• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@cessy
@cessy no aj som chcela,ale v rámci precházky vždy idem kočíkom na nákup,aspon taký malý čo ma napadne,napr.teraz som zabudla vegetu....takže zajtra
18. máj 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj poradite mi nejake receptiky na dietu?snazim sa schudnut ale iba 5kyl :wink:
18. máj 2011 o 20:52  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ahoj dakujem pozriem nato :slight_smile:
18. máj 2011 o 21:11  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránečko,potím sa už teraz ako sv..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes tie vitamíny len bodnú...
19. máj 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ahojcek....ja som toho tolko dnes mala......
jaaaj a tak som pokazila dietku, no neviem , neako som to nezvladla, ale od tretej som nejedla a zajtra idem uz opat na plno :confounded:
zajtra budem mat hovadzi gulas, budem to jest hadam 2x v zivote.....mamina doniesla, tak mam na zajtra aj navatene :dizzy_face:
19. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy čo vela tortičiek??? :grinning: :grinning: ja som sa celkom držala....na obed som si urobila zapečené šampiony so zeleninou. no a mala som nanuk,ale to je nič :slight_smile: to mávam....a zajtra neviem...piekla som bôčik,neviem asi nebudem variť....
19. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no zas torticky, ale mamina doniesla malemu kadejake sladkosti a prave som mala kavu, tak som doslova zož....a keksik Anita. mnaaam taky bol fainovy.......
ja som si na obed spravila zeleninovu polievocku, teda aj pre maleho :sweat_smile:
19. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy teda máš sa čo obracať aby si to stíhala pri malom.....moj práve vtedy cche na ruky,piští....ked mám najviac roboty. ráno som sa vážila....juuuuuj o kilečko menej....aká som happy.....mám menzes a teda jesť mi nechutí,lebo ma olí brucho,ale aspon už nie som vodou taká naliata ako ked som ho mala dostať.
20. máj 2011 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ahoj, ja som dnes nemala odvahu sa odvazit :frowning2:
dnes nevarim, co budem robit????? :confused:

co planujete na vikend??
20. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem 90dnovu dietu zacat aj v 6 mesiaci tehotenstva?ma niekto s tym skusenosti?
20. máj 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy nuž na víkend asi nič.mm bue na stavbe do večera a dcera pojde k svojmu oteckovi,takže budem samučká s drobcom.a vy?
20. máj 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@obloha777 myslím že asi nemá nik skusenosti,ja by som rozhodne v tehu neexperimentovala.ak nemáš nejaké zdrav.problémy koli ktorým by si mala dávať pozor na stravu,tak nerieš čo ješ,pokial ješ s rozumom. :grinning: :grinning:
20. máj 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 my sa asi pojdeme kupatv nedelu. Chodievame do Senca, tam sa maly super vyblazni a celu cestu domov prespi :grinning: .
no a hadam zajtra zas grilovacka.....ufff budem musiet zas vydrzat :angry:
20. máj 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy mna volala kamoška na chalupu do martina...ale tak nejako sa mi necche maleho baliť na 3dni,neviem,som asi lenivá :grinning: :grinning: :grinning: ale neviem ako to urobili,lebo v tej chalupe nebolo ani voda,ani wc,ani kupelka,vraj to prerobili ale ako?ktovie....cez leto ta pojdeme kuknuť..kedby sa nám nepáčilo,ostaneme u svokry na chalupe:slight_smile:
20. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 fuha chata bez tychto najdolezitejsich veci????? no na tu by ma veru nedostali.predstav si vonku latrina...ine retro :grinning: :grinning: :grinning: . ale ked to prerobili.....tak to je o inom...
20. máj 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no kupili chatu ani ju nevideli na živo,len na nete....to bol šok ked tam vošli a tam ničoho:slight_smile:ale vraj tam voda už je,aj wc. len maju 3postele a mne sa veru spať na zemi nechce...ako chlapom to nevdí....keby nebolo detí tak aj bez vody vydržím,ved je tam potok,ale s deťmi do toho nedjem.
20. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a ako by si sa osprchovala v potoku??? na taketo podmienky by sme mozno pristaly keby sme maly 15, nie teraz uz potrebujeme svoj standard.... :sunglasses:
20. máj 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy to nie,ale tak už som všeličo preskákala...aj doma sa stalo že voda netiekla,alebo len ladová....ja znesiem všeličo,ale koli deťom...nieeee
20. máj 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte včera večer som prešla skúškou onňom, piekla som domáce tvarohové buchty, tak by som si dala...
20. máj 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrinkaj a??nedala si si???
20. máj 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naobedovana.....len keby mi to sladke po rozume nechodilo :grinning:
20. máj 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrinkaj posli aj mne :confused: :fearful: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy a to ja našťastie na sladke nemám chuť....idem si dať kafíčko...
20. máj 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 uz ma to aj preslo...staci mi pozriet sa na seba :grinning:
20. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ale zasa nepreháňaj :angry: :angry: :angry: :angry: ....mne dneska mm povedal že mám pekné bruško :confused: :confused: ako zasmiala som sa...ale tak proti chuti žiaden dišputát.
20. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 mas super muzika......a jemu sa mozno paci take akomas teraz....tak koniec s dietkou :grinning:
20. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no to ešte nie,dotiahnem to do konca,ved nemám už daleko a 9kg dolu :slight_smile: :slight_smile: ...a všimla som si že ma častejšie hladí..po tých partíách ktoré som na sebe neznášala...nie su sice idealne ani teraz,ale aspon je to lepšie a oblečiem to čo som nosila....našťastie...
20. máj 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tak to je super...a ako budes pokracovat????niekde som tu citala ze je aj pokracovanie dietky, nevies o co tam ide???
20. máj 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy suezana mi poslal mailom pokračovanie...ide o to dalších 90dni ráno iba ovocie a jesť už možeš tak,že hociktorý den čo ccheš,len treba znovu rozlišovať....napr.obed budeš mať akov bielkovinový den,večeru už možeš mať ako UHT a pod.
20. máj 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok