90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
25. okt 2011

@cessy ty sa ako drzis?

claudica
25. okt 2011

Ahojte. Som tu zas... Už tretíkrát ☹ Prvýkrát som to robila vlani na jeseň, vtedy sa mi darilo, aj to fungovalo, druhýkrát som to začala niekedy v lete s @borabora666 - neviem či sa pamätáš... vzdala som to asi na druhý deň, nebola som na to dosť pripravená, myslím v hlave. Tam to všetko začína... Teraz som tak rozkysnutá, že som si povedala, že to musím skúsiť znova a nevzdám to ani keby čo bolo. Začala som včera, raňajky jablko, na obed kuracie mäso, na večeru acidko. Dnes mám škroby, na raňajky som si dala jablko, na obed mám ryžu so zeleninovým šalátom a na večeru asi to isté, nemám chuť vymýšľať...
Tak som rada, že téma ešte žije a pomôžeme si 😉

zuuzzz
25. okt 2011

@mimika4408 ahoj,prosiiiiiiiiiiim ta,napis ci si daco s tym ab tronicom aj zhodila,mam este 12kg navise po porode,dala som sem aj otazku ale este furt mi nikto nenapisal ci ten pas neni len strata penazi.nie len koli sebe chcela by som ho potom aj ako darcek.

fnukkacikk
25. okt 2011

@maricenka1 krasne cislo...gratulujem.ja mam dnes 15den,vitaminovy🙂 aj ja sa budem vytesovat,ked bude aspon 10kg dole🙂 to si naozaj pekne zhodila...

mimika4408
25. okt 2011

@zuuzzz caukoooo, tak ja nemam presne abtronic ale z lidlu sanitas, pracuje to na principe el.inpulyov co stahuju svalzy a vlastne pri pravidelnom pouzivani ti brucho spevnie 😉 a tym padom na objeme stracas urcite. ja som ho pouyivala pri diete ale aj 3-5krat denne som si ho davala aj po 2cykly 🙂 . podla mna pomaha...

zuuzzz
25. okt 2011

@mimika4408 takze by mi mohol zozrat aspon 5-6cm z brucha?neviem ci ho mam objednat,vies ja by som ho objednala ako darcek manzelovi ale triasli by sme sa obaja 🙂 jemu treba viac 😀

mimika4408
26. okt 2011

@zuuzzz tak pravidelnym pouzivanim podla mna ano 😉 a ked s mm pridate aj akrobatiku z kamasutry tak pospevnujete aj stehna, zadok a tak 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
26. okt 2011

@borabora666 no mam len treti den tak este sa drzim som zvedava do kedy mi to vydrzi..... 😕 😵 , len nepisala som lebo som chora a stale len v posteli, net ani nepustam. 🤐

teraz som si dala 3 slivky a zapila som to kavou, som zvedava co to spravi 😀 😀 😀

borabora666
26. okt 2011

@cessy tak sa honem vyliec...budem ti posielat energiu pozitivnu 😀 ja mam dnes tyzden....no osmy den a mam 2,4kg dole...hrozne sa z toho tesim a zacala ma ta dietka znova bavit.......
no a tie slivky???? aspon ta dobre precistia 😀 😀 😀 😀
@claudica kludi jasne ze si ta pamatam..ja som tiez nevydrzala,ale ja som tych startov mala....este ani raz zos nedosla po druhu vodu....tak snad teraz 😅 😅 😅 😅

cessy
26. okt 2011

@borabora666 dakujem, dakujem, energiu uz aj citim.....

jedaaaa ze 2,4 kg, to sa ti ani necudujem ze ta to bavi, ved to je krasny ubitok...gratulujem

cessy
26. okt 2011

@borabora666 peknu novu fotku si si dala 😵 😵 😵

claudica
26. okt 2011

Takže... ja mám tretí deň - UH. Raňajky jablko, obed cestoviny posypané orechami s medom, už sa na ne teším... Zatiaľ som v pohode, našťastie mám obdobie, keď mi moc nechutí, takže chladničku moc neotváram, ovládam sa, nehladujem... 😀 Uvidíme ako pôjdem ďalej...

borabora666
26. okt 2011

@cessy dakujem...ta je vcerajsia.....cize aktualna..... no sice 2,4 ale este 15kg dole chcem dat 😖 😖 😖

borabora666
26. okt 2011

@claudica supeeer,len tak dalej !!!!

claudica
26. okt 2011

@borabora666 Dík za podporu. Ty si na tom ako? Odkedy to robíš? Kilečká vidím, len neviem koľko dní máš za sebou... A máš fajn fotku, si peknučká, vôbec by som nepovedala, že máš kilá navyše 😉

borabora666
26. okt 2011

@claudica no dneska osmy den,cize ovocko 😀 no veru ze mam....ale este tak tri kila a mam svoju povodnu vahu...len ja chcem este pod ist,lebo chcem prestat fajcit a je mi jasne,ze nieco naberiem znova...

claudica
26. okt 2011

@borabora666 No fajn, aj to je pokrok, motivácia... Ja mám ovocko zajtra, tak sa idem poobede zásobiť mandarinkou a banánom 😀 nech mám na zajtra do práce čo chrúmať...
Tak nech sa darí... a nech sa darí aj s tým fajčením prestať. Keď si to nebudeš kompenzovať jedlom, nemalo by to byť také hrozné. Držím palce 😉

santerra
26. okt 2011

Čavte baby, spadol mi system v PC a prišla som aj o el.knihu s našou dietkou ☹ Nenájde sa nejaká dobrá duša čo mi ju pošle? Moj mail je dagmara.polakovic@gmail.com DAKUJEM 🙂

santerra
26. okt 2011

@lucanka49 Ahojky no ako si na tom? Držíš poctivo?

borabora666
26. okt 2011

hotovo
@santerra

santerra
26. okt 2011

@borabora666 To je rychlovka 🙂 Ďakujem krásne 🙂

borabora666
26. okt 2011

@santerra vobec neni za co,rado sa stalo 🙂))

claudica
26. okt 2011

No fasa... teraz som dostala pozvanie od tety... Máme ísť v nedeľu na návštevu, budú po zabíjačke, máme sa ísť najesť a ešte nás napakujú 😀 😀 A ja mám UH... nejak to uhrám, no z tých zabíjačkových jedál UH nie je nič 😀 😀 😀 Tak podstúpim prvú odolávaciu skúšku 😉

borabora666
26. okt 2011

@claudica NEZAVIDIM MOJA..JA BY SOM ZDOCHLA....JA VELMI LUBIM ZABIJACKOVE POCHUTKY...

claudica
26. okt 2011

@borabora666 mi hovor... a jak dávno som také nemala... 😀
Inak na tomto som stroskotala v lete...samé opekačky, grilovačky, až som to nechala tak. Ale teraz to musím skúsiť, vytiahla som jesenné a zimné veci a zistila som, že mi ešte aj chrbát narástol, blúzky nezapnem, no des! No veď potom zreferujem. Ale že cestoviny ani pizzu tam nenájdem, to je isté. Nevadí, ja si pripravím pizzu s rajčinami a olivami a budem sa tešiť domov 😉

borabora666
26. okt 2011

@claudica ved aj moje nepovedene starty cez leto...za to mozu grilovacky...ale domrvili sme to,lebo zas bolo lacne ovocie aj zelenina....ale tak nevadi,ja cez zimu to riesim kapustou a salatom z nej...kapusta nieje az taka draha ako papriky a paradajky

cessy
26. okt 2011

@claudica ty mas tiez 3 den??? zacinas??? tak sme na tom rovnako 😅

@borabora666 tiez som dietu pred letom skoncila lebo grilovacky, oslavy a podobne zalezitosti mi ju veeelmi narusali 😔

claudica
26. okt 2011

@cessy Áno, mám 3. deň. Zajtra ovocníčkovia 😅

cessy
26. okt 2011

@claudica tak sme na tom rovnako.... 😵 😵 😵

borabora666
27. okt 2011

tak ja osem dni za sebou a vaha isla dole presne o 3,3kg.....tesim sa z toho..dnes bielkac...rozmyslam ci vajicka ci syr,ale mam zkrajanu no kocky kapiu tu trikoloru,tak ju asi posypem balkanom a bude obed aj vecera 😀
a co vy?ako vam to ide?