90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
30. sep 2010

ahojte babulky, deň sa blíži ku koncu, huraaaa, zajtra by to malo byť lepšie 🙂 ... dnes som sa celkom držala, mám v sebe dva banány a dusenú zeleninku. a okrem toho vyzobávam takú praženú kukuricu barbecue, to miesto orechov 😉 . dúfam, že ma večer pri telke neprepadnú nejaké zákerné chúťky 😀 😀 . pre istotu si pripravím aspoň liter čaju 😎
no a takto pomaličky sú 4 dni za nami 🙂 😉 . my to vydržíííííííme 😀

st2
30. sep 2010

a kto sa tesi na bielkovinovy den zajtra?????????
jaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
30. sep 2010

@st2 jaaa, jaaa, kus masä, mňaaam 😀 😀

juli71
30. sep 2010

kocky dala som si na den UH cetoviny s trochou granka je to zle!

miki060707
30. sep 2010

ahojte, ja som dnes mala tiež udusenú zeleninu a potom som si do nej dala vodu a bujon a som to zedla, celkom ma to zasýtilo a ešte som si dala trochu marhul, /zaváranina/ ale teraz som niejak hladná, tak si dám asi karfiol, si ho uvarim a zjem....a osolim, možno ani nie, uvidime, či sa mi bude chcieť..

magimary
30. sep 2010

@st2 jáááááááááááááááááááááá 😅 😀 😀 😀 😀
ale nie na "maso", ale na syr a jogurty!!! 😵 😵 😵 (ja si všeobecne mäso dávam len veľmi ojedinele-počas dietky, skôr si pochutím na mliečnom 🙂 )...
každopádne sa tešííííííííííííííím(-e) 😵 😅

inak teraz som si na večeru "šupla" (k denným dvom banánom a jednej hruške) "cornflacky" a strapček hrozna 🙂 a som po večeri, plná energie a sily...
ktovie dokedy 😅...

st2
30. sep 2010

@magimary no aj my mame zajtra syr a jogurt v kombinacii so salatom
ale drahy stale len masoooooo, ale aj to bude 😀 😀 😀 😀

agika1982
30. sep 2010

ahojte babulky.....no uspesne prve styri dni za sebou....zajtra su bielkoviny, tiez mam strasnu chut na syr...
@ingridka22 tiez si myslim, ze to vydrzime...uz len 86 dniiiii.....
@magimary ja som skor bez energie, ale to pre chorobu....a tak ma drhne na kasel ze az...no desneee

kocenky, drzkajte sa, idem haji, som totalne k.o....zajtra sa ozvem..a hlavne si vas precitam, co mate nove a ako to zvladate.....sladke snicky....

magimary
30. sep 2010

@agika1982 , no už aj ja... 😝 😅
to bol príval energie bezprostredne po prijatí hroznového cukru (v hrozne),
len ten už je zase "ta-tam"... 😅 😝
takže mi neostáva iné, len čakať na zajtra... 😅
kým zas budem môcť "doplniť"...

miki060707
30. sep 2010

no ja tiež si nedám maso, nemám jaké, ale mam zavináče, tak si dám tie na obed alebo si kupim udenáča, no asi by som mohla, nie, je to sýte, tak si udenáča dam na obed a na večeru zavináče...xi ...a mam navarené, xixixi

magimary
30. sep 2010

@miki060707 jasne, že môžeš-v pohodke 🙂
dobrú chuť-na zajtra 😝 😅

miki060707
30. sep 2010

@magimary že ĎAKUJEM, hadam mi nebude zle, xi
a syr si dávate s čím, ja si kupim na druhý krát na bielkoviny tofu a to si dám....

magimary
30. sep 2010

@miki060707 , ja osobne si dávam cotagge chesse a ten je dobrý sám o sebe... samozrejme si k nemu dám aj krajček celozrnného chleba... 😉 a potom to ešte "zajem" jogurtom 😅 😵 (a dobrým, čokoládovým 😅 )...
ale zajtra si asi dám ešte aj bryndzu(-šku) 😵 😵 😵 , manželík tu s ňou rozvoniaval, tak mi narobil (na zajtra) chute...
asi na večeru, alebo ešte uvidím, ako mi príde chuť 😉

miki060707
30. sep 2010

@magimary vidiš cotagge ma nenapadá, taký šalát si z neho spraviť, no rajčinu, papriku a cibulu, a bryndza, a normálne si dáš jogurt, no vidiš......tieto dni su tak super, ešte ma napadá tá super pomazanka v črievku , sojová...ale neviem, či to nepadtrí na pozajtra.....mexická, francuzka...

