Ako čo najrýchlejšie schudnúť?

cta
26. apr 2014

Čaute dievčence potrebujem poradiť. Sestra ma 165 cm a za pol roka pribrala 10 kil momentálne má vahu 60 pred tým mala 50. Je z toho nešťastná pretože veľmi o seba dbá. Neje skoro žiadne sladke iba same zdrave jedla a napriek tomu stále pribera. Cvičiť sa snaží ale kvôli momentálne stresujucej robote nemá ani kedy. Neviete jej poradiť niečo učinne aby sa dostala späť do formy čo najskôr? Dakujem

barnica
26. apr 2014

Ono väčšinou treba vysadiť biele pečivo,treba jesť veľa ovocia zeleniny to je najlepšie jednak pre organizmus a jednak pre zdravie... Aby zase neschudla z mesiaca na mesiac a uškodila si.

evelynm
26. apr 2014

bud robi nejaku stravovaciu chybu, alebo treba vysetrit stitnu zlazu

simsalabim
26. apr 2014

Napadla mi stitna zlaza. Mne ked zacala robit problemy, tak som najskor 10kg schudla, co som sa velmi ...a potom som o niekolko mesiacov pribrala 12kg. Rychlo a bez zmeny stravovacich navykov. Skusala som vselico, aby som schudla. Potom si obvodna lekarka vsimla, ze mam zhrubnuty krk... a bola to stitna zlaza. Lieky vahu pomohli zregulovat, schudla som 7kg, co je stale viac, ako som bola zvyknuta....ale je to lepsie. Ak pribera a nic na zivotnom style nezmenila, myslim, ze za to moze nejaky zdravotny problem. Ale uprimne- 60kg sa mi pri 165cm nezda byt extremne vela.

cta
autor
26. apr 2014

Urcite nerobi ziadnu chybu pretoze jedava len same zdrave veci po vianociachzacala priberat. Potrebuje sa vratit na 50 kil pretoze v obleceni sa citi ako safalatka a uz aj sestri a rodicia jej zacali ze by mala schudnut lebo je tlsta to bude aj dovod preco ju ani chlapi nechcu na vztah ani do postele

h2
26. apr 2014

@cta No, teraz si ma riadne šokovala! 60 kg pri 165 cm je dôvod, prečo ju nechcú chlapi? A ešte napíšeš, že "ani do postele"??? No, tak to ja by som si už pár rokov nezasexovala... 😕 😕 😕

jaruska8
26. apr 2014

@cta To o chlapoch jej takto poviete do očí???? Super na zvýšenie sebavedomia!!!! 😠 A k veci... Raňajkuje?

cukroska
26. apr 2014

Nepíše to ktosi o sebe v sestrinom mene?😀😀

marikaema
26. apr 2014

jezisi to co sa tu riesi??? 165 smo a 60 kg? Ved to je podla mna uplne normalka, takze ako sa hovori "ma aj rici aj cici". To akych chlapov ma okolo seba? Vacsine chlapov sa lubia presne taketo zeny. Akoze toto fakt nechapem...hmmm...to ja by som bola este panna potom:D

adelusha
26. apr 2014

No niektore sa tu trochu mylia, nemusi to byt celkom v pohode pri 165 cm vazit 60 kg. Zavisi od toho v akom pomere je svalstvo a tuk, kedze tuk je o dost lahsi ako svaly, tak pri rovnakej vahe moze byt objem (teda obvod pasa, bokov, ...) omnoho vacsi. Suhlasim s tym ze taketo rychle pribratie moze naznacovat nejaky zdravotny problem. Alebo aj nadmerny stres mohol zmenit metabolicke procesy v tele, telo si uklada viac energetickych zasob

kjistinka
26. apr 2014

Jednoznacne stres v praci, takze cim skor zmenit pracu, bo sa to odrazi na celkovom zdravi o mozno 5 rokov a nikto nebude vediet zistit, z coho boli hlava, svaly, kosti a taaak....

romanettka
27. apr 2014

CLEAN9 JE VYZIVOVY CISTIACI PROGRAM PRE VASE ZDRAVIE, PRECISTENIE ORGANIZMU A SPRAVNY START NA CESTE K STIHLEJ LINII!

Prvým krokom k zdravému organizmu je prečistenie tráviaceho systému. Clean 9 poskytne svojím zložením výrobkov všetky prostriedky na prečistenie organizmu a naštartovanie cesty na zníženie hmotnosti. Držte sa jedálneho lístka podľa priloženej brožúry a našeho poradenstva, do svojho programu zaraďte pitný režim 2,5 l vody denne a pohybové aktivity.

