• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@tutifruti kapustová polievka so zemiakmi, ja milujem kelový prívarok so zemiakmi na tento deň, alebo zapekané zemiaky+ryža+kyslá kapusta,...
16. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti ahojte, aka to je sojova jaternica????to kupim normalne v sojovom oddeleni??? v chladiacich boxoch?????
16. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,chcem sa spytať,či je tu niektorá z Vás čo tuto dietu drží po druhý krát a či z nej chudne aj po druhé.Ja som z nej už raz schudla,no potom sa to pokazilo oslavou a odvtedy nie a nie začať,alebo aj ,keď som začala,tak som to porušila.Chcem začať už naostro,lebo mi je zle z mojej postavy ..
16. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, počas 90 dní som schudla 14 kg, tak som celkom spokojná s touto dietou :grinning: ....ešte by som chcela schudnúť aspoň 5 kg, ale nejako sa mi nedarí dodržiavať už dietu, sem tam malé prehrešky, hlavne počas sviatkov, o týždeň bola zase oslava narodenín, tak som jedla čo som videla a už asi 2 x som mala taký večer, že som zožrala celú čokoládu aj čipsy, no katastrofa :confounded: ...ale nepribrala som počas asi dvoch týždňov, ktoré som flákala, dokonca som ešte kilo od posledného váženia spred sviatkov dala dolu :slight_smile: , čo som si myslela, že budem mať aj o tri viac....ale určite chcem pokračovať, len neviem sa znovu naštartovať na presné dodržiavanie :cry: ako mám pokračovať po 90 dňovej diete?
17. máj 2011 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti ja som čítala že na škorby sa može soja iba ako strukovina,čiže boby sojové a výrobky zo sojy su na bielkoviny.
17. máj 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
@dajna11 co dnes na obed???? ja som si spravila ryzu s dusenou zeleninkou. a k tomu neaky salatik :wink: .
ja ryzu mozem, skor ako zemiaky. dufam ze sa jej pri tejto diete neobjem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dobré ránečko,ja som si urobila špenátové rizoto...mnam...
17. máj 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana
@cessy dakujem :wink:
Ta stranka na ktoru mi dala odkaz dajna je fajn. Je to tam pekne zhrnute aj receptiky, takze som si to vcera postudovala. :wink: Teraz uz len vydrzat :grinning:
Drzim vam vsetkym palce....nech idu kilecka rychlo prec!!! a aj mne nech sa dari aspon par dat prec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ako si robila spenatove rizoto???? :fearful:
17. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, vidim, ze tu ste ostrielane expertky:slight_smile: poradte teda prosim;) kam s kukuricou? rata sa k zelenine, teda sa moze hocikedy? a z toho vyplyva, ze teda pukance alebo polentova/kukuricna kasa nie su az taky hrozny prehresok? (ja viem, spekulujem a vymyslam:slight_smile: ale co teda namiesto tych pamlskov okrem ovocia a orechov?? :slight_smile:
vdaka, a nech sa dari:slight_smile:
17. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja si urobím ryžu zvlášť,zvlášť špenát na cibulke s cesnakom,trošku podliať vodou aby sa udusil.a zvlášť nejakú zeleninku,najradšej mám kde je kukurica....ked to všetko je hotové,zmiešam to spolu....na to by malo isť ked to ideš papať kečup a syr...syr nemožeme vtedy takže len kečup,mne aj dcere to velmi chutí.
17. máj 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janea ja jem iba zaváranu kukuricu aleo ked je v mrazenej zelenine,a jem ju hociked teda ako zeleninu.....neviem však či je to ok.
17. máj 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 vdaka za radu:slight_smile:
17. máj 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janea za málo.........
17. máj 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janea ja jem kukuricu najmä s ryžou a zemiakmi - keďže obsahuje veľa škrobov, dávam ju v ten deň :wink: pukance ako prehrešok mi príde v pohode :sunglasses: ja mávam oveľa závažnejšie prehrešky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. máj 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmolinka je normálne pokračovanie 90dňovky, pošli email, pošlem ti to :wink:
17. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, co dnes papame???
18. máj 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 daj zas neaky dobry typ :wink:
18. máj 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dobré ránečko,ja papám jablko a banán....a čo dnes jesť??juj to je ťažké.....chcela som ísť do lidla po nejaké ázijské rezance čo tam teraz maju...ale neviem,lebo by som šla aj k našim a tak neviem ako to postíham,muža doma nemám a ani dcera dnes nepríde takže variť sa mi nič nechce.
18. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a tie rezance?? to ako robis??? videla som ze je tam ten azijsky tyzden....ale este som take nemala
18. máj 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no maju aj hotové ktoré len dáš urobiť,maju so zeleninou a hubami....alebo maju aj tie jarné závitky maju len so zeleninou....mnam....tam je napísaný návod....závtky som ešte nemala..ale tie rezance su ok,ja ich mám rada....a kupim si ešte aj tie wok rezance a nejaké omáčky....ja si vyvarím cestoviny,na panvicu osmahnem zeleninu,ked je hotová,pridám omáčku....prehrejem to spolu a do toho zamiešam cestoviny.
18. máj 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem to musiet vyskusat, este som take nemala
18. máj 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 idem si aj ja dat neake ovocko
18. máj 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no skús,býva to fakt dobré.....idem malemu dať jogurt a behnem tam s ním
18. máj 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja tiez idem do obchodu, ovocie a zelenina mi dochadza a hadam aj nieco na obed kupim, sice neviem co..... muzovi a malemu som spravila granatir...
18. máj 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no ani ja nemám ovocie a ani zeleninu...ale ako to popchám do kočíka neviem....
18. máj 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babenky ja začínam dnes tak držte palce. Môžete mi prezradiť vaše úspechy. Koľko sa vám podarilo zhodiť, pre inšpiráciu.
18. máj 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no to si viem predstavit....ja som tiez mala maly kosik na kociku.....
zober auto a chod nakupit tak :wink:
18. máj 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrinkaj drzim palce :dizzy_face:
18. máj 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok