90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudica
18. nov 2011

@elizabeth453 Ježiš, nesmieš ju uraziť... keď sa toľko chystá 🙂 Nič sa nestane, povedz si že jeden deň si dáš a ďalší skús naskočiť späť na diétku a buď na seba prísna... Ja keď som toto robila prvýkrát, tak sa mi stalo, že som prestala s diétou hádam aj na štyri dni - proste som bola rozlietaná a nemala som čas ani rozmýšľať čo môžem a tak...tak som zjedla čo akurát prišlo a nič sa nestalo, váha ostala, akurát že za to obdobie nešla dole... 😉

elizabeth453
18. nov 2011

@claudica tak to nie, ale vies ake su babky..musis jest aj ked nechces 🙂 tento mesiac sa mi toho nakopilo, tu oslavu spominanu som akotak zvladla 😅 ale toto uz nevydrziiiiiim...tak posnazim sa, lebo ten ubytok sa mi strasne paci...
len ja ked sa "rozozeriem"s prepacenim, tak neviem prestat a bojim sa , ze zas zacnem jest.. 😠 joj, preco ja som som ten pribravy typ....mala som koleginu, zeby zjedla aj mna a mala ledva 55kg a ked pribrala 2kg tak sa tesila..juj, jak som jej zavidela 🙄 a ja cely zivot s kilami zapasim... 😠 😠 😠

elizabeth453
22. nov 2011

ahojte..tak ako sa dari...??? hody skoncili a som na seba hrda...mala som biekoviny, dala som si rezne, fasirky a kapustou...sice som neodolala zakuskom, tak som si dve dala a jedne makovy kolacik... 😒 takze vcera som mala len ryzu...ale utrpela som sok 😕 😕 rano sa postavim na vahu a mam skoro o 1kg viac.. 😠 to od tych 2ks zakuskov som pribrala 1 kg 😠 😠 😠 alebo zato, ze som dostala menzes? juj, som si hned rano den pokazila
a vy ako? drzite sa ?

1lubika
23. nov 2011

Zdravím vás všetky, ktoré sa takto dobre držíte. Ja sa snažím, ale sem - tam sa mi to vymkne z rúk - vlastne z rozumu. V pondelok som mala ovocný deň, no samozrejme som to zvládla do večera do piatej. Ale doma som robila večeru a pomazánku. 😀 Varenému som odolala, ale cesnak. pomazánka na mňa tak žmurkala, že som si musela dať. Ale potom ako som si nadávala, to viem len ja. Už som mohla naozaj vydržať. No dnes mám škroby - urobila som si zelen. rizotko. U mňa váha ani neviem, či je dole, nechcem sa vážiť až potom, ale mám dojem, že mi z brucha trochu zišlo. Lebo tie brušné pneumatiky sú prekrásne, len ich treba opracovať, aby boli jemnejšie. ☹ Takže je to všetko o disciplíne, lebo ako tak hlad nepociťujem - len slintám za tými dobrotami, ktoré doma na mňa mrkajú ked varím. Musím sa zaprieť a povedať dosť. ☹ ☹ Majte sa a pekné chudnutie. 😀

elizabeth453
23. nov 2011

😠 😝 😝 je toto mozne,,,dalsie 2dkg hore...a to vcera len cestoviny a pasik cokolady...dnes len asi 2orechy a jeden banan. ale to som sa vazila rano...nechapem...ale som riadne 😠

llumka
24. nov 2011

mile zienky, nikdy nevazte pri menzese, najlepsie je vazit hned rano po ovocnom dni.
ja som to vzdala,stale som mala viac a viac prehreskov 😠
asi od nedela zacnem odznova, uz ani neviem po kolki krat som zacala 😒

1lubika
24. nov 2011

Aj ja som niekde čítala, že by sa malo vážiť najviac 1x za týždeň. Síce ma to láka, ked prechádzam popri nej, aby som na nu neskočila. Dietu som začal minulý pondelok, zajtra mám ovocko - takže v sobotu uvidím, čo to urobilo so mnou 😀 😵 . Dnes hurá na zumbu už sa teším. Chodím 2x za týždeň a teší ma to. Tam si človek užije radosti. A ked prídem domov, musím rýchlo ísť spat, lebo žalúdok sa hlási. 😝 Tak čaute do soboty a držte palce. 😲

fnukkacikk
25. nov 2011

@elizabeth453 ahoj a kolky den drzis???lebo ja som mala tiez obdobie,ze mi isla vaha hore,a potom to rychlo islo dole..a teraz to zase dlho stoji.este by som chcela zo tri kila :( a tesim sa na vianoce,taaaak sa najem🙂

