Ako ďalej naštartovať chudnutie?

20. aug 2023

Ako ďalej naštartovať chudnutie ? Schudla som za mesiac 5kg. No teraz v auguste už mi 3 týždne stojí váha. Pred týždňom som mala 63,1. Čítala som že trosku pribrať aby sa naštartoval spomalený metabolizmus. Tak teraz mám 63,6. Ako schudnúť ďalej? Cvičím a dodržiavam kalorický deficit

pribinak
20. aug 2023

5 kg za mesiac je veľa

domkakvet
20. aug 2023

Aj podla mna je 5 kg za mesiac vela.

bluemoon24
20. aug 2023

Tech 5kg bylo za prvni mesic hubnuti? Jak dlouho jsi v kalorickem deficitu? Pokud hubnes dlouhodobe (vice nez pulroku), tak telo potrebuje na chvilku pauzu a deficit bych zrusila. Pokud hubnes kratkodobe a zasekla ses, tak zkus podseknout prijem o 150-200kcal a uvidis, jak se ti to posune. Dodrzujes kaloricke tabulky? Mas je spravne nastavene?

tosomja
20. aug 2023

A čo jedla ten mesiac, keď si toľko schudla? Je to veľa, pokiaľ si jedla normálne a nemala si žiadne zdravotné problémy

alexandra383
20. aug 2023

Mne ked sa pri chudnuti zastavila vaha, tak som pridala intermittent fasting a znovu sa rozbehlo

chodec15
21. aug 2023

Si netrpezliva a pri chudnuti treba cas a vytrvalost. Tuk (1kg tuku = 6700kcal) sa nespali sam od seba za par dni.
Neschudla si za mesiac 5 kg, to bol asi jednorazovy vykyv, ze si asi pred vazenim malo pila, bolo teplo,... Teraz je to vlastne spravne, po 7 tyzdnoch si schudla 4-5 kg, co je spravne tempo, 2,5kg za mesiac. Nie je to tak, ze za mesiac si zhodila 5 kg a potom to zastalo, resp si dokonca si pribrala.
Dalej cvic, dodrzuj nizsi prijem a odvaz sa zase o 2-3 tyzdne. Tiez som si vsimol, ze 2-3 tyzdne vaha stoji a potom zrazu ukazala 2 kg menej. Zase vaha zastala na tej vahe na par tyzdnov a o mesiac zrazu padla o 2 kg. Nie je to tak, ze kazdy den nameras ubytok vahy presne o 50gr.