Aké máte bruško po cisárskom?

17. aug 2022

Zdravím tie ktoré ste rodili cisarsky aké mate bruška? Mam pocit ze nád tým rezom mi akoby ten tuk zostal... Neviem to vysvetliť proste keď sedím tak tie tuky tak sú dole

anavixy
17. aug 2022

Ja myslim ze to mavaju aj zeny co rodili vaginalne, proste previs. Keďže rez sa robi v podbrusku, tak ten tuk je logicky nad rezom-na brusku 🙊 ale ano po sc je to vraj horsie, no asi ako u koho. Brucho je vseobecne najproblemovejsia partia, kde sa tuk rád drží, nie? Ako dlho po sc si?

anonymous87
17. aug 2022

No takto. Ja mam za sebou 2 cisarske a abdominoplastiku, v poradi CS abdomino CS a brucho a celkovo od konca rebier po lonovu cast vyzeram katastrofalne 🤷‍♀️ A ano ten tuk sa drzi presne ako pises. A to som chuda, pri vyske 153 cm vazim cca 43 kilo

autor
18. aug 2022

@anavixy 5 mesiacov

autor
18. aug 2022

@anonymous87 co je to ta abnominoplastika?? Ja mam výšku 172 nemám moc tuk, ale proste je to tam 🤦‍♀️ neviem či brušáky na to pomôžu keďže je to také 🤷‍♀️

anavixy
18. aug 2022

A nie je to skôr koža? Abdominoplastika je plastika brucha, kde sa odstraňuje práve tento problém. Buď sa robí aj liposukcia alebo sa len odreže prebytočná koža… tento problém je úplne bežný po tehotenstve, veľkom hmotnostnom úbytku apod.

anonymous87
18. aug 2022

Operacia brucha. Mala som diastazu po prvom tehotenstve

veronika3110
18. aug 2022

som na tom podobne .. 🙂 ono... už to po takom reze brucha nikdy nebude 100%-né ... predsa len to je veľká operácia