90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

anaret
23. júl 2008

zdravím, dnes som ovocko zvládla v poho, teda v kombinácii so zeleninou, len navečer som už bola trošku hladná...
ale cítim sa dobre, len už sa teším na zajtrajšie jedlo...škoda, že si nemôžem dať raňajky...ale čo už...

inak aj moje telo by mohlo oceniť, že som svedomitá a mohlo by pustiť nejaké to kilečko, ale ono je nejaké tvrdohlavé...

môj malý synko má opuchnuté celé líčko, zajtra ráno idem k zubárovi s ním, to zas bude preňho stres, určite mu ho vytrhne...ale nedá sa nič čakať, v piatok cestujeme do Bibione...tak držte palčeky

gucz
23. júl 2008

Tak už idete všetci hajať? mňa čaká ešte pozvešať prádlo, nachystať veci na zajtra a komplet upratať byt. Tak zatiaľ pa, nakúknem za chvíľku

gucz
23. júl 2008

anaret je mi ľúto malého, bolavý zub nieje nič moc pred dovolenkou. Ja idem zajtra s malou zasa k ušnému, uško ju nebolí, ale ju asi svrbí, lebo si tam stále pchá prštek, od nechtíka má celé uško vnúti doškriabané, tak dúfam, že to nebude nejaká choroba. A ešte nás čaká prehliadka v nemocnici, a k tomu toto nechutné počasie, som na nervy z toho

luciap
23. júl 2008

Celý večer čítam o 90-dňovej diéte a som čím ďalej tým viac presvedčená, že to vyskúšam. Už sa nemôžem pozerať na pribúdajúce kilá a "zmenšujúce" sa veci. Chcela by som vás poprosiť, nemáte niektorá z vás knižku o tejto diéte v elektronickej podobe? Príp. potešilo by ma, keby ste mi zaslali nejaké recepty na IP. Ďakujem.

lucxy
24. júl 2008

dobre ranko vsetkym 🙂 🙂

anaret
24. júl 2008

lucxy, dobré ránko aj ja prajem...už som späť od zubára s malým, zub mu museli vytrhnúť, lebo vraj mu už odumrel a pod ním bol hnis a mohlo by sa mu to zapáliť, takže dúfam, že dnes to pretrpíme /bolesť nemá, len psychickú traumu - leží pred telkou a mlčí - čo je absolútne neobvyklé- ale aj minule tak reagoval a nerozprával do poobedia.../
a zajtra sa budeme už chystať na dovču - len to počasie, keby sa umúdrilo...

anaret
24. júl 2008

gucz, dúfam, že s malou to nebude nič vážne..

dnes varím kuracie stehienka - udusené a ryžu k tomu, už sa teším na obed, idem dať asi prať, lebo sa ukazuje slniečko...

zatiaľ sa majte...

som hladná dala by som si aspoň 1/2 rohlíka,čo som si kúpila k obedu...

erikas
24. júl 2008

dobré ránko 😉 dnes mám ryžu po včerajšej vode kombinovanej melónom,by som zjedla aj klince....

twinst,miresta a ostatok,díky za pochvaly a pekné slová,dúfam,že sa budem držať aj naďalej

anaret u nás je stále zamračené,už mi slniečko chýba 😒

aniel
24. júl 2008

anaret malého mi je ľúto,dúfam,že dovolenka vám víde.

gucz-tak dnes sa stretneš asi aj s Božkou,aj ona ide na RA.

lucxy-ahojky 😉

luciap-pošli e-mailovu adresu do IP 🙂

MIRESTA -PEKNé FOTEčKY,ale malá je fakt celý tato 😵

aniel
24. júl 2008

erkas si dobrá ,keď si to zvládla aj mňa to čaká,myslím,že 29.8. máme druhú vodu viaceré.
tinaa ty asi nie ,keď si si prehodiladni 🙂

anaret
24. júl 2008

aniel asi 29.7, nie? ja budem mať tú druhú asi 5.8.- to zas bude...

aniel
24. júl 2008

Recept na JUHOSLOVANSKÉ KOLÁČE

500ML mlieka,1 kvasnice,2 PL cukru---kvások.

pridáme-1 vajíčko,1PL soli,1dcl oleja,trochu prášku do pečiva,1kg hladká múka špec.,2 hrste polohr. múka.

necháme 1 hod. kysnúť.

Cesto rozdelíme na 6 častí,rozgúlame na dlhšie pláty 3 mm a natrieme marinádou.

marináda--1 HERA,1MLSOLI,6STRúčKOU CESNAKU-vyšlahať na penu.

--cesto zrulujema a krájame zo šikma na trojuholníčky .Ja ich krájam mänšie ,ale mali by mať v tej širšej časti asi
5-6cm oni ešte podkysnú a budú väčšie.

Sú veľmi chutné,ale asi nie moc diétne ,ale ja som si ich dala namiesto pizze a bola som menej plná ako z 😀 pizze.

