Ako čo najrýchlejšie schudnúť po pôrode?

nikola3000
28. máj 2019

Ahojte žienky chcem vás poprosiť ako čo najrýchlejšie schudnúť po pôrode? Tak aby som nemusela veľa cvičiť. Ďakujem 🙂

cawes
28. máj 2019

Nuz bez cvicenia to rychlo nepojde.

pribinak
28. máj 2019

Dojčenie

sapetka
28. máj 2019

@nikola3000 strava strava strava.. ak by si aj pocvicila bolo by to urychlenie ale hlvne strava

yonce
28. máj 2019

@nikola3000 to sa neda, akurat si tak pokazis travenie a organizmus a jojo oefekt bude len cakat kedy na teba skoci,..

eko22
28. máj 2019

To akože čo chceš robiť? Nejesť? To ak chceš kojiť neprospeje ani tebe ani dieťaťu, radšej fakt mákni a uprav stravu ale nie jesť menej a somariny ale pekne si skladať stravu tak aby si ju mala pestru a zdravú

bambuliii
29. máj 2019

Dojčenie a veľa pohybu 😉

vamajka
29. máj 2019

@nikola3000 vysadit bielu muku a biely cukor, prilohy radsej niake dusene maso. rybu. tofu so zeleninou. Polievky var len bez zasmazok zeleninove zahusti pohankou, kuskusom ja som tak od novembra schudla 13kg bez cvicenia. Pozri na nete niake fit recepty a pojde to. Chudni radsej pomalsie a nastalo ako rychlo a potom nastane jojo efekt

grandzero9
29. máj 2019

rychlo chudnut nie je zdrave a neprospeje ti to. V takych pripadoch je potom velmi pravdepodobny jojoefekt a nemyslim si, ze by si potom neskor chcela do toho opat padnut. Takze to si treba dobre rozmysliet ;)

lorela
29. máj 2019

Rýchle chudnutie = rýchle späťnabratie 🙂.
Nuž, ale každý si je svojim pánom... Ak teda rýchlo, tak potom s vysadením všetkého pečiva a príloh, len zelenina a bielkoviny.

sandrita0
6. júl 2019

Ja som pred otehotnením mala 64kg aktívne sa venujem športu 8rokov(fitness centrum,behanie,plávanie,korčulovanie,posledný rok joga)Strava nastavená správne(žiadne diety)ale kit kat ku strave nepotrebuješ ani rizek....ostala som tehotná a ja som mala chuť na všetko nezdravé...nejedla som to na kilá ale normálne podľa chuti...len moje telo také jedla nepoznalo...necvičila som moj chrbát mi to nedovolil...O9mesiacov som rodila s váhou92kg(+28kg)Narodil sa mi moj chlapček s váhou skoro 4kg(sekciou-koli chrbátu plánovaný)a keď som došla domov mala som iba o6kg menej...no to že som sa nemohla vidieť v zrkadle a plakala som deň noc vam ani nevravím...po 3mesiacoch som začala behať!4xtýždenne niekedy viac ...začala som dvomi km a teraz má malý 4,5 mesiaca a mám dole 19kg(behám každÝ deň 6-7-8km)raz týždenne cvičím a už pridávam aj brucho...mám diastázu taže doteraz som len dýchacie cvičenia)týžden nosím sťahujúci korzet a cítim sa omnoho lepšie a aj diastaza sa zatvára pomaličky..ale každý mi vravel že to pojde dole neboj sa a ja som neverila a plakala že ostatnem ako taká Béčka....tych9kg na mne ešte vidno jasné ale už tomu verím že to pojde dolu...Upravila som po3mesiacoch stravu...resp.vylúčila čo nepotrebujem...a to plne dojčím na požiadanie(iba mi chýba mocno kapusta!)taže pojde to dole ja som nemala to šťastiw že som odišla z porodnice s povodnou váhou...Ja inak neverím že dojčením sa chudne...základ je strava!a dopomože pohyb....ja som bola zvyknutá cvičiť behať...mne to problém nerobí ale niekto pribere veľa a ozaj nemá sil ani chuť začínať...a zabudla som doma som na stacionarnom bicykli po mesici a pól začala točiť 45min kým
Malý spinkal v kočiku...koli kondičke aby si srdiečko zvyklo na zvýšene tepy...dnes behám tempo 5:20-5:40 v zelených zónach!🙏Veľa šťastia ak niečo pýtajte sa poradím