haslerka31
26. nov 2011

Ahojte ....ja sa mam zleeee:((((13.11.som mala mesiac 6kg dole a vecer,ze to trosku oslavim....prisla aj mrcha,tak som si dala pohar vinka .....tym sa moja dieta skoncila....po vinku prisiel hlad a uz sa zase neviem kontrolovat mam 2kg spat a neviem zacat.....poradte pls

elizabeth453
26. nov 2011

@fnukkacikk 28 bude presne mesiac...mala som 110kg a mam 98,1, 🙂 a nie a nie sa pohnut dalej a to umieram niekedy od hladu...este chcem schudnut 20kg, /25 by bolo najlepsie 😖 /
@haslerka31 to som mala aj ja na tej oslave./jedla pila 😅 /..ale na druhy den som v pohode pokracovala. tentokrat sa nemienim vzdat, stare veci som si priniesla od mamy vsetky hore a mam ich vylozene a ked sa na ne pozriem , hned ma hlad prejde/ nosila som ich ked som mala 60kg/ 😠 skus, mozno ti to pomoze 🙂)) mne to aspon pomaha...nohavice co som nosila som pred mesiacom natiahla asi tak po kolena, uz mi idu po stehna 😀 😀 😀

1lubika
28. nov 2011

@elizabeth453 no je to úžasné, dať za mesiac 12 kg dole. 😅 Gratulujem, si fakt dobrá. Ja som za dva týždne dala 2 kg sa som nesmierne rada, lebo túto váhu si držím už asi pol roka a nie a nie dolu. 🙄 Mala som 85 kg a teraz 83 takže som spokojná. Chcela by som dať na 75 kg. 😀 Ale uvidíme, lebo Vianoce sú predo dvermi a tam je ťažko odolať. Aj teraz v sobotu. Keď ideš k niekomu a ten má akurát zabíjačku - no je to hrozné 😒 I ked som mala ten deň mäsko - to som mohla, ale hurka - tá je s ryžou a tej sa odolať nedalo. Taká bola fajná 😝 . Takže, ked to človek dodržiava presne ako treba, asi tie kilá idú rýchlejšie. Hurá do nového týždňa s dietou 😅 😅

elizabeth453
28. nov 2011

@1lubika dakujem,,,🙂 tak ja ju drzim trosku prisnejsie, ako pisu..jem len raz za den, ale davam si mega porcie 😅 ani vyvary...len ovocie a to co na dany den mam so zeleninou... ale ja mam co zhadzovat 😠 juj, zabijacku ani nespominaj...za tyzden sa u babky tiez zabija to sa zas "nazerem" s prepacenim....
tak strasne zle som si tuto dietu nacasovala, ze az....same pokusenia, oslavy, hody, zabijacky, vienoce , silvester...to je najhorsie obdobie, ale ako .tak som spokojna, ze to zvladam.

elizabeth453
30. nov 2011

ahoj...tak ako sa dari...? idrzite sa ? im happyyyyyyyyyyyy. ..vaha ukazuje 96,4kg...ale dnes som uz spraskala skoro cely plech pizze/so sunkou a syrom 😅 /.... 🤐 do vecera nic skoro 14kg dole...uz zacinam vidiet na sebe vysledky...okrem brucha a bokov...tymi akosi neviem pohnut 😠

1lubika
30. nov 2011

Hurá, ja som spokojná, dnes ráno po ovocnom dni mám zas 1 kg dolu - čiže 82 😅 . Keby to takto išlo, tak do vianoc by som stihla dať dolu ešte to nejaké kilečko. 😲 Dnes mám mäsko, ale teším sa na mliečko, lebo som ho už nemala dlho. A na zajtra už mám rozmyslenú kapustovú polievku - tú môžem uvariť aj pre rodinu. Keby človek býval sám, išlo by to omnoho lepšie 😖 ale asi by to nebolo ono. Ja som si odmerala hned na začiatku pás, boky, stehná. A ver tomu na páse mám dole 2 cm , aj na bokoch cítim na nohaviciach - že sú mi volnejšie ..... Hádam si to nenamyšlam? 😀 Júj, to je radosti ...... 😅 Ten žalúdok si pomaly zvyká na takúto stravu a myslím, že aj rozum mi do toho dosť hovorí: to nesmieš, a to zas môžeš. 😎 Už sa budem vážiť len po ovocnom dni . Tak sa držte 😅

majka_k
30. nov 2011

Baby ako zvladate dietu cez mrchu 😨 ja s tym mam veeelky problem, vcera som porusila, dnes som porusila... ☹ ide ma trafit, doteraz som bola uplne v pohode...dnes je to 24-ty den, mam okolo 3 kg dole, neviem 😕 uz som sa dlhsie nevazila ale neviem poradte ako mam zvladnut taketo dni 🙄

