Aké diéty máte odskúšané?

bbodkaciarka
21. dec 2014

Čaute, za posledný rok som dosť pribrala (zo 62 na aktuálnych 74kg). Brala som to na ľahkú váhu, až kým som minule nestretla bývalú kolegyňu, ktorá ma privítala typom: Ty si riadne pribrala a tľapla ma jemne po veľkom brušisku. Doma som si uvedomila, že som fakt zašla priďaleko. Od minulého novembra mám pás väčší o 16cm. Tak vás prosím o nejaké rady, ako čo najrýchlejšie schudnúť. Nejaké osvedčené diéty a podobne.

dorka159
21. dec 2015
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.

Ketónovú akurát od nového roku začínam ordinovať 😀 dúfam že zaberie plánujem dodržiavať všetky body od poradcu na 150% 😉 zverila som sa ketofitu tak hádam to pôjde...ale popravde mám obavy jak prase

smolinka95235
22. dec 2015
Používateľ smolinka95235 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smolinka95235.

bbodkaciarka ahoj 🙂 tak ta kolegyna ti neskutocne polichotila teda :D palec hore, ze si sa k tomuto takto postavila a aj za tu fotku 🙂 hlavne s rozumom prosim ta, netrap telo drastickymi nezmyselnymi dietami, ktore maju za nasledok jojo efekt. moja sestra po porode zacala navstevovat poradnu v ramci sveta zdravia. vysvetlili jej tam ako fungovat zdravsie, upravit stravu na zaklade konzultacie a analyzy tela na pristroji Tanita, co je obdoba InBody. Spravi ti to rozbor pomer tuku, svalov v tele, vody atd. na to nastavia vyvazeny vyzivovy planik a s pravidelnymi kontrolami to pojde 🙂 netaram do vetra, vidim na nej vysledky a odhodlanie 🙂

painkiller12
22. dec 2015
Používateľ painkiller12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od painkiller12.

@bbodkaciarka cauko, preco si prestala s pohybom? ako uvadzas. podla tej fotky, ked budes mat lepsiu vyvazenejsiu stravu a zaradis pravidelne kardio 3x tyzdenne pojde to dole 🙂 pred tym vhodny spalovac ako doplnok stravy a zbohom podkozny tuk. sama cvicim a nazaciatku sa mi to nalepilo tiez na brucho hlavne :/

painkiller12
22. dec 2015
Používateľ painkiller12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od painkiller12.

@dorka159 ketodieta patri ako aj sacharidove vlny k tym ucinnym formam 🙂 len to chce cas a vytrvalost. vysledok sa dostavi pod spravnym dohladom. vsetko zavisi od tvojho konkretneho ciela.

smolinka95235
22. dec 2015
Používateľ smolinka95235 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smolinka95235.

@jujha122 cau, pocuj, nepomylila si sa? :D toto nie je prakticky mozne zdravou cestou. ak ano, vsetky moje poznatky su na zlom podklade 😕

kzuzanaa
22. dec 2015

Cvicenie 4 krat do tyzdna,upravit steavu-pravidelnost,vecer skor viac bielkovin a u mna behom 4m.12kg dolu.

jane124
4. jan 2016

Keto diet je super alebo ak lubite rybky tak skuste seversku dietu.
ak to nechces znova nabrat naspat, tak si zmen komplet stravovanie a zivotny styl, hlavne chudnutie nie je o rychlosti (10 kil schudnes a 15 naberies naspat :( )

jane124
4. jan 2016

@smolinka95235 skusala si Tanitu? neni to len nejaky oblaf, za ktory vyhodim nenormalne peniaze? ja mam problem s travenim, takze by som sa mozno aj dala skontrolovat na niecom podobnom - spytas sa sestry ako to fungovalo? diky moooc 🙂

smolinka95235
7. jan 2016
Používateľ smolinka95235 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smolinka95235.

@jane124 ahoj 🙂 nemusis sa bat, nie su to ziadne smelky. sama aktivne sportujem a hram sa s jedalnickami, tabulkami atd 🙂 takze netrepem do vetra. tanita urcuje metabolický vek, obsah tukov, svaloviny a vody v tele. zistis tak aké je % zloženie (svaloviny, tuku, kostí a úroveň hydratácie) tela,
aký je tvoj metabolický vek, množstvo vnútorného (viscerálneho) tuku, aká by mala byť tvoja ideálna váha a o koľko kg by si mala svoju hmotnosť upraviť. mozes len ziskat info o svojom tele 🙂

deniskaddd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz