90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
16. jún 2011

@dajna11 😀 😀 😀 😀 😀 tak moj ma tiez taky nazor,ze pradlo treba vyzliekat a stym je robota,no ale kaslem na to...ja o tom snivam,ale nikdy som na to nemala postavu..no teraz budem mat...verim tomu.....sice nikdy nebudem modelka,lebo mam siroke kosti,ale hlavne ze z korzetu nepoleze spek😀

dajna11
16. jún 2011

@borabora666 a ved zasa také ksotičky ako su modelky...to sa ani normálnym mužom nepáči.....takže som rada aká som...aj ked ešte takých 5kg dolu by bolo super.

borabora666
16. jún 2011

no ved to...ja tiez nechcem byt uplne stihla....taka spravna ako sa u nas hovori...krev a mliko......ne abysom mala pneumatiky,ale nie zas aby kosti trcaly...proste tak akurat....tu se tusim hovori,ze aj cici aj rici😀 jenze ja mam medzi....takze cici velmi nemam,rici velmi nemam,ale medzi som michelin😀alebo som bole,teraz uz len michelinek 😀 😀 😀 😀

dajna11
16. jún 2011

@borabora666 no a urob si foto aby si potom na seba mohla pozerať aký michelinko si bola....a aké máš šťastie že teraz si akurát kočena..

borabora666
16. jún 2011

@dajna11 dajni uz mam foto ked som mala 97,1 v januari,ked som zacala ten jeden mesiac....no a teraz mam 85,9 este ked budem mat naozaj 70kg to bude sranda to pozerat😀

dajna11
16. jún 2011

@borabora666 juj to teda bude sranda......to už je vážny rozdiel..

borabora666
16. jún 2011

@dajna11 uz teraz to na sebe pozorujem...tesim sa z toho,ze vyzeram v zrkadle lepsie a konecne aspon troska mi stuplo sebavedomie....moj chlap hovori,ze kvoli nemu chudnut nemusim,ale mu stale vysvetlujem,ze sa jedna hlavne aj o muj pocit zo seba same.....

tutifruti
16. jún 2011

caute baby.... tak moja pondelková voda.... bol horor.... ja som nevládala nič robiť... už o 20:00 som bola v posteli.... No zo mna by anorektička nebola 😀 No alééééé, v utorok ráno som bola presne o -11,5kg ľahšia ako na začiatku diéty 😀 😀 😀

kubkovka
16. jún 2011

@tutifruti no tak to gratulacia velka...........a to bola prva voda?

borabora666
16. jún 2011

@tutifruti gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je nadherny ubytok

dajna11
16. jún 2011

@borabora666 no aj ja mám konečne pekné krivky na páse..

borabora666
16. jún 2011

@dajna11 a ttebe sa kolko podarilo dat dole?

dajna11
16. jún 2011

@borabora666 10 počas diety,teraz ešte jedno kilečko dolu.....

nicky182
16. jún 2011

Baby, ako ? drzite sa ? ja celkom aj hej 😀 chcem vas poprosit o recepty na UHden ...nic originalne ma nenapada ...cestoviny s paradajkovou omackou som uz mala, pizzu nechcem, v pondelok mi fajne zaskodila a toho neviem urobit malo, takze veeela zjem 😀 😀 vrele dik

borabora666
16. jún 2011

@dajna11 tak to je super..no ja potrebujem tych 10 kazdy mesiac😀
@nicky182 cestovinovy salatik😀

dajna11
17. jún 2011

@borabora666 no to by som už bola tá palička......ale teraz tých 5kg,a som aj v plavkách uplne spokojna.

dajna11
17. jún 2011

@nicky182 halušky s cibulkou....mnam,včera som papkala.strapačky....langoše...iba cesnakové,či kečupové.......

borabora666
17. jún 2011

@dajna11 tak to ti zavidim,ale v dobrom samozrejme.... 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

dajna11
17. jún 2011

@borabora666 no ale tak to je len sen,asi tolko už dolu nepojde....pre mna je hlavne že oblečiem veci čo som nosila pred otehotnením......lebo mala som kopec hábov a bolo by to škoda nechať v skrini..

borabora666
17. jún 2011

@dajna11 aj ja som tak...kopu krasnych veci mam,jedinecne kusky zo sekaca a neviem ich obliect,teda viem,ale vyzeram v tom katastrofalne a nohavice neoblieciem.....ale verim,ze na konci jula budem uz spokojna...teda urobim preto maximum,abysom bola...v utorok mam prvu vodu...dva tyzdne sa vaha nepohla nic moc,ale druhe dv tyzdne mam skoro 6kil dole....do vody dufam,ze sa mi podari este aspon kilecko a po vode druhe😀

dajna11
17. jún 2011

@borabora666 ale pojde to dolu,mne to šlo od začiatku pomaly....ale tak som spokojná,aj ked by to trošku mohlo byť lepšie,a treba ešte spevniť svalstvo🙂

borabora666
17. jún 2011

@dajna11 to ani nehovor.....ja mam velmi uvolnene a neviem ci ma nebude cakat plastika brucha,ale radsej bysom to zpevnila...inak mne na to hodne pomaha pilates....

dajna11
17. jún 2011

@borabora666 no ved nejaké cvičenie treba,ja chodím na zumbu,teraz som týžden nebola lebo mm nebol doma,ale na buduce už idem.

borabora666
17. jún 2011

@dajna11 a mas pocit ze zumba na to pomaha...teda extra na brucho ted myslim?pozorujes nieco na sebe????

dajna11
17. jún 2011

@borabora666 ja som na zumbu chodila skor ako som začala s dietou,tak neviem,na brucho možno nieje uplne naj.ale zsa super formuje boky,pás.....ked sa snažíš a dobre bokmi vrtíš🙂

dajna11
17. jún 2011

@borabora666 a dobre sa tam vyskáčem čo bolo pre mna hlavne ked som ešte nebola na 90 dnovke a chcela som niečo zhodiť.potím sa tam ako prasiatko.

krasnulka
17. jún 2011

Babulky, prosim vás, poradite mi recepty na 90 dnovku? Dnes ju drzim len prvy den, na obed som mala polievku s kuracieho masa a zeleniny, na veceru bude asi to iste len polovicna poriac, vsak? Ale neviem co daej, recepty co mam sa mi akosi nepacia, lebo mam pisanu aj na zajtra zeleninovu polievku a na treti den zasa spagety s rajcinou. Potrebujem dat dole 35 kg a neviem sa dopatrat k odskusaným receptom. Prosim, pomozte mi 😀

suezana
17. jún 2011

@krasnulka ahoj, tak zajtra máš škroby, to zn. zemiaky - napr. paprikáš, pečené, dusené, .... hocijakú polievku zo zemiakmi - kelovú, kapustovú, šošovicovú, .... (nezahustenú múkou, ja som zemiakovým škrobom trošku 😉 ) potom môžeš všeličo s ryžou - rizoto zeleninové, ja aj hubové, myslím, že sa môže, zapekané zemiaky s ryžou a kyslou kapustou,.... tak var, normálne, aby si nemusela na viackrát aj pre rodinu, lebo to prestane baviť 😉 obed má byť za plný hlboký tanier a večera polovičná, na obed môžeš 1krajec celozrnného chleba alebo rohlík + čistý zeleninový vývar, na večeru už nie a porcia jedla polovičná ...
ďalší deň sú uhlohydráty - UHT - špagety, osúch(ale nie s tatarkou), rezance s makom, orechami, piza - ale bez šunky a syra.... držím palce a pýtaj sa 😉

suezana
17. jún 2011

@krasnulka dnes si mohla kuracie mäso - 1prsník, 1 krajec pečiva/kus, zelenina, vývar/polievka je za tým bez rezancov - na podporu trávenia 😉

krasnulka
17. jún 2011

@suezana moc dakujem za pomoc, hned mam vacsiu chut ist do toho....bo sa mi velmi nechcelo,ale ked sa pozriem na seba do zrkadla cudujem sa, ze vobec vyjdem na ulicu 😀 a mozem pit kavu neobmedzene? Viem ze sa nesmie sladit a ani mlieko nemozem do nej dat, ale co tak umele sladidlo?
Takze si vlastne mozem varit ako vzdy, len nekombinovat, vsak? A myslis, ze mam sancu dat dole 35 kg? Tebe kolko sa podarilo?