90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
17. jún 2011

@krasnulka káva by sa nemala sladená a ani s mliekom lebo to su bielkoviny a to každý den nemožeš......ja pijem však s mliekom,bez toho mi to už vobec nechutilo.

krasnulka
17. jún 2011

@dajna11 viem ze sa nesmie sladena a s mliekom, s mliekom kavu milujem, ale dnes som mala 2 bez mlieka. Rano aj bez cukru, no ta mi aj usami isla a pred hodinkou som si tam dala umele sladidlo a bola lepsia...preto sa pytam, ci sa moze dat do kavy aspon umele sladidlo

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ahoj, ja som sa kavy s mliekom nezriekla a tiez si davam umele sladidlo a pijem 2kavy denne aj pri vodovom dni 😉 kila isli napriek tomu dole, 15kg za 4mesiace 🙂 . tak si myslim, ze aby ine prehresky neboli 😉 (aj ked urcite budu).

dajna11
17. jún 2011

@krasnulka no to neviem,podla mna ani to nie......ale zasa su aj horšie prehrešky ako toto nie?niektoré tu pili aj takú sladenu s mliekom lebo inak nevedeli...

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 to mlieko mi v tej kave az tak strasne nechybalo, ale lepsia je s mliekom, ale to umele sladidlo si dat musim, rano som mala bez a to sa nedalo, to bol zabijak pre mna 😀 ale 15 kg za 4 mesiace nie je az tak vela...to ja by som 90 dnovku musela drzat v kuse 9 mesiacov aby som dosiahla svojho ciela 😀 dufam, e sa na to po tyzdni nevykaslem a vydrzim to. Teraz som uz po veceri a som stastna, ze mam uspesne jeden den za sebou 😀 uz len 89 dni 😲

krasnulka
17. jún 2011

@dajna11 ja sa chcem pokusit mat co najmenej prehreskov, dokonca aj rano ovocie mam polovicnu davku, ale na zajtra som si kupila melon a toho si polovicku neodrieknem, spapam cele 2 platky 😀 a ako si vydrzala vodny den? Toho dna sa bojim najviac. Nesmie sa ani rano ovocie? Alebo aspon pocas dna kusok?

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka tak vies, 1.mesiac to islo najrychlejsie...no a tie ostatne uz stale menej ...ale za 90dni som mala -12. urcite sa podari aspon nieco, a pri kazdom zhodenom kilecku budes brat novu energiu a motivaciu drzat 🙂 . nevzdavaj to, oplati sa!! 😅 😅

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 urcite to vydrzim aj ked to nebude az tak lahke 🙂

dajna11
17. jún 2011

@krasnulka počas vodového by si mala len vodu.čistu. no ja som to vydržala super....ani jeden som nedodržala:'' 😀 😀 😀

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka zo zaciatku je vsetko tazke 😒 ale zvyknes si a zaludok tiez 😀 😀

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka krasnulka,ja som za mesiac dala dole skoro 9kil.....takze to zalezi kolko mas tych kil navyse na sebe....urcite vydrz...oplati sa ti....isto.....ovoce rano by som neobmedzovala....ja som skor obmedzila prave to pecivo si ja vobec nedavam a veceram najneskor o piatej......dneska som trosku meskala,ale tak ja som mala na veceru len sopsky salat s balkanskym syrom..moje skladba jedal je isto zo 70% zelenina a vodoveho dna sa nemusis bat....myslim si,ze ked uz budes mat ten mesiac za sebou,zaludok sa ti zcvrkne a ten den zvladnes v pohode,ak by nie,tak je lepsie zhresit dzusom,alebo kuskom ovocia ako dvomi krajcami chleba s maslom,salamou a syrom ,alebo vyprazanym reznom,no nie??????tak hlavu hore a drz,uvidis,ze budes nadsena...ja som to teda po mesiaci v januari vzdala,ale teraz ma caka prva voda opet a nemienim to vzdat.....islo mi teraz dole skoro 6 kil za dva tyzdne,tie prve dva neratAM,lebo som jedla antikoncepciu,pri ktorej aj ked som sa hlidala,som este k tomu priberala aj zo vzduchu...

borabora666
17. jún 2011

@borabora666 posledna veta mala byt ze tie prve dva TYZDNE neratam 😅 😅 😅 😅 😅

krasnulka
17. jún 2011

@dajna11 😀 tak to ja budem asi ako ty 😀 pochybujem, ze vydrzim cely den pit len cistu vodu 😀

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 no pockaj, chces povedat, ze ak mam antikoncepciu tak to nepojde tak dobre dole ak bez nej??? Ved to mi manzel hned zarazi a mam po diete 😀

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 ja viem ze je to vsetko o zvyku,ale myslim ze to pojde este lepsie ked si mozme o dietovani popisat a clovek potom vie, ze v tom nie je sam

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka tu to ide medzi babami uplne najlepsie 😉 😉 😉 🙂

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 aspon vás ma kto podporit, mna nema kto, preto som tu 😀
manzel mi povedal, ze ma miluje aka som, tak potom mam mat nejaku podporu do chudnutia ?

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka to mne tiez hovoril a veru sa mu zdam krajsia 😉

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 tak to ano, ved aj 10 kg urobi vela s clovekom len myslim, ze mne len 10 kg nepomoze...ale aj to bude uspech

dajna11
17. jún 2011

@krasnulka ale zasa nemuíš mať 50kg nie? 😀 😀 😀 😀 ....aj mne mm hovoril že ma lubi aká som a ked som stále nariekala tak povedal že ved ja si musim rozumieť ako sa cítim dobre....a teraz sa cítim lepšie🙂

krasnulka
17. jún 2011

@dajna11 no ved prave o tých 50 kg mi ide....ale pri najhorsom aj 60 kg by mi stacilo, len chcem prekonat manzela a mat menej ako on...on ma totizto 57 kg 😀

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka tak chyt a zacni viac vykrmovat manzela 😀 😀 😀 😀 to pojde rychlejsie

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka krasnulka,ja rychlo rozmyslam a pomalsie pisem 😀 ja som zacala brat vo februari poprve po porode uplne pre mna neznamu a novu antikoncepciu a uz sme aj s manzelom riesili ze preco priberam aj ked nejem vela a vela zeleniny jem...pak som tiez nemala az do maja menstruaciu a zacala sa mi voda zadrzovat v tele,zacali ma ominat ponozky....tak som ju zkusila vysadit teraz 4.6.ked odisiel na montaz a tady bola chyba...6 kilo dole len to hvizdlo,ale neboj sa,ja ta tu budem strasit este dlho...mam pred sebou este 15 kil do vysnivane vahy a nemienim sa vzdat,nie teraz ked zlelenina zacina byt lacna a zacinam mat aj v zahradke😀a kupodivu aj chutit mi zacala....😀
inak mna tiez nemal kdo podporit,okrem bab tu..manzel mi tiez povie,ze vyzeram krasna taka aka som,ale viemze budem prenho este krajsia ked schudnem😀 myslim si,ze ked ta miluje,tak ti nepovie,ze rob nieco zo sebou,ale ktery chlap nepozre na pekne telo...nehovorim na chudu kost,ale tak akurat..no nie?

borabora666
17. jún 2011

@mimika4408 mimi,ale to bude drahsie😀

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 no praveze vykrmujem ho dost,ale jeho metabolizmus je rychlejsi ako ja 😀

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 ja budem len rada ked tu niekto zostane a nebudem tu sama 😀 ale teraz si mi s tou antikou dala chrobaka do hlavy...ja ju teraz 3 tyzdne nemam, lebo som si po poslednej menstruacii zabudla kupit takze teraz som mesiac bez nich,ale uz mam kupenu a chcem si ju nasadit, no teraz vaham, ci ano alebo nie, lebo nechcem sa snazit ako kon a nieco mi v tom bude branit...ale zasa som pocula, ze ked sa antika vysadi, tak sa priberie, tak mozem aj pri mojej snahe pribrat a to by som nechcela...

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 a to, co moj manzel zje za jeden den, to mam ja na tyzden-od dneska na mesiac 😀 a vaha stale stoji ani sa mu nepohne, boze,ako mu zavidim 😀

dajna11
17. jún 2011

@krasnulka juj moja to máš akého štíhlunkeho doma 😀 😀 😀 to zssa ja sa nebojím že by som tromfla mojho.)

krasnulka
17. jún 2011

@dajna11 no to teda mam 😀 do pol pasa ako riadny chlap a od pol pasa take nic teda narazam len na zadok a stehna 😀 tie ma ako modelka 😀 ale zje aj za dvoch

krasnulka
17. jún 2011

este ma tak napada, moze sa niekedy jest nieco ako musli?