aniel
24. júl 2008

anaret máš pravdu neviem ,čo píšem ani aký je mesiac -hanba 29.7. oprava 😀

lucxy
24. júl 2008

aniel ja zas rozmyslam v strede tyzdna aky je den 😀

aniel
24. júl 2008

no to sme pomýlené z toho ,že sme doma a nechodíme do práce 🙂

twins
24. júl 2008

no ja dufam ze mi zas nevide smena v praci lebo to bolo strasne

twins
24. júl 2008

myslim na tu vodu a teraz ma napadlo ze ano lebo kolegina ide na dovolenku no hrozne

erikas
24. júl 2008

aniel receptík mám vytlačený,určite vyskúšam,ja milujem všetko kde je cesnak 😝

anret dúfam,že malý bude v pohode a na víkend už hlásia 30tky,takže aj počasie sa umúdri 😉

miresta
24. júl 2008

Ahojky kočky, ja som mala hroznú noc, ☹ malinká bola hore aspoň 4 krát, a to tak že som ju musela vybrať z postielky utíšiť a uspať na rukách a tak spinkala ďalej, 😢 a od rána od pol osmej, bol zase plač až doteraz 😢 , ale konečne zaspinkala. 🙂 Neviem čo jej je, nema ani teplotu, ani hnačky - keď myslím na zúbky. Neviem - uvidíme. Ešte som neraňajkovala, ale hrozne sa mi točí hlava. 😕 Idem si narezať žltý melón - dnes máme ovocie.
A spravím si fajnu kávičku. Je ešte stále zima, ale aspoň už neprší. 🙂

aniel - tie koláčiky určite vyskúšam, aj manžel bude rád, má rád cesnačik a ja tiež

gucz - dúfam, že ma Laurinka bude v poriadku, držím palce

anaret - ty máš mäsko aj z ryžou?

miresta
24. júl 2008

asi tu nie ste nikto tak idem si urobiť tie raňajky, papa neskôr

anaret
24. júl 2008

miresta, ja mám dnes len mäsko a na zajtra ryžu so šalátom , len rodinka to bude mať mäsko s ryžou na 2 dni...

u nás trošku vykukuje slniečko, malý už začal rozprávať, tak je to dobre, dnes chcem niečo upiecť na zajtra sladké na cestu a zajtra pizza koláče, tie budem aj ja môcť v sobotu, keď tam prídeme...

ja mám aj trošku obavy z tej dovolenky, ešte sme nikde takto neboli - myslím,akože svojim autom v zahraničí, ak sa neohlásim do 2 týždňov, tak sme stratení....

aquatinus
24. júl 2008

Ahojteee....juj som vas tu zanedbavala...bola som chorá, nejaka uplne dead, takze dieta a chut k nej ma opustila hned po troch dnoch...a v pondelok som zacinala od znova... takze dnes mam ovocie, mam kilo dole a citim sa skvelo...nebola som za tie tri dni vobec hladna, na to ovocie rano sa mi ale tazko zvykalo...no ale dietka je super...tak dufam, ze to dnes nejako vydrzim....esteze existuju melooony 😝 drzte sa baby...idem ja citat teda, co ste tu popisali, odkedy som nebola.... 🙂 papa

aquatinus
24. júl 2008

a dala som si teda aktualne foto z minuleho tyzdna 😉

gucz
24. júl 2008

Ahojte bambulky, tak už som u mamy. Na ušnom všetko v poriadku, nemá zápal ani nič iné, len si proste rada pichá prsty do ucha. Bola som aj na kontrole s malou v nemocnici, odtiaľ nás už tiež vyradili, že všetko ok, tak som rada. Ráno som zjedla jeden banán, odvtedy nič, tak asi zjem malej výživu, lebo tu nič iné nemám. A do obchodu sa mi nechce. Ešte by sme mali ísť dnes pre novú autosedačku, tak ani neviem, kedy sa dostanem domov. Potom sa Vám ozvem.pa

miresta
24. júl 2008

aquantis - ahoj, tak to je super, že si nás úplne neopustila. Držím palce aby si teraz už nebola chorá a aby sa ti dobre darilo. Na fotke si veľmi pekná. 😉

gucz - to je super, že ste zdravučký, 🙂 moja je uplakaná ešte stále, teraz som ju dala spinkať, no uvidíme. Zatiaľ počujem, že sa hraje a rozpráva si v postielke. Len nech už neplače. ☹

erikas
24. júl 2008

aquantinus si kočka na novej fotečke 😉

gucz detičky sú ok a to je hlavné 🙂

miresta a Tebe sa ako darí?Esterke rastú zúbky keď poplačkáva? v diétke ako pokračuješ? 😵

miresta
24. júl 2008

erikas - mne sa darí fajn, dole 9 kíl dnes som na 49 dní, a cítim sa fajn. Ale teraz to už ide pomalšie, mám obdobie že trochu stojím na váhe. Malinká je zlá, ale neviem či nebude skôr prechladená, bola tu včera segra a mala trochu sople. A či ju nepobolieva hlavička, lebo aj očká má uplne sklenené a maličké. 😢

erikas
24. júl 2008

miresta krásny pokles na váhe,Ty sa držíš bez prehreškov,moja pevná voľa mala občas voľno 😀 to počasie je samá choroba,ani sa nečudujem,všetci okolo mňa prskajú 😲

miresta
24. júl 2008

erikas - nie je to tak, aj ja už mám prehrešky, aj keď sa naozaj snažím. Najhoršie je keď ideme niekam na návštevu a nechcem si dať zákusok či mrazenú tortu, a nechcem každému vysvetľovať, že prepáčte ale držím dietu. Ale inač doma sa to dá. A manžel ma tiež stále prehovára, ale jemu viem odolať. 🙂

miresta
24. júl 2008

a kde ste dnes všetky? Čo porábate, veď je také škaredé počasie.

aniel - už som dnes urobila tu kytičku čo si mi poslala na email, odfotila som ju, keď manžel stiahne do PC, tak ju dám do albumu, napíšem potom.

gucz - tak ako kúpili ste autosedačku?

anaret - tak ako pobalené, napečené. Ako je synovi s tým zubčekom, na dovolenku nezabudnite zobrať niečo proti bolesti a od teploty, keby sa mu to náhodou zapálilo.