• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. januára 2017 
@borabora666 tak to blahozelam a zelam vela sil, ja som s tym sekla asi pred 3-mi rokmi a vtedy som pribrala 10 kg, ktore sa snazom teraz dat dole + z tehu mi ostali asi 4 kg :unamused:
10. nov 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_k jeeeeee,vidis a ja to zkusam pri diete,abysom nepriberala,aj ked sa vaha na chvilku zastavi,ale nech nejde hore....ale niesom na to sama,mam tie leky na predpis Champix...sama od seba som nevedela prestat....
10. nov 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj...dnes mam ovocie a zajtra ma caka oslava...juuuuuuuuuuj,,,neviem, neviem ci to zvladnem :confounded: po tej mojej torte co som predvcerom spraskala na posedenie si uz akosi neverim, ze vydrzim...tolko dobrt pred sebou... :sweat_smile: :confused:
@borabora666 a to su co za lieky? ze ti pomohli prestat s fajcim? aj ja by som take potrebovala :zipper_mouth:
11. nov 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,zhanam ab tronic lebo nemam pevnu volu chudnut a nestiham cvicit.ak by niektorej z vas zapadal doma prachom ozvyte sa.novy nemam za co kupit:frowning2:
11. nov 2011 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,vcera som zacala s touto dietou tak len dufam,ze schudnem :slight_smile: ...len mam v tom este mierny chaoz co mozem a co nie..viete mi poradit napr,ake mnozstvo mam na obed jest?;))hehe,tie vyvari su povinne?dnes mam skrobovy a na obed som mala ryzu s fazulkou taku kasu a k tomu rajcinu,cinsku kapustu a cesnak..este mam zeleninovy vyvar ktory sa chystam vypit,,dufam,ze nerobim nic zle :frowning2: dakujeeeeeeeeem,,,inak planujem zhodit 15kg...fuu dlha cesta :grinning:
11. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Tak vcera som prvy vodny den:slight_smile:vydrzala som to do siedmej vecer-potom som sa na to vyprdla a dala si 125g marcipan s rumom a hrozienkami:slight_smile:Tak dnes den 30. a mam o 5,1kg menej a o 6cm v pase menej.Dnes som mala na obed rybku na masle a zeleninku:slight_smile:Chcela by som schudnut este 15kg,tak drzte prsty-inak minuly december som bola uz len 6kg od svojho ciela,ale potom prisli Vianoce a hlavne skuskove,tak som to dobabrala.
11. nov 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanuska71 napis mi mail,poslem ti knihu na pdf.A skontroluj stranku www.chudnime.kiga.sk,tam tiez najdes recepty ako aj rady a veci o tejto diete.
11. nov 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luc771 ahojcek prosim ta posles mi link kde to je...diky moc bea
11. nov 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luc771 diky no mne tam naskakuju nezmysli ...nejde to ..taka asi to nebudem mat....a nemohla by si mi to prosim ta poslat na mail...moc moc diky
bea
11. nov 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luc771 ja uz nieco stahujem z toho linku,ale co mi stiahne sa necham prekvapit :slight_smile:
11. nov 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luc771 superrr ja moc dakujem uz to mam stiahnute;)))tak aspon mam nejaku inspiraciu;) :wink:
11. nov 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanuska71 tak uz mas tu knihu?,nejak mi to nechce odoslat...
11. nov 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beapn333
tak kniha ma 36 MB, je moc velka do mailu :frowning2:
som kontrolovala tu stranku a funguje to stahovanie, kliknes na regular download a v zltom policku sa ti zacne odpocitavat cas 15sekund, pockas a po uplynuti odpocitavania sa ti objavi okno s dvomi slovami ktore musis vpisat do prazdneho okienka pod nimi a kliknes na "download the files" a dalsim klikom uz stahujes knihu :wink:
11. nov 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanuska71 super, si sikulka :wink: ja ju mam zatial len v compe, este som sa k nej nedostala, snad coskoro :slight_smile:
11. nov 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elizabeth453 tie lieky sa volaju champix...dneska mam piaty den a bez cigarety uplne v pohode,dokonca kamoska prijde,dam jej popolnik a fajci mi tu a ja nic...a uz som zvitazila aj nad chutkama,tie prichadzali len vecer,ale vcera som mala ovocny den a zvladla som ho na 100% a bez problemov....popros lekara nech ti ich predpise a uvidis,ze pri diete este ani nebudes priberat......aspon ja nie,stala mi vaha,teraz sa pohla dole....a chute uz nemavam......tak hadam uz neprijdu.......a to som fajcila krabicku ,nekedy aj viac denne a pevnu volu fakt nemam,takze ozaj je to asi tym Champixom :grinning:
12. nov 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haslerka31 anooo;))hodili to sem na link tak som si to stiahla,ale dakujem ti aj tak;),, :slight_smile:
12. nov 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 dakujem za privitanie, noo mne este do povodnej vahy cyba zhodit 18 kg.. Ale v kazdom pripade sa drzim hoci aj s prehreskami..Dnes mam skroby tak si vychutnavam zeleninkove rizoto s cviklou mnaaam
12. nov 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 ok diky...opytatam sa na to,,,lebo ja uz tiez dam tu krabicku, ked som hladna vyfajcim za hodinu aj 3cigarety :angry:
juuuuj, dnes nie je moj den...idem na tu oslavu...jajaj,,,,ako to ja len vydrzim, netusim :sweat_smile: ked tam budu tie torty a zakusky a salaty a rezne atd...ved mne sliny uz teraz tecuuuuu...pomooooc
12. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luc771 potom daj vediet :slight_smile: ja zajtra ovocny den ja umreeem asi :grinning: :grinning: dnesnu veceru som si priam vychutnala s kolacikom hehe :stuck_out_tongue_closed_eyes: len aby mi to moje odhodlanie aj tych zbytnych 87dni :grinning: vydrzalo,,
12. nov 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: :angry: ahojte...idem sa pochvalit ..ako som zlyhala...na tej oslave..:slight_smile: hlavne chody som zvladla, masko so zeleninou.,,,prave tak super mi to vyslo, ze som mala bielkoviny,,,ale tie pagaciky a zakusky, ktore tam zmurkali namna :sunglasses: nonedalo sa mi odolat...takze som spraskala 4pagaciky a 2ks zakuskov... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
ale... vcera som si konecne kupila baterky do vahy a jejda...99kg ukazovala dnes rano...a to som mala 28.10. 110kg...tak som happyyyyyyyyyyy a tak ma to posilnilo, ze som odhodlana vydrzat dokonca/ a to som mynuly tyzden zvazovala, ze s dietou seknem/ ..takze este 25kg a budem so sebou max. spokojna... :dizzy_face: :fearful:
A BABY OZAJ...ked aj po tych 90dnoch budem konzumovat tak ako pocas tych 90 budem chudnut dalej? alebo sa vaha zastavi? alebo ako to je,,,to som sa nedocitala :pensive:
inak citam, ze vacsinou obedujete o 13.00.--no ja obedujem okolo 11tej ale to nemam ani ranajky a potom uz cely den nejem. :zipper_mouth:
14. nov 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elizabeth453 nemala by si sa takto tyrat.A ani to nie je zdrave.jedz pekne 3x denne,ja jem aj viac,ked som hladna,ocistim si mrkvu a chrumam namiesto slaneho vecer pred telkou :slight_smile:Nevadi,ze si porusila jeden den,musis byt silna,my vsetky musime ,ked chceme schudnut,ide ti to supeeeer:slight_smile:
15. nov 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elizabeth453 gratulujem k super vysledku za taky kratky cas....mne sa podarilo dat dolu za mesiac 11 a nerobilo to dobrotu a hlavne teraz po diete je to o drzku, co sa tyka udrziavania vahy...ak ti mozem poradit pribrzdii :slight_smile:
15. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som nová členka vášho tímu, ale budem sa snažíť s vami spolupracovať - aby nám to išlo lepšie. Ja som začala pondelkom - takže už mám úspešne 2 dni za sebou. Uvidím, ako zvládnem ovocný deň. Pred dvomi rokmi som úpravou stravy a cvičením schudla 10 kg, ale od vtedy aj cvičím, aj si dávam pozor na stravu a ani za svet dolu s kilami. Takže idem toto vyskúšať, na základe rady mojej známej, ktorá schudla za 5 týždňov diety 6 kg. Mne tak treba 5 - 10 kg a bola by som spokojná. Takže - držme si palce a spolu nám to dúfam pôjde lepšie. :grinning:
16. nov 2011 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1lubika vitaj medzi nami :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa vam vedie?drzite??odolavate?
18. nov 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuž ja pokračujem, ale prehrešky boli... Včera sme boli u sestry, synovec mal narodky, tak kúsok torty mi padol "na úžitok" alebo na brucho, neviem :grinning: A ešte jeden obložený chlebík :frowning2: Ale mala som bielkoviny, tak ten chlebík som si ani moc nevyčítala, ale torta - to som si mohla odoprieť :angry:
18. nov 2011 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj...vydim same prehresky :slight_smile:) ja som spraskala dnes balik chipsov a jedny bebe dobre rano...mam bielkoviny a na nic mi neprisla chut.. ale taaaaaaaaaaaak dobre mi padli tie chipsy :slight_smile: no ale neva...hlavne ze vaha ukazuje 99kg ale zeby som to na sebe nejak citila,to nie...
no ale,,,,vcera som umyvala okna a tak mi zostalo zle, skoro som z okna vypadla...nikde nic, len na par sekund ciernava...potom som zistila, ze je 13.00 a ja som na jednej kave od rana od 6tej...tak som istilo 7varenych zemiakov s kukuricou...a do vecera som nevladala dychat, ale hlava sa krutila cely den... :slight_smile: :pensive: juj, uz aby som mala 70kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elizabeth453 Jáááj, keď som v práci, všetko OK... akonáhle je doma nejaká oslava alebo sa naštvem, mašírujem ku chladničke... niekedy neotvorím ani dvere a spamätám sa, niekedy zas nie - ako na tej oslave. A cez víkend ma čaká oslava mojich menín, prídu rodičia, švagrovci...jáááj, ako to ja ustojím zase :frowning2:
18. nov 2011 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica no ja ani do prace nechodim, tak len slintam :slight_smile:)) no ved prave, mame hody...babka uz chysta a mne sa slinky zbieraju...tie vonave kapusniky,orechove kolace, tvarohovy kolac. lokse , kacica, salat, fasirky, rezne, a zakusky a dalej uz ani nemenujem. a zas ked k nej nepridem tak sa urazi..jujuj
18. nov 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok