si sa drzala do vecera???? ja celkom fain, na veceru kusok maska a salat.....potom uz len cajik
8. máj 2011 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky,tak cez vikend som opet nemala totalka cas na vas,ale stale sa drzim s tou delenou stravou....mrcha mi konecne konci,ale na to,ze som ju dostala az po 4 mesiacoch celkom uleva a dufam,ze teraz sa moje telo da konecne doporiadku a cykly budu pravidelne.....a kila pekne budu odchadzat...vy?ako sa mi drzite?
9. máj 2011 o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok