Ako schudnúť pár kíl

cuci22
22. sep 2018

Ahojte baby 🙂 neviete mi poradit ako par kileckou dat dole? Nejake overene recepty 🙂

babulka82
22. sep 2018

@cuci22 neprejedat sa alebo napriklad viac sa pohybovat si neskusala?😂😂😂

bucko555
22. sep 2018

ja ked som mala stres nejake problemy v rodine boli schudla som 10kg za 2 mesiace konecne sa to upravilo a zase pomaly priberam este pribrat aspon 5kg a budem spokojna

salenka33
22. sep 2018

@cuci22 ja som rok po porode a mam o 10 kg menej ako pred otehotnenim bez cvicenia. Nejako som to nesilila, ale kedze sa snazim malemu varit lepsie a zdravsie nez sme boli zvyknuti my, tak som sa aj ja viac dozvedela o strave a snazim sa niektoré veci robit inak. Ja som napriklad obmedzila sladke a cukor (ja som bola v tom naozaj extrém) a aj pecivo. Resp. poradim ti,ze obmedzit lepok ako taky aspoň trochu (je skoro vsade v podstate: cestoviny klasicke, pecivo, staré zname zaprazky do polievok a omacok atd) a kilá idú dole bez jedineho drepu. Chce to trochu sa viacej zaujimat o stravu a zloženie vyrobkov, ale ja sa napríklad cítim lepsie (aj keď manzel uz hovori,že som moc schudla)

hali111
22. sep 2018

stačí keď nebudeš toľko žrať a viac sa budeš hýbať, všetko je to o príjme a výdaji

cuci22
autor
22. sep 2018

@hali111 prepáčte ale ja nežerem a ďakujem za radu

janulka2811
22. sep 2018

Nutri food navstiv ... pohyb zdrava strava ....

janulka2811
22. sep 2018

@hali111 to je sice pravda no troska slusnejsie by sa dalo urcite

anabella111
22. sep 2018

Jest bielkoviny..syry..maso..ryby....prilohy len zeleninove..a ovocie v odstupe od hl. jedla cca 3 hodiny...vela vody..ziadne sladidla..okrem medu...ktorym sa dá dochutit aj zeleninovy salat...=rychly ubytok vahy...=pravdepodobny jojo efekt....Pre dlhodobejsi efekt - zemiaky ..ryza..cestoviny so zeleninou..nie bielkovinou..a striedat to s bielkovinovou stravou v odstupe tie 3 hodiny..Taka laicka delena strava..Aj na udrzanie hmotnosti..ako zivotny style..Ta samotna bielkovinova je samozrejme nie prilis zdraviu prospesna...ale na to sa nepytate..Prijem - vydaj..u mna osobne ziadany efekt nema..Robim 4 x tyzdenne 14 km rychlu chodzu..a v praci mam pohyb..Keby som neupravila zlozenie na tanieri..mam len dobru kondicku..)..vela stastia)

hali111
22. sep 2018

@cuci22 zlepším svoj slovník, pardon

stratenanajdena
22. sep 2018

@cuci22 Ahoj, mne pomohol detoxikačný čaj z aloe vera a proteínový koktejl. Tiež zmena myslenia a životosprávy - nejesť medzi jedlami nič, okrem ovocia a zeleniny, tú môžeš kedykoľvek. Raňajky - koktejl, obed čo chcem a večera čo chcem. Schudla som tak za 6 týždňov 9kg, každý týždeň 1 a pol kg presne. Išlo to dole samé, nevrátilo sa to späť. Hoci už to tak nedodržiavam. Chcem ešte zhodiť 11 kg, takže začínam odznova - tri jedlá denne (z toho jeden koktejl), medzitým ovocia a zelenina plus detoxikačný čaj. A samozrejme snažím sa mať aj pohybové aktivity, samé to nepôjde.
Držím palce a prajem pevnú vôľu 👍
PS: ešte som aj vysadila bielu múku a cukor. Super vec, dá sa nato zvyknúť.

asia83
22. sep 2018

@cuci22 Mne stačí ÚPLNE vysadiť sladkosti a kilá idú samé dole.

natal12
22. sep 2018

@stratenanajdena ahoj môžem sa spýtať a kde si kupovala ten čajík?a kokteil?

zirafienka
22. sep 2018

@stratenanajdena na ten caj z aloe vera som sa chcela aj ja opytat

stratenanajdena
23. sep 2018

@natal12 forever, detoxikačný čaj a aj koktejl odtiaľ

stratenanajdena
23. sep 2018

@zirafienka kuk vyššie 🙂

zirafienka
23. sep 2018

@stratenanajdena ďakujem krásne. Na viacerých stránkach som sa dočítala, že je to riadna blbosť.

natal12
23. sep 2018

@stratenanajdena a z akej stránky to máš? Hľadám a hľadám ale nenašla som

stratenanajdena
23. sep 2018

@zirafienka mne to zabralo, písala som moju skúsenosť. Kombinácia toho, čo som napísala.

stratenanajdena
23. sep 2018

@natal12 daj si do google forever living, mne to ponúkla kamarátka, ktorá s tým robí.

hawo
25. sep 2018

je to jednoduche nekupovat sprcovane potraviny, varit si jednoduche jedla, nejest cukor a najst si jedla ktore ti chutia aby si ich jedla aj ked schudnes aby neprisiel jojo efekt....vsetko sa da stravou aj som schudla 20 kg a drzim sa uz 3 roky 🙂 kludne ti poradim ak chces

deniskas
6. okt 2018

@hawo ahoj. Napis mi prosim ta ako sa stravujes. Ja mam problem s 4kg cca a nie a nie dolu dat. Vadaka. 🙂

popolusska
6. okt 2018

@cuci22 mne sa najviac osvedcilo nejest somariny(uz cca 3 roky nejem ziadne sladkosti, cipsy a pod), pit len cistu vodu a obcas pohar vina, menej solim a 2x do tyzdna sa znazim zvysit si tep apon na 35 minut nad 135 (beh, bicykel, idem pesi 5 km do prace, ignorujem vytahy). Prve mesiace som nezaznamenala nic, po 5 mesiacoch zrazu -8 kil a uz s nevratili. Drzim palce!

hawo
9. okt 2018

@deniskas Ahoj, ja sa stravujem podľa svojho metabolizmu, viem že som sacharidový typ a musím jesť každé 3 hod. Jem potraviny, ktoré mi vyšli podľa rôznych výživových smerov. To znamená, že nejem potraviny ako červené mäso, potom kapustoviny, banány napr. papriku ....viac tam mám tch potravín, ktoré mi to brzdili. Samozrejme nejem lepok (som celiaticka), cukor a mlieko, ale sú dni kedy si doprajem niečo sladké bez toho sa nedá 🙂. Záleží od toho ako by ti vyšli testy. Niekomu vyjde, že by nemal pohánku, ale zase špaldu môže. Doplnky nejako nerišeim občas vitamíny, probio a pod....ale to nie kvôoli redukcii váhy ale kvôoli celiakii. Ja som veľmi spokojná, stalo sa to pre mňa samozrejmosťou takáto strava cítim sa super a mám stale 70 kg (výška 178 cm) aj na Vianoce aj v lete :D No ak chceš ja sa tomu venujem kľudne si môžeme odkonzultovať. Tu je moja stránka www.imwell.sk Pekný deň

deniskas
9. okt 2018

@hawo dakujem pekne stranku som pozrela aj zaregistrovala hadam pomoze 😊

vella
18. okt 2018

Mne sa podarilo dat 24 dole. Po lopate opisujem ako na to na blogu, mrknite sa https://www.facebook.com/Život-fitmamy-13478964...

silviamlnk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
26. dec 2018

@silviamlnk Robis reklamu?