Ako často treba cvičiť?

savanah111
17. júl 2013

Baby, hladala som tu podobnu otazku, ale nic som nenasla, tak zakladam.. Ide mi o to, ze chcem schudnut, zacala som 1.6. cvicenim Jillian Michaels najskor 30days shred, tento mesiac mam ripped in, ale zdalo sa mi to malo. Zacinala som totiz s vahou 94,5kg 😒 😠 asi po tyzdni mi to prislo, ze je to malo, jillia cvicim vzdy doobeda, tak som si poobede na vecer dala este 20minutovku zumby, ale to ma velmi nenadchlo, potom som skusala Cindy a jej cvicenie, takze som cvicila doobeda pol hodku a aj na vecer pol hodku. v strave sa riadim podla editysipeky, jem kazde 4hodiny, a po piatej nic nejem..no proste zasada nejakeho zdraveho zivotneho stylu.. ale zda sa mi, ze robim pre to, aby som bola pekna malo.. kolko mam cvicit, jillian mi vyhovuje, teraz uz par dni som si dala take cviky ako pozname vsetky, brusaky, zdvihanie noh, atd, to vsetko robim po 100x, co este mam robit? zatial za 6tt islo dole 6kg., neviem, ci osm len taka narocna, ze chcem vsetko hned, ci treba len pockat, alebo robim nieco zle, neviem. kolko ste cvicili vy, ktore ste uz co to schudli, alebo chudnete? dakujem zakazdu radu. 🙂

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
17. júl 2013

za 6 tyzdnov 6kilo je pekny uspech pokial chces chudnut zdravo tak nechci chudnut naraz 0.5-1kg tyzdenne je optimalne a zdrave chudnutie....

maminkaalm
17. júl 2013

Kolko krat za den jes. Podla mna to stravovanie nie je uplne v poriadku a tvoje telo hladuje. Jesdt kazde 4 hodiny a pi piatej uz nie je dost malo. A k cviceniu ja cvicim momentalne 30 minut, viac si pre seba pri detoch neukradnem, ide to dole aj ked pomaly no nevzdavam sa.

mirreckall
17. júl 2013

@savanah111 podla mna je chyba aj v tom, ze ak chces schudnut treba jest kazde 3 hodiny pravidelne a kludne aj vecer a do jedalneho listka veeeeela ovocia a zeleniny a obmedzit chlieb a pecivo a co sa tyka rychlosti chudnutia treba trpezlivost 🙂

pusinka7
17. júl 2013

ked ides spat o polnoci, tak chuda telo...musi riadne trpiet...cvicis dost, to ti staci..ale tu stravu, neviem..doobeda sacharidy,poobede bielkoviny..vela vody..

vamajka
17. júl 2013

Treba jest 5-6 krat denne malo, ovocie len doobeda poobede bielkoviny ja cvicim tak cca 30 -40 min. kazdy druhy den zapamataj si ze 85 % uspesnoti je v jedle a 15% v cviceni vsetko chce cas ved aj tie kila si nenabrala za tyzden, ale tiez za niake dlhsie obdobie ahlavne vela trpezlivosti a pevna vola

ritusuk
17. júl 2013

hlavne si uvedom,ze tak ako si priberala postupne,musis aj postupne chudnut.neda sa (normalnym sposobom) schudnut 20kg za mesiac.a hlavne sa nepretaz,pre nevytrenovany organizmus je hodinove cvicenie zataz,nemas este roztiahnute svaly atd.staci polhodina denne,svojim tempom a upravit stravu.nezabudni,ze strava je 70% vsetkeho,zvysok ma byt pohyb.

ladybug6
17. júl 2013

Ahoj 🙂 ja som anticviciaci clovek, nemam pevnu volu a najhorsie su pre mna brusaky. minuly rok som bola na dovolenke kde sa mi daka all incluivu osvedcilo ze som schudla (jest iba 3x za den, na desiatku olovrant iba jednu vec napr jablko/banan/barco).skus to, mozes jest uplne vsetko ale len 3x za den..a ako aj pises po piatej nejest. co sa cvicena tyka daj sa na menej tryznive sporty 😉 kde sa aj zrelaxujes a znicis zaroven napr. behanie,bike a jazdenie na koni (koniky vrelo odporucam!nie je to len o sedeni na zadku)
a co sa tyka 6kg za 6 tyzdnov je ideal lebo za tyzden moze ist len kg dole 😉 skus byt na seba menej prisna a nemysli tolko na chudnutie lebo to ma praveze opacny efekt 😉 😉 prajem vsetko dobre