monikka22
30. sep 2010

Ahojte tak od zajtra sa k vam pridam,.... dufam ze nieco vydrzim lebo moja pevna vola.... 😖 nasla som celkom dobru tranku na tuto dietku je tam straaasne vela receptov este aj podelenych podla jednotlivych dni len sa treba registrovat a neviem ci sem mozem dat link??? ak niekto chce asi do IP 😉

ninka123
1. okt 2010

Po vcerajsom dni hurá na bielkoviny! 😵 😵 😵 Pekny dnik 😵

miki060707
1. okt 2010

dobré ránko, kávičku mám za sebou a bananik 🙂

zuzula25
1. okt 2010

ahojte chudulky

dnes mam tiez strasnu chut na syr a vecer konecne na jogurt..trosku mi to chyba,ze nemozem jedavat jogurty.no a taky cottage by som si veru aj ja dala,ale kupila som si nizkotucny tvrdy syr tak si ho spravim so salatom a svokor nam vcera dal sampiony tak ich dam do truby na masle a so syrom,MM tam dam aj prazenicku a slaninku..ach jaj zas mi budu stekat slinyyyy 😀

lulupopo
1. okt 2010

baby co dnes idete varit a papat?

zuzula25
1. okt 2010

@monikka22 mozes aj sem link hodit,budem rada

kubkovka
1. okt 2010

ja mam dnes vitaminy, no neviem, ci to vydrzim......

juli71
1. okt 2010

dobre ranko dievcata tak ideme do toho ja mam dnes vitainy ako kukbkovka tak sa budeme podporovat 😵

juli71
1. okt 2010

@zuziq zdravim pytam sa skusenej 😵 mam 8 den , pravda nevazila som sa ale citim sa stale rovnako kedy by sa mali prejavit prve zmeny

marianca
1. okt 2010

Avojte dievočky 😉 😉 😉 😉 😉
No tak dnes bielkoviny....hm ja som si spravila falošnú tresku a k tomu si dám celozrné pečivko a a rajčinku.
inak včerajčie vitamíny boli u mňa pasé....bolo mi nejak zle strašne ma bolela hlavenka tak som si dal celozrne pečivo s maslom 😝 a hlava prestala bolieť...
Inak dnes má môj krpec uvítanie do života, dosť skoro sa k tomu rozhúpali veď má 20 mesiacov, ale veď dobre, bude trocha zmena 😉
Jáj idem si dať kafíčko
@juli71 u každého sa tá váha prejaví inokedy, neboj ono sa to pohne, napr ja keď som to držala prvý krát zmenu na váhe som videla až po prvej vode, ale na nohaviciach som to cítila asi po 2 týždňoch 😉

monikka22
1. okt 2010

@zuzula25 mas ip.. 😉

st2
1. okt 2010

tak ja som to nakoniec vcera vydrzala ten prvy ovocny den, sice to bol zaberaka hlavne vecer mi uz mysel behala po vsetkych polickach v chladnicke ale odolala som
a musim sa priznat rano som to nevydrzala a postavila som sa na vahu a co nevidim ze -2,3 kg, no potesi ale som si povedala no tak uz som sa vyprazdnila a teraz mozem zacat chudnut 😀 😀

@marianca nic si z toho nerob ze si porusila trosku, inak aj mna bolieva hlava a na druhy den tusim som mala taku slabost doma ze som si normalne musela lahnut a predychavat, to len nase telo si musi na to zvyknut a bude dobre

juli71
1. okt 2010

@marianca je dakujem si zlata , co sa tyka vitam..ja ich mam dnes a tiez sa obavam tej hlavy 🤐 😵 , ale sa morime 😀

monikka22
1. okt 2010

baby co pijete?? iba vodu a aky caj??? mozem si spravit aj ovocny ale bez cukru???

st2
1. okt 2010

@monikka22 presne tak, ja pijem vodu a caje, a caj ked tak ovocny alebo zeleny a dam si do toho aspon limetku

kubkovka
1. okt 2010

@juli71 no jasne, na obed si dam asi banany s orechami.........a ohladom vazenia, ja som sa pred rokom pri drzani tejto diety vazila kazdy druhy tyzden.......a teraz som sa vazila len na zaciatku a budem sa vazit teraz tiez tak v dvojtyzdnovych intervaloch, vzdy rano a po ovocnom dni