Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
21. dec 2006

..áno..ty si "nenormálna" vegetariánka 😀 ..alebo vegánka?? 😅 😕

certica
21. dec 2006

ani jedno ani druhe, ale sused je vegan 😀 . Ja maso fakt nemusim, este tak nejake tie prsa (kura, morka), pripadne ryba, ked mi ju niekto fajnovo pripravi 😎

certica
21. dec 2006

zatial pa 🙂

expertka8
21. dec 2006

..certica..tak zatiaľ... moja pekná... 😵

expertka8
21. dec 2006

...aha...čo som našla..cviky na rôzne kritické partie s vizuálnou ukážkou 🙂
http://www.woman.sk/cvicenie.lasso?-session=wmn...

expertka8
21. dec 2006

..a ešte:
kompliment

vavka33
22. dec 2006

Exp.,ten link mam poznaceny-dakujeeeem,snad ho coskoro vyuzijem

certica
22. dec 2006

vavka, a ty tu sto delajes? 😀

certica
22. dec 2006

(ne)anorekticky, (ne)bulimicky moje: chcela by som vam aspon takto skromne popriat krasne Vianoce "se vsim vsudy" - vela spokojnosti, smiechu, pohody a zazitkov s vasimi rodinami a deturencami, nech im ocka pod stromcekom ziaria prekvapenim a radostou... 😵 No a vynimocne mate povolene aj vacsie mnozsto jedla a hromadnej konzumacie zdravej aj menej zdravej vyzivy + nejaky ten poharik navyse 😀
Este vam chcem povedat, ze je s vami super sranda, fajn relax a.....skratka som rada, ze ste 😉 🙂
Tak stastne a vesele... 😎

vavka33
22. dec 2006

Aha ju a nam tu predposlednu vetu nenapisala 😠
Ja tu len smirujem 😎

certica
22. dec 2006

vavka, kazdemu origos to, co je najprihodnejsie 😉 😀

certica
22. dec 2006

aha vavi, ty si nemyslela to jedlo a pitie, ale to dalsie. To samozrejme plati, len ma to vtedy nenapadlo, lebo som myslela predovsetkym na vase batozky 🙂

expertka8
22. dec 2006

...zdravím vás babuľky 🙂 ...dnes má náš ocino dovolenku...takže ma tu dnes bude ako šafránu... 😅 ...takže pre istotu:
...xcela som vás len pozdraviť...
...PRIPOMENÚŤ...že štedrovečerný večer sa blíži...
...PODOTKNÚŤ..že aj napriek tomu ho prežite bez prípravnýx stresov..v pokoji a láske...
...SKONŠTATOVAŤ..že vás mám rada ako skvelýx ľudí..s ktorými sa cítim viac než dobre../s niektorými dokonca aj viac 😅 😀 /...

fafa
22. dec 2006

Baby, aj ja zdravim....dnes je tu uz aka vianocna nalada 😵 😵 ....
Ja sa tiez priprajam, prajem krasne sviatky, hlavne nech je doma zdravie, laska a pohoda...
Chcem sa este podakovat, hoci sa tu niekedy cititm ako na "samotke", sups k PC a som z toho vonku 😀 ....fakt som rada, ze ma niekto zoznamil s konikom a teda aj s Vami....
Krane Vianoce vsetkym anorektickam z Fr 😀 😀

certica
22. dec 2006

expi, ti niektori v zatvorke... je tvoj mangel 😀 😀 😎 . Dakujeme 🙂 . Ja som dnes prezmenu sama, maly u babiny, drahy pracuje, tak ja vypekam a upratujem a pisem 😀
uzivajte 😉