savanah111
autor
18. júl 2013

Dakujem za rady, no tou mojou stravou je to tak, ze mi to proste vyhovuje, ja som totiz to, predtym aj ked som nebola tehu vela jedla vecer, tak sa bojim jest po piatej, aby som zas nepribrala.. ale chodim spat okolo 9vecer, a fakt som neni hladna, lebo okolo 7vecer este cvicim, a potom uz len vodu pijem. ja viem, ze sama jest 5xdenne, ale nejak sa toho bojim, ze priberiem, na druhej strane asi mate pravdu, ze to chce len cas, ked tu vidim baby, ako schudli za pol roka, tak som taka nakopnuta, ze to dokazem, ale potom pride den blbec a myslim si, ze to nedokazem... vela na to myslim, co by som asi nemala, nehcam tomu volny priebeh, lebo mam pocit, ze ked sa na to budem tak strasne sustredit bude to mat opacny efekt.
kolko by ste mi teda odporucili cvicit? mysliteze pol hodka doobeda a pol hodka vecer je vela?? dakujem. 🙂

savanah111
autor
18. júl 2013

Dakujem za rady, no tou mojou stravou je to tak, ze mi to proste vyhovuje, ja som totiz to, predtym aj ked som nebola tehu vela jedla vecer, tak sa bojim jest po piatej, aby som zas nepribrala.. ale chodim spat okolo 9vecer, a fakt som neni hladna, lebo okolo 7vecer este cvicim, a potom uz len vodu pijem. ja viem, ze sama jest 5xdenne, ale nejak sa toho bojim, ze priberiem, na druhej strane asi mate pravdu, ze to chce len cas, ked tu vidim baby, ako schudli za pol roka, tak som taka nakopnuta, ze to dokazem, ale potom pride den blbec a myslim si, ze to nedokazem... vela na to myslim, co by som asi nemala, nehcam tomu volny priebeh, lebo mam pocit, ze ked sa na to budem tak strasne sustredit bude to mat opacny efekt.
kolko by ste mi teda odporucili cvicit? mysliteze pol hodka doobeda a pol hodka vecer je vela?? dakujem. 🙂

tomas05
8. okt 2017

Caute mam 12 rokov vysku 146 a mam 40 kil. Mama hovori ze nemam cvicit len musim pravidelne jest... aj povedala ze mozem zjest aj rezen kludne ale fakt musim pravidelne jest.. je to pravda?

tiper24
8. okt 2017

@vamajka ovocie hockedy 🙂

silverrko
8. okt 2017

@tiper24 Vraj iba doobeda pri diéte telo to lepšie spracuje. Večer bielkoviny.

tiper24
8. okt 2017

@silverrko vecer maso 🙂

silverrko
8. okt 2017

@tiper24 alebo vajíčko tuniak....

tiper24
8. okt 2017

@silverrko a cottage?

silverrko
8. okt 2017

@tiper24 neviem😕🙂))

tiper24
8. okt 2017

😔😔

tiper24
8. okt 2017

@silverrko zjedol som 2 hrusky 🙂

aduska121
8. okt 2017

@tomas05 ahoj pravidelne v mensich porciach...ovocie po stvrtej velmi nie obsahuje mnozstvo cukru...dolezite je aby si mal vacsi vydaj ako prijem sacharidov...a cvicit v tvojom veku kludne zacni nemusis ako rambo ale obcas pocvic...velmi dolezita strava je najma pre tych ktory cvicia pravidelne tam treba do stravy davat vela bielkovin(vela vajec,ryb,tuniakov)

tiper24
8. okt 2017

@aduska121 vela bielkovin telo tiez nemusi stravit

aduska121
8. okt 2017

@tiper24 bielkoviny regeneruju svalovu hmotu ale ako som pisala vela ich treba len tym ktory vela cvicia

ibrunova
8. okt 2017

6 kg je v poho, ale môžeš skúsiť vysokointervalové cvičenie, napr.metafit, ten je úplne bombový, prípadne tabatu..