90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
16. máj 2011

@tutifruti kapustová polievka so zemiakmi, ja milujem kelový prívarok so zemiakmi na tento deň, alebo zapekané zemiaky+ryža+kyslá kapusta,...

cessy
16. máj 2011

@tutifruti ahojte, aka to je sojova jaternica????to kupim normalne v sojovom oddeleni??? v chladiacich boxoch?????

skajkaze
16. máj 2011

Ahojte baby,chcem sa spytať,či je tu niektorá z Vás čo tuto dietu drží po druhý krát a či z nej chudne aj po druhé.Ja som z nej už raz schudla,no potom sa to pokazilo oslavou a odvtedy nie a nie začať,alebo aj ,keď som začala,tak som to porušila.Chcem začať už naostro,lebo mi je zle z mojej postavy ..

sedmolinka
16. máj 2011

Ahojte, počas 90 dní som schudla 14 kg, tak som celkom spokojná s touto dietou 😀 ....ešte by som chcela schudnúť aspoň 5 kg, ale nejako sa mi nedarí dodržiavať už dietu, sem tam malé prehrešky, hlavne počas sviatkov, o týždeň bola zase oslava narodenín, tak som jedla čo som videla a už asi 2 x som mala taký večer, že som zožrala celú čokoládu aj čipsy, no katastrofa 😖 ...ale nepribrala som počas asi dvoch týždňov, ktoré som flákala, dokonca som ešte kilo od posledného váženia spred sviatkov dala dolu 🙂 , čo som si myslela, že budem mať aj o tri viac....ale určite chcem pokračovať, len neviem sa znovu naštartovať na presné dodržiavanie 😢 ako mám pokračovať po 90 dňovej diete?

dajna11
17. máj 2011

@tutifruti ja som čítala že na škorby sa može soja iba ako strukovina,čiže boby sojové a výrobky zo sojy su na bielkoviny.

cessy
17. máj 2011

Dobre ranko,
@dajna11 co dnes na obed???? ja som si spravila ryzu s dusenou zeleninkou. a k tomu neaky salatik 😉 .
ja ryzu mozem, skor ako zemiaky. dufam ze sa jej pri tejto diete neobjem 😝

dajna11
17. máj 2011

@cessy dobré ránečko,ja som si urobila špenátové rizoto...mnam...

katarinkad
17. máj 2011

@suezana
@cessy dakujem 😉
Ta stranka na ktoru mi dala odkaz dajna je fajn. Je to tam pekne zhrnute aj receptiky, takze som si to vcera postudovala. 😉 Teraz uz len vydrzat 😀
Drzim vam vsetkym palce....nech idu kilecka rychlo prec!!! a aj mne nech sa dari aspon par dat prec 😝

cessy
17. máj 2011

@dajna11 ako si robila spenatove rizoto???? 😨

janea
17. máj 2011

Ahoj, vidim, ze tu ste ostrielane expertky🙂 poradte teda prosim;) kam s kukuricou? rata sa k zelenine, teda sa moze hocikedy? a z toho vyplyva, ze teda pukance alebo polentova/kukuricna kasa nie su az taky hrozny prehresok? (ja viem, spekulujem a vymyslam🙂 ale co teda namiesto tych pamlskov okrem ovocia a orechov?? 🙂
vdaka, a nech sa dari🙂

dajna11
17. máj 2011

@cessy ja si urobím ryžu zvlášť,zvlášť špenát na cibulke s cesnakom,trošku podliať vodou aby sa udusil.a zvlášť nejakú zeleninku,najradšej mám kde je kukurica....ked to všetko je hotové,zmiešam to spolu....na to by malo isť ked to ideš papať kečup a syr...syr nemožeme vtedy takže len kečup,mne aj dcere to velmi chutí.

dajna11
17. máj 2011

@janea ja jem iba zaváranu kukuricu aleo ked je v mrazenej zelenine,a jem ju hociked teda ako zeleninu.....neviem však či je to ok.

janea
17. máj 2011

@dajna11 vdaka za radu🙂

dajna11
17. máj 2011

@janea za málo.........

suezana
17. máj 2011

@janea ja jem kukuricu najmä s ryžou a zemiakmi - keďže obsahuje veľa škrobov, dávam ju v ten deň 😉 pukance ako prehrešok mi príde v pohode 😎 ja mávam oveľa závažnejšie prehrešky 😝 😀

suezana
17. máj 2011

@sedmolinka je normálne pokračovanie 90dňovky, pošli email, pošlem ti to 😉

cessy
18. máj 2011

Dobre ranko, co dnes papame???

cessy
18. máj 2011

@dajna11 daj zas neaky dobry typ 😉

dajna11
18. máj 2011

@cessy dobré ránečko,ja papám jablko a banán....a čo dnes jesť??juj to je ťažké.....chcela som ísť do lidla po nejaké ázijské rezance čo tam teraz maju...ale neviem,lebo by som šla aj k našim a tak neviem ako to postíham,muža doma nemám a ani dcera dnes nepríde takže variť sa mi nič nechce.

cessy
18. máj 2011

@dajna11 a tie rezance?? to ako robis??? videla som ze je tam ten azijsky tyzden....ale este som take nemala

dajna11
18. máj 2011

@cessy no maju aj hotové ktoré len dáš urobiť,maju so zeleninou a hubami....alebo maju aj tie jarné závitky maju len so zeleninou....mnam....tam je napísaný návod....závtky som ešte nemala..ale tie rezance su ok,ja ich mám rada....a kupim si ešte aj tie wok rezance a nejaké omáčky....ja si vyvarím cestoviny,na panvicu osmahnem zeleninu,ked je hotová,pridám omáčku....prehrejem to spolu a do toho zamiešam cestoviny.

cessy
18. máj 2011

budem to musiet vyskusat, este som take nemala

cessy
18. máj 2011

@dajna11 idem si aj ja dat neake ovocko

dajna11
18. máj 2011

@cessy no skús,býva to fakt dobré.....idem malemu dať jogurt a behnem tam s ním

cessy
18. máj 2011

@dajna11 ja tiez idem do obchodu, ovocie a zelenina mi dochadza a hadam aj nieco na obed kupim, sice neviem co..... muzovi a malemu som spravila granatir...

dajna11
18. máj 2011

@cessy no ani ja nemám ovocie a ani zeleninu...ale ako to popchám do kočíka neviem....

hrinkaj
18. máj 2011

Ahoj babenky ja začínam dnes tak držte palce. Môžete mi prezradiť vaše úspechy. Koľko sa vám podarilo zhodiť, pre inšpiráciu.

suezana
18. máj 2011

https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...

@hrinkaj ahoj, držíme palce, tu sú v skratke naše úspechy 😉

cessy
18. máj 2011

@dajna11 no to si viem predstavit....ja som tiez mala maly kosik na kociku.....
zober auto a chod nakupit tak 😉

cessy
18. máj 2011

@hrinkaj drzim palce 😵