verulka
22. dec 2006

cafte, baby vsak vianocu si budeme zelat az zajtra, neee?
u nas kapustnicu vari muzik, takze je taka ozajstna- vela masa, dom.klobasy, hribov (a bez krumplov 😉 ) fakt v tento den nicim nesetrime- uvari jej tak vela, ze ju potom 2 tyzdne 3x denne je (jediny cas v roku, kedy nefnuka, ze nemame doma nic na jedlo 😀 )
mam zlu spravu- moj rotoped mi nedodaju pod stromcek, ale az neskor- avsak to nevadi, vsak mozem zacat cvicit aj inak 😎 papa

certica
22. dec 2006

verulka, zicnem ti moj 😀
ja som radsej uz dnes to prianie, lebo ide vikend a neviem, ci sa tu niekto z vas este zastavi. No a kapustnicu som uz spominala varila vcera, plny kotol, ani do chladnicky mi nevleze, tak sa chladi na balkone 😀

fafa, zas novy image 😀 . to male brcate je lala? 🙂

fafa
22. dec 2006

Certica, chcela som ta uviest na pravu mieru...to uz nevyzera na 40? mozno rokov 😀 😀 a to brcate je Lala, ma malinkov vlaskov ale krasnych, tak nestrihame... 😉
Verul, ja tiez preventivne dnes...zajtra to bude nabite, ale dufam, ze sa stavim...a hadam si nechcela na stedry vecer rotopedovat... 😕

certica
22. dec 2006

fafa, toto je taka nezna a never fotkam, tie dokazu dost skreslit, ci uz v pozitivnom alebo negativnom smere. Takze sa tesim, ked sa niekedy uvidime live 😀

verulka
22. dec 2006

fafa, nie 24. ale hned 27 .12 😎 hmmm, mozno to stihnem.
aj my budeme mat zajtra na perno, ale ako sa poznam aspon par krat sem nakuknem 😀

certica
22. dec 2006

verulka, ja nakukam furt, jak slahnuta - beham teraz s handrou a utieram prach. Kde ste kupili rotoped (ste ho objednavali? 😕 )

saska73
22. dec 2006

Cice ako sa chystáte chudnúť cez sviatky ? 🙂 😉 😀 My ideme 13.1. na ples a bojím bojím, že nevleziem do šiat. ☹

fafa
22. dec 2006

Saska, my sme tu prijali kompromis, neprezierat sa a kontrolovat sa...ale dietu cez sviatky vypustame...a v novom roku to opat rozbehneme 😀 ako kazdy rok, teda aspon ja... 😉

tilly
autor
22. dec 2006

saska, tak ja sa chystám priberať, aby bolo čo od nového roka chudnúť 😀

certica
23. dec 2006

dobre rano cicuse, asi tu dnes ani nohy ani ruky nebude, zrejme ani ja, tak vam prajem aspon prijemny predvianocny den 😎

certica
23. dec 2006

som sa rano odvazila mrknut do zrkadla a mam dojem, ze som stihlejsia 😕 😎 alebo je to tym, ze bolo polosero a rano nalacno 😀

fafa
23. dec 2006

Certica, tolko skeptizmu z rana...ake polosero, ake nalacno?...ty si uz prificka, tak musis chudnut...aj mne sa uz trochu zadarilo...rifle su volnejsie 😀 ...
moje starsie dieta sa rozhodlo, vycerpati si chorobu cez vianoce, tak som v noci behala so sirupmi a pod. 😒

certica
23. dec 2006

inak az teraz mi doslo, ze to pološero, mohlo vyzniet aj ako polosero-teda ze som napoly vytoto 😀 .
fafa a co krpko, nieco s hrdlom?
viamka sa dlhsie neohlasila, snad su OK...

fafa
23. dec 2006

Krpec neviem, v noci bolelo brucho a mal kasel jak hrom...teraz tu trsa a tesi sa na Jeziska..tak neviem...uvidim, v kazdom pripade mi skrtol dnesny program... 😖

certica
23. dec 2006

co ste mali v plane? nasi su vonku, ja zas vyvaram a este zdobim coko polevou tie viamkine kekse.