90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
17. jún 2011

@borabora666 vsak co na sebe usetri to dopraje jemu 😉

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka musli sme tiez riesili a myslim ze na uht....ale zase bez mlieka 😒

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka tak moja, budes sa musiet uspokojit s tym co ti zide z vahy a neriesit ci ho dobehnes alebo predbehnes....ale ber to pozitivne 😉 urcite ho prebijes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 a to namiesto obeda alebo ako? Lebo som si vsimla, ze tie 3 dni sa papaju len ranajky obed a vecera a na ovocny den sa papa aj na desiatu a olovant alebo sa moze to ovocie nonstop?

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka tak ak by si bola nahodou hladna medzi hlavnymi chodmi tak odporucaju ovocie alebo zeleninu...ale ja som osobne nikdy nebola a dokonca ani cez ovocko som nedavala 5x...ale to casom zistis aj sama ako tvoje telo a zaludok reaguje, niekedy staci od hladu aj teply caj zeleny, ovocny, chudnuci...hocico teple, to zaludok oklame 😉 a to musli nasucho si daj na uht na veceru vtedy sa nieco maskrtne a sldke moze

krasnulka
17. jún 2011

mozem na skrobovy den sedliacky paprikas? Ide do toho 1/2 kg zemiakov, 2 cibule, trocha mletej papriky, 2 strucky cesnaku, 2 PL raj.pretlaku, sol, rasca....cibula sa oprazi, pridaju sa na kocky zemiaky, paprika, sol, cesnak, rasca, pretlak a dusi sa to v 2 dcl vody...ked to zmakne a voda sa odpori podava sa s cibulkou na vrchu...co vy na to?

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 uhlohyratovy je ten treti, ze? Ja to mam napisane ako bielkovinovy, skrobovy, sacharidovy a vitaminovy. Takze namiesto kuska torty mozem to musli? To mi vyhovuje viac, lebo tortu nemusim...a horka cokolada je povinna po torte? Resp.po musli?
No dnesny den som prezila v pohode, medzi obedom a vecerou som hladna nebola, ale cez leto mi nikdy moc nechutilo jest, tak to je zatial v pohode

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ano ten 3.....cokoladu odporucaju nech ma telo aj take ozajstne cukry 😉 ale ja som na nu casto zabudala..ked som uz dala nieco sladke tak sa mi viac neziadalo

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka paprikas mozes, aj ja si ho casto robim

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka to s tou antikoncepciou sa neboj....ja som len z tejto pribrala..vola sa lindynette 20 predtym som mala cilest a jeannine a s tym problemy neboli a prejdem na ne nazpet do vianoc,potom muz pojde na vazektomii a ja v zivote uz nebudu do sebe pchat hormony....tesim tesim....😀

borabora666
17. jún 2011

@mimika4408 mnaaaam paprikas,ze by zajtra?😀 😅 😅 😅

mimika4408
17. jún 2011

@borabora666 ja zajtra tie placky 😉 , takze pre mna obed hotovy uz 🙂

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 dobra dieta, ked sa aj sladke moze 😀 uz aby bola nedela 😀 a aky robis paprikas? Ten recept, co som pisala je dobry? Nie je tam nic co by sa nemalo? Stresujem, vsak? Ale chcem sa do toho dostat na 100% a aj jest len to, co sa moze

borabora666
17. jún 2011

@mimika4408 ja zajtra robim babam rezen...nika ho lubi a ty si ma s tym navnadila...budem slintat este viac😀
som si dala druhu veceru.... 🤐 🤐 🤐 😲 smotanu😀 taku chut som na nu mala....a teraz sa nenavidim.....zajtra poskromnu zo zemiakmi a vela salatu......voda to dobehne 😅 😅 😅 😅

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 ja mam len obycajny triregol, chcela som nejaky lepsi,ale zasa naco kupovat drahy, ked to ma taky isty ucinok ako za 3 eura mesacne, nie? 😀 no ja by som manzela na vazektomiu nepustila, ja by som chcela tak za 10 rokov tretie babatko, ale to je teda len velky plan a ak by som ho naozaj chcela, co potom? 😀 takze sa radsej potrapim s hormonami

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka nie,robis dobry paprikas.....zeleninu mozes a zemiaky tiez,nic ine sa tam nedava...takze super😀 hlavne nezabudni kopu salatiku k tomu,pojde to rychlejsie

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 ty mas tiez dnes bielkovinovy?

