• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@nicky182 super, len tak ďalej, aj pre nás si ´motivácia :slight_smile:
6. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mňa taaaak často nebaví myslieť na to že už je obed a treba dačo zjesť a už je večera a treba si niečo dať :confounded: Doslova je to otravnééé :confounded:
6. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo no nás nebaví myslieť, čo si nedať :grinning: :grinning: :grinning: tak by sme si dali :zipper_mouth:
6. jún 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@suezana ja bývam otrávená celkovo z jedenia bo mávam xvíle že už nič ma nexytá, že aj ked si dám pizzu či inú mňamku tak to mojmu telu nič nevraví, stratila som pôžitok z jedenia :confounded:
6. jún 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby, budem sa zase hlasit o tyzden :grinning: :grinning: :grinning: U nas je taka burka, ze dovi, ale na pocudovanie moje dieta spi ako zarezane, hehe ....
6. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako napr. min. víkend, bola som v 2ox reštikáx a ani v jednej sa mi nepáčil obed :fearful:
6. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo tak ja s jedlom veru nemam ziaden problem, ale samozrejme si uz vyberam co spapam a co nie....nie ako prv ze som dzgala jedno cez druhe..... :zipper_mouth:
6. jún 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky182 BB to istééééé :cry:
@nicky182 tak už je to v BB? aj tu bola pred chvíľou, poslali nám kočky z juhu :wink:
@petaboo ja sa uz davnejsie nestravujem v restike, doma si navar, urcite ti bude chutit...
6. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo ale ty si vieš zas dokonale vychutnať niečo iné.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy toto robím aj ja ale nič. Napr som sa celý týžden tešila na pizzu a koláče a ked sme si objednali a kúpili tak som aj zjedla ale pôžitok sa nedostavil hmm :unamused:
6. jún 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy to nepoznáš ked si varíš sama že to nie je ono, ja varievam skoro každý deň pre jedného stravníka :slight_smile:
6. jún 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tak a !!! :grinning: :grinning: :grinning: xixixi
6. jún 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo no ja neviem, mne chuti co navarim, ale papavam az ked som hladna
6. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo ja som tiez z BB, manzel mi volal ze aj krupy v meste padali :confused: :confused:
6. jún 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana díkes kočky z juhu :grinning:
6. jún 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy mne chutí všetko :wink: len ten pocit, ktorý sa dostaví po jedení je úplne iný, ako ten v priebehu jedenia....hlavne, keď jem, čo netreba :astonished:
6. jún 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana vies co, u nas uz rano bola jedna burka - taka slabsia. ale teraz co sa deje ..pes je dnu, strasne sa boji :frowning2:
6. jún 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky182 no u nás to nakoniec nebolo také strašné.....síce riadna tma, aj hromy a blesky, aj dážď ale celkom rýchlo to prešlo....nebojte sa :unamused:
6. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no tak to je bomba:slight_smile:,ja asi nemám chuť na sol,lebo ozaj málo solím ,ja to neviem posudiť či je dosť či nie...
6. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby... ja som mala dnes bielkoviny, ale tak som sa prežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , až si to teraz vyčítam.... No na váhe teraz akosi stojím, ale je pravda, že som cez víkend pila víno, tak možno aj preto.... :angry: Ako sa vám darí?
6. jún 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti nič moc :unamused: ja som dnes obedovala sladkosti :rolling_eyes: obed som si radšej nedala , ani teraz večeru....dúfam, že vydržím....
6. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja mám akúsi krízu... ked váha stojí, nemá ma čo motivovať, tak pokukujem po sladkostiach, ale zatiľ odolávam... Nachápem, kto papá tie horlaky /každú sec/, ked ja sladkosti nejem :grinning:
6. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tutifruti no moja dcerka ich papá....každú sek. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja ich mám zatvorene v špajzi aby na mna nežmurkali.
6. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som sa dozvedela, ze ideme cez vikend na grilovacku - super, mam bielkoviny...ALE ...tento ns znamy robi take hody,,ze uz teraz sa bojiiim :fearful: :fearful: :fearful: uz to zacina, grilovacia sezona, no zbohom .... :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo tu dnes nikto????
8. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy Halooooo...ja tu.....a ako najedená:slight_smile:
8. jún 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ahoj, ja som tu :grinning: :grinning:
8. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok