90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
7. jan 2012

@martina020202 a vies co..na FB mi nedosli tie zemiacky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

no to nieeeeee, pekne spapajte, si zlata 😵 . od svokry skus vypytat receptik

martina020202
7. jan 2012

@cessy no moja mila lebo moja pamät je tak zaplnena ze uz ju asi treba zresetovat 🙂 ani som ti neposlala tak ti pisem zemiaky uvaris v supke potom olupes postruhas na struhadle plech si trosku vymazes olejom alebo mastou poukladas zemiaky na plech posypes vegetou alebo solou a das zapiect nakoniec to neni nic komlikovane 🙂 len som nevedela ci to len zapeka albo aj podlieva ale len zapeka

shakes
7. jan 2012

Baby same dobrotky sú tu popísané. Ja som mala dnes bielkoviny kurací perkelt so šalátom. Zajtra bude asi nejaké zeleninové rizoto alebo niečo podobné. Aj mne by sa zišiel ten receptík na tie falošné jaternice lebo stále dookola to isté jesť nie je nič moc. Ja som včera objavila celkom dobré omáčky na špagety v obcode a majú aj zeleninové zaujala ma rajčinová s olivami a bazalkou. Pri najbližšej príležitosti ju ochutnám a dám vedieť.

martina020202
7. jan 2012

@shakes ahoj ta jaternica je tusim tri stranky do zadu jedna baba nam ju tu pisala ale tiez som si nestihla odpisat tak budem hladat viem ze to je sosovica s ryzou a cibulkou ale neviem ci este nieco 😎

veronka2008
7. jan 2012

takže dnes na večeru som mala taliansku babovku so sušeným ovocim a jačmennu kavu mnam, a pasik milky čokolady normalne som až slintala, ale dosť zajtra vitaminovy den to bude utrpenie ale nejako prežijem , baby čo si robievate na vitamínový den lebo to ovocko mi už niededy ide von aj ušami ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
7. jan 2012

@shakes falosna jaternica - pohar ryze, pohar sosovice a pohar pokrajanej cibule,ryzu a sosovicu dame varit do makka, na oleji oprazime cibulu potom pridame uvarenu ryzu a sosovicu, osolime a korenime. presne som ti to skopirovala 😵

cessy
7. jan 2012

@veronka2008 no ja sa na ovocny tesim. skus si spravit neaky salat jablko, banan, kiwi, pokvapkaj citronom a medom. alebo jablko nastruhaj s mrkvou +orechy, posyp skoricou a trosku medu, mnaaaaam to mne chuti skoro ako jablkova strudla. a medzi tym neake jedno ovocko a vitaminovy den za nami.
alebo pecene jablcka, to je tiez super a to aj zaludok trosku zahreje

cessy
7. jan 2012

no pekne a uz tu slintam 😝 😀 😝

cessy
7. jan 2012

@martina020202 zemiacky nakrajam na platky?????

veronka2008
7. jan 2012

@cessy asi skusim t nastruhane jablko s mrkvou alebo mrkvu nastruhanu s ananasom

cessy
8. jan 2012

dobre ranko, co ste maly na ranajky okrem vody?? 😀 😵 😀

rebeka1977
8. jan 2012

Ahojte, tak dnes ma cakao ovocko/zeleninka dnik.....ranajky boli uz klasika postruhane jablcko s mrkvou, no dnes som tam este pridala asi 4 orechy nakrajane na kusocky, trosicku mediku a stavu z jedneho pomaranca. Na dnesok mam nachystane dzusik anansovy, jablcka, pomarance a poobede rajcinova stava a malo zeleninky / nebola som v obchode, budem to musiet dako vydrzat....