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka v tom recepte nie je nic co sa nesmie bud kludna 😉 , ja robim v principe rovnako len nedavam rascu a pretlak ale to su uz malickosti kto ako si ochuti

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 no vidis, este ze si to spomenula...chcela som sa spytat na nejaky dobry salatik, lebo my sme ho nikdy nerobili, praveze sme mali velmi zlu a nezdravu stravu a o salatoch nemam ani sajnu, okrem cibulovo-rajcinovo-paprikovom co je sladkokysli, to asi nemozem. Alebo uhorkový? Nieco dobre porad🙂

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ale vsak u chlapov vazektomia nie je dozivotne neplodnost...to je len nejake prerusenie co sa da potom spiatocnou operaciou vratit do normalu 😒 alebo teda tak nejak som mala info

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 poviem ti pravdu ze pretlak nemusim, ja akosi tepelne spracovane rajciny neznasam, len za cerstva

borabora666
17. jún 2011

@krasnulka no ale ja mam muza o 12 rokov starsieho odomna a ma z prveho manzelstva dve kocky velke....a my mame spolu dve deti...teraz sa dockal aj vytuzeneho syna a ja som tuzila vzdycky po dvoch,po pariku,takze mame sve sny splnene a navyse nasa mlada sa poblaznila-manzelova najstarsia a v 16tich caka dieta s 40rocnym chlapom,takze my budeme v septembri stary rodicia,tak nam ditka staci,vies? no a chcela som ist ja na sterilizaciu,ale su to podmienky a mne takej mladej ju nespravia,jedine ked gynekolog potvrdi,ze ju potrebujem ,ale on to ma ambulantne a ja bysom musela byt v nemocnici a cenovo rovnako...ani vo sne by ma to nenapadlo,mu to povedat,ale on to studoval a prisiel s tym sam,ked videl,ze aj zo zeleniny priberam

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 no ale ajtak, ved nevies co sa moze prihodit, ja som toho nazoru, ze ak nemusim, pod skalpem nejdem 😀 ale to je zasa kazdeho vec, nikomu to ani nezazlievam

dajna11
17. jún 2011

@krasnulka aj tu písali že kedy sa može.....ale zabudla som...asi na UHT?

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ved ano 😉 a to sa maloktory chlap zase dobrovolne postupit taketo nieco 😉

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 ja mam manzela o 9,5 roka starsieho 😀 no ale ta jeho dcera v 16tich este beriem, ved je to v tejdo dobe normalne, ale so 40-nikom??? Mohol by to byt jej otec 🤐

borabora666
17. jún 2011

@mimika4408 mimi skor dozivotne....ono sa to da vratit,ale nieje az taka pravdepodobnost,ze to bude dobre....
som sa bala,aby to neovlpyvnilo erekciu,ale vraj nie akosme citali
@krasnulka jo tiez bielkoviny....
ja najradsej robim sopsky ...cez bielkoviny dam s balkanskym syrom,cez uht k tommu uvarim vrtule a mam cestovinovy.....davam tak ze jedna uhorka salatova,6 vetsich paradajok a jedna paprika na kocky,troska olivovy olaj a bylinkovu sol a potom dve lyzice cukor,dve ocet a je...
a preco bysi nemohla cibulovo rajcinovy?mozes akykolvek zeleninovy

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 to je pravda, vacsina chlapov to necha na zenach

krasnulka
17. jún 2011

@borabora666 no to si ma potesila, lebo ten zboznujem 🙂 bylinkovu sol? To co je? Ja to pocujem prvy krat

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka vsak je to pohodlnejsie 😉