1lubika
1. dec 2011

@majka_k ja mám dnes 17. deň 😅 Aj mne sa stane že poruším ☹ a hlavne vtedy, ked varím pre ostatnú posádku rodiny. Pritom samozrejme musím okúsiť čo i len trošku, či je to jedlé a už uvarené, aby som to dochutila a nedala im nejaký odpad jesť. Ale, už odolám, hlavne vtedy, ked môj muž si začne ujedať fajný chlebík so salámkou, alebo iné dobroty, ktoré on zbožňuje. 😝 ja potom doslova slintám, ale odolám 😠 A som potom na seba hrdá.Keď má môj manžel chuť na sladké, kúpim mu 1 koláč, aby mne nezostalo. 😝 Teraz momentálne ani nepečiem, ani iné dobroty - sladké veľmi nevarím 😠 Snažím sa variť také veci, čo môžem aj ja - že si z toho odoberiem a dovarím pre rodinu. Horšie to bude na vianoce. A teší ma, že mi ide trošku z bokov, lebo tie nie a nie zmenšiť. Navrávam si, že do Vianoc mám ešte 3 týždne a ked zbehnem pod 80 kg budem najšťastnejšia 😅 Takže nám treba len pevná vôla 😉 😵 Príjemné chudnutie 🙂

majka_k
1. dec 2011

@1lubika ja mimo ms zvladam, ale teraz 2 dni porusovania a 1,5 kg hore 🙄 😠 😠 takze som zdesena...ako to bude po tych 3 mesiacoch? ked sa nabehne na primerane normalnu stravu? nenaberieme ihned vsetko spat? to by ma asi trafilo ze sa trapim a potom to pojde aj tak naspat, pretoze si neviem predstavit takto sa stravovat po cely zivot 😕 mam dilemu ze co s tym...mozno sa da pekne schudnut ale zase som sa docitala ze potom je paradny jojoefekt, akoze ja kazdopadne pokracujem, musim dat dole este aspon 10 kg...ale obavam sa toho co pride potom 😅 tak drzim nam vsetkym prsty aby nam to penke ubudalo a hlavne nevratilo spat potom 😉

elizabeth453
2. dec 2011

kurna 😠 😠 😠 somnou si tie kg robia co chcu...taka som bola happy , ze ukazovala 96,5 /v pondelok/ a bummm , dnes rano nalacno , po toalete a aj tak 1,5kg hore....a nic som cez tyzden neprerusila/okrem vcerajsu,,,som sa napraskala arasidmy 😅 / ale tomu neverim, ze odtoho mam 1,5kg viac..
@majka_k a cez menzes v pohode, ale pred nim..jooooj, to som najradsej mimo domu...to by som len "zrala" a potom ked dorazi, tak je to v pohode. 😉

1lubika
3. dec 2011

Včera som si dala s manželom trochu vína a šup 😠 . Hned som mala hlad. A nedalo sa odolať, takže som si musela dať kúsok chleba s maslom. To bolo nebíčko v papulce. 😝 Ale dnes - mám výčitky svedomia,že som neodolala a dala si ho. Radšej som sa dnes nevážila - mám vitamíny. 😢 Zajtra príde ortieľ smrti a odvážim sa. Ak bude viac, tak ma porazí. 😲 Mám predvianočné upratovanie, to mám robotu a na jedlo nemám čas myslieť, ale rodina si rozkázala gulášik - a to bude odolávania. ☹ 😖 Zajtra si ho potom dám - samozrejme bez zemiakov. 😝 Takže!!!! Žiaden alkohol a samozrejme ani vínko. To je zabiják 😠 😠 😠 . Výstraha pre všetky 🤐 🤐

haslerka31
3. dec 2011

@1lubika Mne sa to presne stalo a potom mi trvalo 2 tyzdne,kym som sa ukludnila:(

katka040
3. dec 2011

ahojte, nahodou som nasla tuto temu, ale nemam cas precitat vsetky prispevky, mozete mi poradit ci sa da tato dieta drzat aj pri kojeni? Drzala som ju po prvej dcere - to som uz nekojila a schudla som krasne 13kg a nevratili sa mi, ale teraz po druhom porode by som potrebovala dat zasa 10kg dole. Mam 6mes.dceru ktoru uz prikrmujem ovocim aj zeleninou, ale aj tak pocas dna este kojim a neviem ci by mi mliecko pomaly neodislo pri tomto sposobe stravovania.Mate niektora skusenost kojenie a 90dnovka?dakujem.

kaul
3. dec 2011

@katka040 ahoj. ja som ju drzala aj pri kojeni, tiez som zacala ked mala mala pat mesiacov a nic sa nestalo, teraz ma mesiacov devat a ja kojim veselo dalej. Takze podla mna: da sa to aj pri kojeni 😀

katka040
4. dec 2011

@kaul super dakujem, tak od zajtra zacinam a dufam ze to pojde tak lahko ako pred 6 rokmi.

kaul
5. dec 2011

chcem sa vas opytat. ako je to keby som chcela tuto dietu drzat zasa? myslim tym, ze som ju drzala uz tri mesiace ( viac-menej som ju drzala,teda viac menej ako viac 😀 Myslite,ze by to malo nejaky efekt? Skusil to uz niekto? Vraj to takto nefunguje.... ci? Viete mi niekto poradit?

fnukkacikk
7. dec 2011

Ahojte,tak ja mam dnes 58.den....telo a rozum si uz tak zvyklo,ze si samozrejme neviem ani predstavit inak sa stravovat.samozrejme robim aj prehresky,ved som len clovek,ale pokracujem dalej.za ten cas,som sa asi tri krat najedla normalne.a vaha a cm idu dole.mam skoro 10.mesacnu dceru a kojim ju bez problemov.sice uz len malicko ale mliecko jej chuti....🙂 treba naozaj len odolavat a ono to pojde...

1lubika
7. dec 2011

@fnukkacikk - ahoj a kolko už máš dole? 😨 Ja mám 22. den a mám len tak 2,5 kg dole /podľa mojej váhy/ ale na páse a bokoch je to cítiť - cm sú menšie 🙂 . Neviem, snažím sa dodržiavať, ale 100 % mi to nejde. Najviac ma to vytáča pri varení, lebo mám doma 2 chlapov a sem - tam dcéru, ked príde z intráku a to sa vtedy viac vyvára, lebo príde tak raz za 4-5 týždňov domov. Vtedy sa človek snaží uvariť, to čo má najradšej a hlavne také domáce. Uvidím ako zvládnem ten vodový deň 😨 Naozaj je to iba o tom, ako človek odolá. 😢 ☹ Dnes mám vitamíny. Držme sa navzájom 😒 🙂 Dúfam, že sa mi to rozbehne 😢

fnukkacikk
9. dec 2011

@1lubika ahoj,mam dole 9kg ...ale este by som chcela dat aspon tie 2-3kg..a potom si to uz len udrzat.dnes som mala brokolicovu polievku s celozrnou bagetou a na veceru si dam jogurt.hladna moc nebyvam,skor sa mi niekedy zbiehaju slinky,hlavne ked vyvaram pre zvysok rodiny🙂 takze viem o com hovoris.dnes mi tu vyvoniavaju fasirky:( ale nevadi,odolam....tak drzim palce,aby ti to islo dole...a aka bola tvoja vaha ? ja som vodny den nemala,kvoli tomu,ze malu este kojim a bala som sa aby som nestratila mliecko...a bola by som iba zbytocen nervozna..tak som pokracovala normalne

1lubika
12. dec 2011

@fnukkacikk si dobrá !!!! 😅 . Ked som začala, mala som 85 a teraz mám 82 kg - som rada aj tomuto stavu 🙂 , lebo mi išlo dole na stehnách a páse a zdá sa mi, že už mám trošku menšie vankúše vzadu na chrbte. 😵 Pred dvomi rokmi som šla dole 10 kg - upravila som si stravu a cvičila som, ale potom ani za ten veľký svet ani deko dole - takže som spokojná aj s týmto. 😅 Viem, že by to šlo viac dole - keby som to držala striktne, ale neodolám. U mňa sú víkendy najhoršie 😢 V piatok som piekla na vianoce - vanilkové rožky, fúkané orechové rožky - a to sa nedalo - musela som okúsiť 😝 Sú perfektné 😝 😝 A budúci víkend robím šuhajdy, to bude zas ☹ Dnes mám vodový deň - dúfam, že niekde neodpadnem - ale musím to zvládnuť. 😉 😅

alenka_ela
13. dec 2011

Ahojte babeny, pridavam sa k vam....uz asi tri roky sa na tuto dietu chystam, ale dnes to uz zacnem.. Neviem ci je to najvhodnejsie pred vianocami, ale obavam sa, ze po nich zacat bude horsie. Isto by som sa cez sviatky prejedala....Takze zacinam dnes...Verim, ze aj maly ubytok vahy vie povzbudit mysel a pridat energiu, ktora mi stale viac a viac chyba ☹ Baby, kazdej vam drzkam palce!

borabora666
13. dec 2011

@alenka_ela ja som tiez nabehla pred vianocema,ale ja to medzi sviatkama porusima na tvrdo najedem az v januari......ale treba nejaku kazen este.....drzka ti palce 🙂