martina020202
8. jan 2012

@cessy nie nie zemiaky postruhas na struhadle 🙂

martina020202
8. jan 2012

@cessy no ja este nic neviem sa vytrepat z postele ale dnes to istia na obedik fliacky s kapustou mnam ked si predstavim zajtrajsi ovocny den mam chlpy postavene tiez mi nieje jasne ci sa moze v ovocny den zeleninova polievka smz bez zemiakov len mrkva petrzlen kalerab atd.lebo teple by mi lebsie padlo na zaludok ako len ovocie 😝

cessy
8. jan 2012

ahojte, ja som dala rano banan a tu vodu 😝

cessy
8. jan 2012

@martina020202 na sliziky, pravda

cessy
8. jan 2012

@martina020202 ja si robim na obed fliacky s kyslou kapustou, uz mi to tu aj rozvoniava 🤐

martina020202
8. jan 2012

@cessy si dobra moje poklady len ranajkuju 🙂 ved je nedela kde sa ponahlat nie?🙂

cessy
8. jan 2012

@martina020202 no ja by som tiez rada stavala o desiatej ☹ , len moj maly je naprogramovany na siestu rano, tak stavame o siestej 😠 😠 😠

rebeka1977
8. jan 2012

@martina020202 4ty den nie je len ovocny....samozrejme, ze mozes jest zeleninu, a kludne aj zeleninovu polievku, ked si zeleninku podusis na lyzicke oliv.oleja....zvysok vies.

rebeka1977
8. jan 2012

ozaj...peciem kacicku na mediku, ryzu.....tak zajtra si mozem dobnut z prsicok 🙂

1lubika
8. jan 2012

@cessy prosím ťa pošli mi to na l.lihocka@gmail.com. Vrelé dík 😅

1lubika
8. jan 2012

ja dnes len mandarínka - ranajky, obed ryža so zelen. šalátikom - pečené kura pre rodinu 😠 a na večeru asi tiež ryza, alebo zemiačiky uvidím, čo zostane z obeda. 😝

cessy
8. jan 2012

@1lubika ja tiez nasim peciem kuriatko, ale ja mam dnes kapustove fliacky 🙂

skor si odloz ryzu na veceru. co papas na obed tak musis papat aj na veceru len polovicnu davku

martina020202
8. jan 2012

@rebeka1977 teoreticky ano mas pravdu mne sa v tom ovocnom dni strasne ziada nejaka zeleninova polievka taka tukozrutska nemoze byt na skodu 🙂

martina020202
8. jan 2012

@cessy uz navarene?jedno stastie ze ja nemusim vyvarat dvojmo ze sa mi moje lasky prisposobuju len stale im k tomu nieco len dorobim 🙂 lebo na mna by to bola silna kava asi co sa tyka odolavania 🙂

cessy
8. jan 2012

@martina020202 pre mna je to uplne v pohode, kedze nepapam maso, vobec ma to nelaka. do teraz som im varila tak aby som si aj ja nieco z toho mohla vybrat. takze pohodicka 😵

cessy
8. jan 2012

@martina020202 ano uz mam navarene, len idem maleho ulozit a potom sa v klude napapam 😅

1lubika
8. jan 2012

@cessy už som si trošku omrkla nové recepty. Budem skúšať aj niečo iné, ako som zvyknutá. Som poobede, ryža s šalátikom mi chutili a akosi mi ani na chuť neprišlo kuriatko. Asi si to treba viac usporiadať v hlave, ako na jazyku. Lebo odolať sa dá, ale.... 😢 Večera bude tiež ryža. A na zajtra si urobím asi tie fliačky s kys. kapustou. Urobím to večer, aby som si mohla do roboty zobrať a nerozmýšlala, čo si dám. 😀 Toto naše fórum je pre mňa dobré, vždy sa teším, ktorá čo napíše. 😵 A v podstate mám ďalší dôvod na túto dietu. O 3 týždne máme stretko zo základnej školy, a od vtedy mám takých 25 kg navyše. Za 3 týždne dám aspon dákych 4 kg dolu? 😖 Čo poviete?

1lubika
8. jan 2012

Pred 3 rokmi som mala zdrav.problémy, tak som musela prejsť na diet. stravu. Vtedy som schudla za 8 mes. 10 kg, na páse 5 cm, bokoch 7 cm, stehnách 9 cm. 😅 🙂 Od vtedy si dávam pozor na stravu, no nie až tak, pravidelne cvičím a za ďalšie 2 roky som potom schudla len takých 3 kg. Nie a nie to znovu naštartovať. 😢 Tak dúfam, že sa mi to teraz začne dariť aj s podporou vás. Doslova ma naštartovala radosť vás všetkých, ktoré tu píšete svoje dotazy. A začína nám zumba - cez vianoce sme mali pauzu. 😵 Tak teším sa na vás. 🙂 😅