Ako schudnúť z pŕs?

mia_ko
25. apr 2014

Ahojte, chcem sa poradiť ako čo najrýchlejšie a najefektívnejšie schucnúť s pŕs. Mala som obvod 90-95 cm teraz mam 107 a košíky D, čo je dosť problém zohnať (aspon tu kde bývam). Chcela by som svoj starý obvod tých 90 a košíky C. Neviete ako na to? Nejaké cviky alebo dieta? Ďakujem

sissy27
25. apr 2014

@mia_ko nedá sa schudnúť len z jednej partie, či už je to zadok, prsia, brucho alebo hocijaká iná časť... buď schudneš celá - čo ide úpravou stravy a pohybom, alebo ak chceš len upraviť prsia, tak korekcia u plastického chirurga...

lulu369
25. apr 2014

@mia_ko ja by som potrebovala pribrať do pŕs 😀 doma mám 2 detičky, ktoré som kojila (dcérku 2 roky a synčeka 17 mesiacov) no moje prsia sa z veľkosti košík C zmenšili na veľkosť B...

simib
25. apr 2014

@mia_ko nedá sa schudnúť len z prs.ale ked ja som začala chudnúť,tak prvé išli prsa dolu.Ale geneticky to može mať každá inak.hovorí sa že brucho ide posledné a mne išli prsa a brucho hned 🙂

mia_ko
autor
25. apr 2014

@sissy27 nad tým uvažujem že to pojde len cez plastiku ale chcela by som si to dať na 30tku tak ešte počkam a skusim chudnuť ... bodlo by celkovo schudnuť

mia_ko
autor
25. apr 2014

@lulu369 no to by som uvitala aj ja aspon na C 🙂