Ako spevniť bruško?

lady511
25. júl 2014

Ahojte,,ako píšem v uvode chcela by som spevniť bruško,,neviem či len brušáky pomožu,,a samozrejme strava,,,máte aj iné cviky overené ktoré sa daju robit v pohodlí domova?..niake linky? ...ja mam na brušku strie a to ma trápy že to bruško ked sa bude risovať nebude to aj tak pekne vizerať 😒 ,,prosím píšte ak na bruško cvičíte doma a ako sa Vám v tom darí,,poprípade pošlem aj foto bruška aby ste videli a poradili čo sa s tým dá robit dakujeeem

bonaqa2013
25. júl 2014

Cvičiť brušáky. Začni každý večer, asi tak 10 - 15. Postupne pridávaj. Každý večer som cvičila 50 po dobu asi 2 roky. Výsledok? Po 4 deťoch ploché brucho.

lady511
autor
25. júl 2014

@bonaqa2013 ahoj,,,a kedy si začal vidiet niake prvé výsledky? ja som cvičila asi trištvrte roka brušáky a vzdala som to a to bola chyba viem 😒 ..neposlala by si mi foto aj do ip?..takže len brušáky a tak pekne sa ti to vyrysovalo?

chocolatte1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lady511
autor
25. júl 2014

@chocolatte1 jeeej dakujem,,a krásne bruško,,a nemáš aj foto predtým?...ako naozaj super..kolko asi cvičíš?

chocolatte1
25. júl 2014

@lady511 foto mám len teraz som na compe v práci ... Teraz cvičím 4x do týždňa, bruško mi trvá cca 10 - 15 minút viac nie

lady511
autor
25. júl 2014

@chocolatte1 čo si mi napísala ,,tak to znie velmi jednoducho,,myslíš že to nieje zataž na klby?myslím kolená pretože ja mam velmi vážnu reumu,,preto som chcela brušáky,,a doma pretože ich nemožem moc namáhat tak som chcela na bruško niečo jednoduché 😉

chocolatte1
25. júl 2014

@lady511 nie kľby nezaťažuješ, ale ak máš takéto problémy skús fitko a cviky na strojoch, tiež občas vymením niečo za cviky na strojoch, ale brucho cvičím radšej klasicky

lady511
autor
25. júl 2014

@chocolatte1 ja idem radšej za klasikou,,,chodila som do fitka pred pár rokmi ale tým že mam problém s klbami vpodstate v celom tele,,je lepšie doma cvičit,,,u mna stačí bruško len spevnit,, 😉

pea87
25. júl 2014

ja cvicim podla cassey ho a ona vravi ze ABS made in the kitchen, not in a gym 🙂 Takze asi to fakt bude pravda, ze pri brusku je 70 % strava a 30 % cvicenie... Odporucam cvicenia podla nej, najdes ich na stranke blogilates.com v sekcii ABS mas cviky na brusko.. drzim palce 😉

bonaqa2013
25. júl 2014

@lady511 po 9 mesiacoch si to už mala pomaly vidieť. Nikdy nie je neskoro začať znova. Mám dospelého syna a ten by tiež potreboval cvičiť. Len tá trpezlivosť akosi chýba....

lady511
autor
28. júl 2014

@chocolatte1 ahoj,,v mojom fotobligu v prvom albume mam foto bruška ako vizerá teraz,,už som začala brušáky ako si mi to napísala a aj to video pozerám,,,ešte soms a chcela opýtat kolko krát do dna robíš?..

chocolatte1
28. júl 2014

@lady511 ako koľkokrát do dňa? ja cvičím len raz denne a to od 6.00 do 7.30 hodinu silový tréning 30 minút kardio

lady511
autor
28. júl 2014

@chocolatte1 dakujem