Ako schudnúť?

lubica285
23. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa poradiť. Keďže chodím do roboty, tak neviem, ako by som mohla vynechať pečivo,alebo skôr čím ho nahradiť. Cereálie Fitness s mliekom, či len čisté bez mlieka? Desiata ovocie? Obed menšia porcia.Mám možnosť dať si na obed zeleninový tanier (čerstvá zelenina).je to dobrý nápad? A olovrant, večera? Poraďte mi prosím. A jasné, že brušáky a pod.....a veľa piť....Ďakujem za každú radu 😉

miushka13
25. feb 2014

Nejest po 17tej,jednoznacne u mna aj mojho okolia osvedcena metoda. Trva to trosku dlhsie kym si nato zvyknes,ale da sa to. Ja jem vsetko aj biele pecivo aj mastne veci aj sladke samozrejme s mierou vsetko, a schudnes,trosku pohybu k tomv samozrejme

zita19
25. feb 2014

@sarah27 Toto je hladovanie a nie system na schudnutie. Napisem to po lopata, ak nedas telu jest 18 hodin denne, tak potom si zacne skladovat kazdu kaloriu, ktoru stretne. Organizmus treba oblbnut castymi, malymi a nekalorickymi davkami jedla. Aspon na mna to funguje. Akekolvek prudke obmedzovanie postu dennych jedal alebo specialne diety viedli j jojo efektu. Ked sa krmim casto, malymi davkami a obmedzim prazdne kalorie idu kila sice pomalicky dole ale idu. Ake zas u mna sa nikdy nejednalo o potrebu schudnut viac ako 3 kila. Proste sa strazim a nezeriem zbytocne vela. Svoje 3 kilecka schudnem za 2 mesiace a po zvysok roka ich zas nahonobim. 😝 Aby som na jar mohla zas 3 kila zhadzovat. Uz viac ako 35 rokov, okrem 2 tehotenstiev