90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
17. jún 2011

@nicky182 no zajtra nás pozvali na opekačku,takže mám sa čo strážiť.....narobím si koláčiky z lístkového cesta a budem chrumať tie.

krasnulka
17. jún 2011

@nicky182
@dajna11 baby nerobte chute, ja drzim prvy den a nechcem si ho pokazit kvoli vasim chutiam 😀 z chladnicky na mna taaak krasne pozera melon, az sa mi slinky zbiehaju a odolavam, tak neprovokujte chutove bunky 😀

dajna11
17. jún 2011

@krasnulka no tak už mlčím....ale zasa ked odoláš tak možeš byť na seba hrdá.

nicky182
17. jún 2011

jaaaj zeny , co je to dnes za svet 😀 neviem si predstavit, ze by som mala od tolko rokov starsieho partnera ...."obdivujem" tie mlade baby, ze maju na to zaludok 😝 😝 hlavne , ze "dedo" plati 😀 😀

krasnulka
17. jún 2011

jeeej, a mozem si dat na bielkovinovy den halusky so syrom? halusky nerobim so zemiakov, ale len muka, voda,vajicko a do uvarených primiesam syr taveny, moze sa to?

nicky182
17. jún 2011

@krasnulka jaaj moja zlata, ani mi nevrav, v spajzi mi vonaju cerstve rozteky, este boli teple ked som ich kupovala, to bol vnutorny boj 😀

nicky182
17. jún 2011

@krasnulka super napad !!!!!

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka halusky su uht a syr bielkoviny...takze tato kombinacia nie...

krasnulka
17. jún 2011

@nicky182 to poznám, ja som rano vstala, ze si idem dat jablko na ranajky a manzel mi oznamil, ze bol v ochode a kupil cerstve rozky a moju oblubenu pravu sunku...skoro som plakala ked som mu povedala, ze to jest nebudem...a dnes som nakupila ovocia pre rotu vojakov a tak to vsetko na mna krasne pozera,ale najviac ten melon by som si dala. Ale hned rano budem utekat do chladnicky po melonik 😀

nicky182
17. jún 2011

@dajna11 ja mam zajtra vitaminy, to bude zase, akoze cez tyzden v pohode vydrzim, je len 3x denne ale ako pride vikend - aj muz je doma, ten stale nieco zhana ....ja budem robit grilovacku v nedelu, masko nalozene...len pocasie sa ma zhorsit 😠 ake kolaciky si robis ? daj recept 🙂

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 tak co si mozem dat so syrom? podusene prsia natriem syrom? 😀

nicky182
17. jún 2011

@mimika4408 boze dobry, mas pavdu s tymi haluskami ...ja som trubka ☹

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka mozes zapiect kuracie prsia s takym toustovym syrom 😉

krasnulka
17. jún 2011

@nicky182 skoda, vsak? tak toto teda neprešlo....

nicky182
17. jún 2011

@krasnulka vies co, ja tento typ ranajok milujem !! ked som kojila nesla som sa rozkov a sunky dojest, muz chodi kazdu sobotu skoro rano do tesca a kupuje teple rozteky atd .....velmi mi to chyba .. a to drzim dietu len treti tyzden 😒

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 radsej mam taveny ako toustovy, ale hlavne ze tam bude syr 🙂 a moze tam byt viac syru ako prs?

mimika4408
17. jún 2011

@nicky182
@krasnulka 😉 😀 😀

krasnulka
17. jún 2011

@nicky182 co by som uz dala za treti tyzden 🙂 a kolko sa ti podarilo zatial dat dole?

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ono sice pisu, ze by sa bielkoviny nemali kombinovat ako syr s masom alebo tak...lebo casy travenia su rozne dlhe....maso az 6hod

nicky182
17. jún 2011

@krasnulka to hej, ale dobre ze si napisala, aspon neporusis 🙂 mna by to napadlo, keby som to zacala robit ...a s tym syrom - ja som si urobila zeleninkovy salat so syrom a preliala som jogurtovym dressingom, to mi tu tiez baby poradili .....maso nemozes kombinovat s mleicnymi vyrobkami ...

krasnulka
17. jún 2011

a co takto kopec roznej zeleninky pokrajat na kusky, k tomu syr niva 😒 a este aj podusene prska na kusky a zmiesat to? Pridat trochu oliv.oleja, sol??? To by mohlo byt na bielk.den?

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka ale ked mas rada taveny syr tak si daj studeny obed...celozrny tmavy chlieb alebo zemlu so syrom a k tomu zeleninu (papriku, paradajky, cibulu, uhorky, redkovka....mozes urobit aj ako salat, nakrajat, osolit, oliv.olej a pokvapkat citronom alebo balsamikovy olej 😉 a nakoniec zapit vyvarom 😉 budes plna ani sa nepohnes 😀

nicky182
17. jún 2011

@mimika4408 za dva tyzden 4kg ....ale z cm vidno, to je hlavne ....citim sa lepsie 😀 uvidime kolko pojde dole do pondelka - vtedy sa vazim 😀 najidealnjesie by bolo keby som schudla este 10 kg a som na povodnej vahe pred tehu ....jaaaj, 🙂 🙂

mimika4408
17. jún 2011

@nicky182 to sa podari 😉

suezana
17. jún 2011

babuľky, ja som si dosť často na bielkoviny robila hrianku s cesnakom a syrom - strašne mi išli na chuť výrazné ostré, štipľavé potraviny

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 ja mozem jest zeleniny na kilá a pohnem sa 🙂 a co ten syr niva, to som raz jedla v zeleninovom salate s kur,masom a bolo to vyborne, len neviem, ci sa to moze

dajna11
17. jún 2011

@nicky182 no ved zasa ja už mám po diete takže ja možem mať aj bielkoviny aby som si masko mohla dať 😀 😀 😀 robievala som si také pizzové....kečup,korenie,bazalka...alebo cesnakové tie z kysnutého a cesnakom potreté.....no nejako vydržim,zjtra porobím iba z lístkoveho cesta

krasnulka
17. jún 2011

@nicky182 ja este nemam ani vahu 🙂 pozicala som ju mame-tiez chudne a ja si pojdem v tyzdni kupit, takze ani neviem, kolko presne vazim...Ale urcite do 150 kg 😀 😀 😀 ja do povodnej vahy pred tehu potrebujem asi len 15 kg,ale chcem viac, chcem byt taka, aka som bola este pred prvým tehu, to som mala nieco malo cez 50 kg

mimika4408
17. jún 2011

@krasnulka moze aj niva

krasnulka
17. jún 2011

@mimika4408 super, dakujem, len skoda, ze som to presvihla, teraz budem musiet pockat 😀