OBSAH:
Aloe Vera Gel (3x1 litrové balenie)
Forever Lite Ultra (1 balenie vanilkové alebo čokoládové )
Forever Garcinia Plus (70 tabliet)
Forever Bee Pollen (100 tabliet)
Návod na použitie s plánovacím kalendárom
Šejker
Krajčírsky meter

Prve 2 dni si vyzaduju silu a vytrvalost, pouzivate iba to, co je v krabici spolu s nizkotucnym alebo sojovym mliekom. Tieto dni su najdojezitejsie na ocistenie, kedze nemate ziadny iny prijem potravy, avsak mate nutricne bohaty milkshake, ktory obsahuje spravnu rovnovahu vitaminov, mineralov, uhlohydratov a proteinov, ktore vase telo denne potrebuje. V tejto prvej faze “cistenia” pitim aloe vera gelu 4krat denne, umoznime nasmu telu prirodzene odstranit necistoty z criev a zaroven prijimame vsetky potrebne vyzivne latky nachadzajuce sa v nom.Pri iba “tekutej strave” vasa traviaca sustava odpociva, cisti a regeneruje sa, co ma za nasledok zrychlenie vasho metabolizmu, obnovenie crevnej mikroflory a lepsiu absorbciu potrebnych latok z creva.V priebehu tychto dni je vase telo nutene spalovat uz existujuci tuk na potrebnu energiu, co ma za nasledok ubytok na vahe a taktiez z centimetrov.

Dni 3-9 su podobne, ale s prijmom jedneho 600kalorickeho jedla. V brozurke najdete kaloricku tabulku na presny vypocet. A taktiez nejake recepty mozete najst aj v tejto skupine.

Odporucame minimalne 20-30min cvicenia denne, hoci by to mala byt iba chodza. Cim viac pohybu, tym viac spalenych kalorii emoticon

Pocas programu mozte bezpecne schudnut 1-5 kil, vysledky su u kazdeho individualne, a tiez sa mozete potesit ubudnutim centimetrov z partiach tela ako su pas, boky, stehna, ruky...Tento plan bol vytvoreny nasou dietologickou, je odporucany aj lekarmi ako prirodzeny a bezpecny, nutricne vyvazeny sposob chudnutia/detoxikacie.

Najlepsie je, ze po skonceni planu sa budete citit uzasne!! Plny energie a zivota, vasa pokozka bude lepsia a pocit ‘cistoty’ nielen zvonku ale aj zvnutra. Naucite sa spravnym stravovacim navykom, vasa vaha sa udrzi, pripadne par dni po ukonceni este znizi a vase telo bude pracovat ovela lepsie.

Detoxikácia je nielen očista, ale jej cieľom je aj zmena myslenia a zmena spôsobu stravovania. Zvýšený príjem vlákniny, ovocia a zeleniny je potrebný nielen počas očisty, ale po celý rok. Aj dostatok tekutín je pre náš organizmus veľmi potrebný. Preto nezabúdajte piť čaje a čistú vodu. Vďaka detoxikácii bude vaše telo čistejšie a menej náchylné na mnohé choroby. Každé obdobie je vhodné na očistnú kúru, tak neváhajte a začnite ešte dnes. Zmeny uvidíte nielen na tele, ale aj na duši. Kontaktujte nas a my vam pomozeme, poradime a podporime vas na ceste k zdravsiemu zivotnemu stylu!

lencika
1. máj 2014

niekde naozaj robi chybu, ked nechudne, to nie mozna ak upravite stravu, vela pijete nejete minutu pred spanim tak to musi ist, ak nejde mozno naozaj ta stitna zlaza

vieraspacka
11. apr 2015

Ja by som šupla Garciniu v kombinácii s Ashwagandhou na stres. Keď je telo v strese zďaleka sa nespráva, ako by sme chceli:

Časť jedného zaujímavého článku od ajurvédskeho lekára:
Stres taktiež zapríčiňuje priberanie. Veľakrát môžeme vidieť, že aj napriek dobrému životnému štýlu a dobrým stravovacím návykom, bez toho aby bolo prítomné prípadné ochorenie alebo lieky, začne telo napriek tomu ukladať tuk. Stres je hlavnou príčinou tohto priberania.

Celý článok nájdete tu: http://www.mamazem.sk/mamazem/0/0/2/192

dankaa78
11. apr 2015