90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
31. jan 2014

baby ako to robite s tou pevnou volou? ja som ledva zacala a uz zasa aj skoncila :/ buduci tyzden idem na cely vikend na hory a kamosky ma prehovaraju, nech si dietu ete nedavam, ez aj tak porusim :/ a maju rpavdu

evelin1986
31. jan 2014

@aduss Ahoj..no ono s tou pevnou vokou to je u mna asi takto...x krat som chcela dietu zacat,ale nebola som dostatocne namotivovana,respektive dostatocne zhnusena z mojej postavy...staci si pozriet stare fotky,kde sme vyzerali pouzitelne, potom ist do obchodu a zistit,ze nic co sa nam paci na seba nenavlecieme a treba ist skor do oddelenia stanov a najlepsie je uplne,ked tvoj manzel,frajer,cokolvek povie na inu zenu,ktora je viditelne chudsia od teba,ze je brutal tucna...co si potom Ty..😀. mna funguje toto,naseriem sa a viem,ze ak som odhodlana,nemusi to trvat dlho a budem sa citit fajn...a vela citaj taketo fora,kde bab pisu,kolko schudl...mna to vzdy ruadne nastarovalo..ta myslienka,z ked to dokazala "henta", tak ja tiez...a este lepsie! 🙂..vsetko je v hlave...pokial sama seba dostatocne nevnmas ako nepritazlivu a povies si,ze to nie je az tak zle,tak potom asi nie je na chudnutie a diety ten spravny cas..

aduss
31. jan 2014

@evelin1986 ja vas tu citam stale a stale si hovorim, ze je cas cosi so sebou robit 😀 no ale fakt uz zacnem..ale sama viem, ze by som ten buduci vikend urcite porusila :/ preto to asi teraz necham tak..mas pravdu aj v tom, ze clovek musi byt vnutorne s tym stotozneny

evelin1986
31. jan 2014

@aduss jasne,tych par dni hore dole Ti zivot radikalne isto nezmeni..🙂...pre mna v tejtie diete bolo najhorsich pvych 8 dni..potom sa uz do toho kolobehu B U S U V dostanes a ani to nejak nevnimas...takze vydzat zaciatok a das to,drzm palce🙂

aduss
31. jan 2014

@evelin1986 dakujem za povzbudenie 🙂 ak ti mam pravdu povedat, tak mi je uz trapne aj samej pred sebou a hlavne pred vami, lebo fakt som tu uz velkarat pisala, ze uz zacinam, ale ja som vzdy aj zacala, len bohuzial aj skoncila :/..takze od 10.2. zacinam aj keby traktory padali..nebudem to st ym zaciatkom riskovat terza, lebo isto by som porusila a aj tak by som musela ist odznova 🙂 a ty si ktory den? a kolko uz mas dolu?

estachova
31. jan 2014

@lydka84 neskoro, ale predsa odpisujem, voda celkom fajn, až na večer, boli sme na návšteve a vypila som 0,2l vína a papriku a paradajku. dnes som sa vážila a -3kg, nič moc, ale aspoň niečo, v cm išlo dole z každej časti tela 1-2 cm, pridám do tabuľky, ale stehná nič 😖, nevadí, pokračujem ďalej 😉

estachova
31. jan 2014

@evelin1986 čo znamená B U S U V ?

evelin1986
31. jan 2014

@aduss ja som dnes 28.den,zajtra mam vodu a do dnesneho dna slo dolu cca 7,8 kg...uvidim ako po tej vode,vtedy sa aj pomeriam cela..ale uz 2 tyzdne chodim aj do fitka a poctivo sa tam potim vzdy tak 1,5 hodky...takze uz len nejakych 12-13 kil a budem krasna😀 ciel mam 65kg.

evelin1986
31. jan 2014

@estachova vidis,je tam preklep,malo to byt BSUV 🙂...bielkovin,skroby atd....furt len na tie uhlohydraty myslim,vsade ich pcham😀

aduss
31. jan 2014

@evelin1986 kráááása 🙂 som kukala do tabulky, ze si zacinala na podobnej vahe ako ja mam teraz..takze super, bodaj by to aj mne islo takto 🙂 zajtra ti drzim palce na vode, ale to isto das 🙂 moja vysnena vaha je tiez tych 65..ale tento ciel mam do konca roka, takze to ma este cas, na zaciatok by stacilo tak 14 🙂

evelin1986
31. jan 2014

@aduss juu,ale tak Ty s vysoka..na Tebe aj tych -14 bude vyzerat dobre...ja som dlho dhlo vazila 72kg a mam 172 a nebolo to az tak hrozne...vpohode som 40Tku nosila..ale tak je fakt,ze ja mam to sadlo rovnomerne rozlozene,takze som taka sumerna...ale chcem tym povedat,ze ked pri mojej vyske to nebol az taky pruser,tak pri tej Tvojej to bude super,budes kocka🙂

aduss
31. jan 2014

@evelin1986 ja to mam zasa na bruchu a bokoch..inak nohy nemam az take tucne...takze uvidime..chcela by som mesiac drzat dietu, potom druhy mesiac, ale tam uz cvicit aj jillian ..no a treti mesiac neviem ci dam, lebo budem mat kopu povinnosti a pri diete som nervozna, tak to sa este uvidi 🙂 a ved ty si tiez celkom vysoka..takze isto to neni taka katastrofa 🙂

evelin1986
31. jan 2014

@aduss tak kym sa zmestim do dveri😀ale tak mam v skrini vela kusov tzv motivacneho oblecenia konfekcie 38,ktore. som nenatiahla ani ked som ho kupovala,tak snad tentokrat to pride,motyka vystreli a splnim si sen🙂

aduss
31. jan 2014

@evelin1986 tak potiahneme sa navzajom a pojde to 🙂 strasne to pomoze, ked clovek vidi aj ine vysledky a baby si tu navzajom pisu 🙂

nika185
31. jan 2014

krásne, gratulujem aj ja,pozerala som si teraz tabulky, pekne vám to ide dievčatá, ja mám vodový v nedeľu, už dnes som prehlásila, že varia v nedeľu moji chlapci / manžel a dvaja synovia /,že ja do kuchyne v ten deň nevojdem, len keď, tak pre vodu, hádam sa najedia, dúfam, že to zvládnu, no chúďa moja 9 ročná dcérka, teraz má chúďatko už tretí deň horúčky a zvracia, aj tejto noci sme nespali, tak hádam bude už v nedeľu fit a ja ju prespím s prestávkami na pitný režim. 🙂

evelin1986
31. jan 2014

@aduss jasne,potom sa ozvi,ked zacnes🙂...ja tu urcite budem este strasit..a ostatne baby tiez..drz sa..🙂

aduss
31. jan 2014

@evelin1986 urcite napisem..dovtedy sa radsej ozyvat ani nebudem 🙂 tak nech sa vam dari co najlepsie 😝

evelin1986
31. jan 2014

@nika185 aj moj rocny ma teraz daku pliagu-podla dr asi rotavirus,tak Ta plne chapem,su to riadne stresy..☹.skore uzdravenie zelam.

1veroncek1
31. jan 2014

@aduss skoda ze tu nie je ..nepaci sa mi to.. ako ze pevna vola...pozrem na seba do zrkadla, nie som spokojna..tak idem do tohooo a chcem nieco urobit sosebou... 😀

lydka84
31. jan 2014

@miskakyska dakujem....ale voda dala zabrat aj mne kupila som si 100% dzus a lucku neperlivu anakokniec som vypila tu lucku a dzus je stale v kuchyni ale o 20:30 som bola v posteli .....

lydka84
31. jan 2014

@matamisi aj ty si frajerka aj v cm nam to slo dole podobne co pozeram, sme predsa koceny 😉 😉 ... aj som vodu tiez nejakym zazrakom vcera dala na 100% ....

2momo2
31. jan 2014

Baby aj ja Vám gratulujem k výsledkom. Mňa čaká voda až v stredu a poviem vám že už tento týždeň som mala dosť ťažký - nejakú mám krízu, mi moc nechutilo , celá som z toho bolo taká znechutená. ale neporušovala som

nika185
31. jan 2014

@evelin1986 ďakujem a aj vám skoré uzdravenie prajem, no chúďatko tvoje má len rôčik, tomu ťažšie povedať, aby neplačkalo, že mu bude horšie, tá moja má 9 a je umrnčaná. Máš pravdu, že je niečo na tom, že deti hnačkujú a vracajú, sú v horúčke, lebo v triede ich chýba dosť, jedno dievčatko je až v nemocnici aj susedin syn bol teraz a tiež hnačkoval a vracal, no hádam už zajtra bude dobre 😉 , tak sa držte

lydka84
31. jan 2014

@mirkapramukova supeeeeer blahozelam mas skoro 50 % uspechu za sebou

dulkagabulka
31. jan 2014

blahoželám vám k vode, mna čaká zajtra ...no to som zvedavá...myslím si však, že aposn džus dam, lebo ked som hladná, bolí ma žalúdok..ako ste to prekonali? máte aj vy taký problém?

aduss
31. jan 2014

@1veroncek1 no keby to bolo take lahke, ked odvsadial kukaju dobroty 😀 ale ja sa polepsiiim 🙂

lydka84
31. jan 2014

@estachova so stehnami som na tom rovnako sice sli dole ale to je moja nocna mora.....

lydka84
31. jan 2014

@2momo2 ze dakujemeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 no treba sa ukludnit nebrat ako dietu ale ako rozumne stravovanie... netreba to riesit a dostane sa to do normalu neboj sa .... ja ked som tak ze aj porucim nerisim to tak ako skonci den skonci aj prehresok a rano idem ako keby sa nic nestalo...treba byt v pohode a vtedy to ide samo

lydka84
31. jan 2014

@dulkagabulka stale po trosku pit apit a pit ja som pila prevarenu a coi najteplejsiu sem tam stipka skorice na hrot noza ale fakt miny a slo to .... to mi ukolisalo chute

lydka84
31. jan 2014

@mima1983 vitaj medzi nami jasne ze mozes, tesime sa kazdej nove osobke co do toho ide s nami - za plnenim si svojich snov o postave 😉