• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@dajna11 a asi to ide k nám :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: je tak tma :confused: :confused: :confused: :confused: a hrmííííí....pomooooooc :frowning2:
6. jún 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no poslala som vám..nech si užijete aj vy:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 :cry: :cry: :cry: :cry: ja chcem slnko, vetrík a more :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nebudem mať nič :astonished: len bezpečnostné dvere...
6. jún 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak uz prsi aj u nas, rano dobre ze nie 30 stupnou a teraz tma :fearful:
6. jún 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana vlaknina kupena, kedy to ty pijes pred jedlom??? po????
6. jún 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ale cítiť sa bezpečne je k nezaplateniu...či????musíš si to tak povedať...ani ja nebudem mať nič tento rok...určite....teda myslím more....inak mi nič netreba,máme zdravie a to je lavne lebo suseda má teraz ťažké obdobie a ja si tak hovorím že k šťastiu nám nič nechýba....sme zdraví.
6. jún 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no veru.....prádlo na balkone a kočík vonku....super!!!
6. jún 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja to pijem najčastejšie večer, keď dostanem na "niečo" chuť... keď už mám dosť čistej vody.... vlastne, ja túto diétu tak flákam v poslednom čase :frowning2:
6. jún 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ved praveze aj ja som sa neako spustila.......ale stacia mi dat dole este 2 kg a budem spokojna, preto to hadam az tak vazne neberiem :grinning: :grinning: :grinning:

robila som si tu vlakninu pred chvilkou a to je ake dobre...cakala som ze to bude iny humes :fearful: a som prekvapena

@dajna11 jaaaj moje kvety ani nehovor, potopa, cele okmasane.... :angry: :angry: :angry:
6. jún 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 máš pravdu...len keď počúvam všade naokolo, že plánujú dovolenky....tak by som išla :unamused: ale vlani sme už šetrili na dvere a nakoniec sme šli na dovču, tento rok nám ledva na dvere vystane :stuck_out_tongue_closed_eyes: keďže už nerobím a veľmi sme ich chceli.....aj bezpečnosť, aj hlučnosť, aj teplo, a smrad z cigariet...bývame v činžáku... a všetko, čo rozprávame je počuť na chodbu :zipper_mouth: a hovorím mm, že vaneska ide do školy, tak potrebujem dvere, lebo na mňa sociálku zavolajú, keď budem po nej hučať :rolling_eyes: :wink:
6. jún 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja viem, výborné to je a akú máš?
6. jún 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no pekne ti to vysvetlil :grinning: :grinning: :grinning: ..ale snád sa jej bdue dariť...aj brat si dával také krásne nové dvere do činžiaku......krása...my teraz vyberáme vnutorné,každý den ma mm otavuje že pozri na tieto,alebo tieto???bože v :grinning: šetkyx su pekné...skoro..
6. jún 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem ist na dovolenku :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. jún 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana kupila som si tu co si mi doporucila, aleoe vera :dizzy_face: , dikes
6. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je baby...my máme zajednaný párik veveričiek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa teším na maličké mládatká....
6. jún 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 parik??? to budete mat chovnu stanicu doma???? kolko mladat rocne vyprodukuju???? :fearful: :fearful:
6. jún 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana toto máme aj my, nad nami býva 4členná rodina v 2izbáku :astonished: :astonished: :astonished: a ked sa bubertálna dcéra začne vadiť s bratom alebo nebodaj s matkou tak dovi !!!! :astonished: :astonished: :astonished:
6. jún 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja som len z nesolenie dala 2kilo dole, som nexápela, najprv som si myslela že je váh apokazená :fearful:
6. jún 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy
@cessy no plánovali sme mať párik ked budeme mať na dome volieru vonku....ale tak ked sa toto stalo a zdochla nám a malá stále smutila tak mm povedal že ok,kupime ,ale už dve aby im nebolo smutno....takže budu snád aj mladé....myslím že raz ročne maju mladatká...asi tak po 6kusov.....
6. jún 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo dikes skusim trosku obmedzit sol, lebo ja dost solim..... :wink:
6. jún 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 to je dost ze 6.... :fearful: :fearful: :fearful:
6. jún 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však predajú :wink: nech sa vráti investícia....čo stojí taká veverička?
6. jún 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dajna pisala ze okolo 40 eur ak si dobre pamatam.....zasne s tym podnikat :confused: :grinning:
6. jún 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja som v poslednej dobe veľa jedla slané olivy a hlavne šunku, vodu z kyslej kapusty a som nexápela, ked som to vylúčila z jedálnička tak zo dňa na deň -2kg :astonished:. Soľ drží vodu v tele bo jej telo potrebuje veľa na rozpustenie.
6. jún 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy ale nie,ved hlodavce mávaju vela mládat :grinning: :grinning: :grinning: ...inak aj ja som začala soliť menej ale ja som ani v :grinning: la nesolila....ale v dietke bolo napísane málo soliť radšej použiť bylinky....tak som nakupila bylinky a teraz robím tak....kto chce nech si osolí na tanieri :grinning: :grinning:
6. jún 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy budem chovatelka ako hrom....len kto to kupi odo mna také drahé...najde sa ešte jeden dilino ako ja??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak ako sa vam dari ? Ja sa idem pochvalit - po prvom tyzdni diety som schudla 2kg ---neveriiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: motivovalo ma to teda riadne :slight_smile: :slight_smile: dnes vitaminy :unamused:
6. jún 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja tiez nevarim slane, lebo koli malemu, dosolime a dochucujeme na tanieri .
ale napr ja si solim aj tuniaka z konzery a ten je slany sam o sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvedomim sa....na veceru nesolim :sunglasses: :sunglasses:
6. jún 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky182 gratulacia....
6. jún 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aké by to bolo super ak by sa dalo jedenie vypnúť v tele stlačením gombíka :slight_smile:
6. jún 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok