• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
..áno..ty si "nenormálna" vegetariánka :grinning: ..alebo vegánka?? :sweat_smile: :confused:
21. dec 2006 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jedno ani druhe, ale sused je vegan :grinning: . Ja maso fakt nemusim, este tak nejake tie prsa (kura, morka), pripadne ryba, ked mi ju niekto fajnovo pripravi :sunglasses:
21. dec 2006 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial pa :slight_smile:
21. dec 2006 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certica..tak zatiaľ... moja pekná... :dizzy_face:
21. dec 2006 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aha...čo som našla..cviky na rôzne kritické partie s vizuálnou ukážkou :slight_smile:
http://www.woman.sk/cvicenie.lasso?-session=wmn:D5D756411dcfa38469LxH23DB2E1
21. dec 2006 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a ešte:
kompliment
21. dec 2006 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Exp.,ten link mam poznaceny-dakujeeeem,snad ho coskoro vyuzijem
22. dec 2006 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, a ty tu sto delajes? :grinning:
22. dec 2006 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
(ne)anorekticky, (ne)bulimicky moje: chcela by som vam aspon takto skromne popriat krasne Vianoce "se vsim vsudy" - vela spokojnosti, smiechu, pohody a zazitkov s vasimi rodinami a deturencami, nech im ocka pod stromcekom ziaria prekvapenim a radostou... :dizzy_face: No a vynimocne mate povolene aj vacsie mnozsto jedla a hromadnej konzumacie zdravej aj menej zdravej vyzivy + nejaky ten poharik navyse :grinning:
Este vam chcem povedat, ze je s vami super sranda, fajn relax a.....skratka som rada, ze ste :wink: :slight_smile:
Tak stastne a vesele... :sunglasses:
22. dec 2006 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha ju a nam tu predposlednu vetu nenapisala :angry:
Ja tu len smirujem :sunglasses:
22. dec 2006 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, kazdemu origos to, co je najprihodnejsie :wink: :grinning:
22. dec 2006 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha vavi, ty si nemyslela to jedlo a pitie, ale to dalsie. To samozrejme plati, len ma to vtedy nenapadlo, lebo som myslela predovsetkym na vase batozky :slight_smile:
22. dec 2006 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zdravím vás babuľky :slight_smile: ...dnes má náš ocino dovolenku...takže ma tu dnes bude ako šafránu... :sweat_smile: ...takže pre istotu:
...xcela som vás len pozdraviť...
...PRIPOMENÚŤ...že štedrovečerný večer sa blíži...
...PODOTKNÚŤ..že aj napriek tomu ho prežite bez prípravnýx stresov..v pokoji a láske...
...SKONŠTATOVAŤ..že vás mám rada ako skvelýx ľudí..s ktorými sa cítim viac než dobre../s niektorými dokonca aj viac :sweat_smile: :grinning: /...
22. dec 2006 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aj ja zdravim....dnes je tu uz aka vianocna nalada :dizzy_face: :dizzy_face: ....
Ja sa tiez priprajam, prajem krasne sviatky, hlavne nech je doma zdravie, laska a pohoda...
Chcem sa este podakovat, hoci sa tu niekedy cititm ako na "samotke", sups k PC a som z toho vonku :grinning: ....fakt som rada, ze ma niekto zoznamil s konikom a teda aj s Vami....
Krane Vianoce vsetkym anorektickam z Fr :grinning: :grinning:
22. dec 2006 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expi, ti niektori v zatvorke... je tvoj mangel :grinning: :grinning: :sunglasses: . Dakujeme :slight_smile: . Ja som dnes prezmenu sama, maly u babiny, drahy pracuje, tak ja vypekam a upratujem a pisem :grinning:
uzivajte :wink:
22. dec 2006 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, baby vsak vianocu si budeme zelat az zajtra, neee?
u nas kapustnicu vari muzik, takze je taka ozajstna- vela masa, dom.klobasy, hribov (a bez krumplov :wink: ) fakt v tento den nicim nesetrime- uvari jej tak vela, ze ju potom 2 tyzdne 3x denne je (jediny cas v roku, kedy nefnuka, ze nemame doma nic na jedlo :grinning: )
mam zlu spravu- moj rotoped mi nedodaju pod stromcek, ale az neskor- avsak to nevadi, vsak mozem zacat cvicit aj inak :sunglasses: papa
22. dec 2006 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, zicnem ti moj :grinning:
ja som radsej uz dnes to prianie, lebo ide vikend a neviem, ci sa tu niekto z vas este zastavi. No a kapustnicu som uz spominala varila vcera, plny kotol, ani do chladnicky mi nevleze, tak sa chladi na balkone :grinning:

fafa, zas novy image :grinning: . to male brcate je lala? :slight_smile:
22. dec 2006 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, chcela som ta uviest na pravu mieru...to uz nevyzera na 40? mozno rokov :grinning: :grinning: a to brcate je Lala, ma malinkov vlaskov ale krasnych, tak nestrihame... :wink:
Verul, ja tiez preventivne dnes...zajtra to bude nabite, ale dufam, ze sa stavim...a hadam si nechcela na stedry vecer rotopedovat... :confused:
22. dec 2006 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, toto je taka nezna a never fotkam, tie dokazu dost skreslit, ci uz v pozitivnom alebo negativnom smere. Takze sa tesim, ked sa niekedy uvidime live :grinning:
22. dec 2006 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, nie 24. ale hned 27 .12 :sunglasses: hmmm, mozno to stihnem.
aj my budeme mat zajtra na perno, ale ako sa poznam aspon par krat sem nakuknem :grinning:
22. dec 2006 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, ja nakukam furt, jak slahnuta - beham teraz s handrou a utieram prach. Kde ste kupili rotoped (ste ho objednavali? :confused: )
22. dec 2006 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cice ako sa chystáte chudnúť cez sviatky ? :slight_smile: :wink: :grinning: My ideme 13.1. na ples a bojím bojím, že nevleziem do šiat. :frowning2:
22. dec 2006 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saska, my sme tu prijali kompromis, neprezierat sa a kontrolovat sa...ale dietu cez sviatky vypustame...a v novom roku to opat rozbehneme :grinning: ako kazdy rok, teda aspon ja... :wink:
22. dec 2006 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
saska, tak ja sa chystám priberať, aby bolo čo od nového roka chudnúť :grinning:
22. dec 2006 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano cicuse, asi tu dnes ani nohy ani ruky nebude, zrejme ani ja, tak vam prajem aspon prijemny predvianocny den :sunglasses:
23. dec 2006 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa rano odvazila mrknut do zrkadla a mam dojem, ze som stihlejsia :confused: :sunglasses: alebo je to tym, ze bolo polosero a rano nalacno :grinning:
23. dec 2006 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, tolko skeptizmu z rana...ake polosero, ake nalacno?...ty si uz prificka, tak musis chudnut...aj mne sa uz trochu zadarilo...rifle su volnejsie :grinning: ...
moje starsie dieta sa rozhodlo, vycerpati si chorobu cez vianoce, tak som v noci behala so sirupmi a pod. :unamused:
23. dec 2006 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak az teraz mi doslo, ze to pološero, mohlo vyzniet aj ako polosero-teda ze som napoly vytoto :grinning: .
fafa a co krpko, nieco s hrdlom?
viamka sa dlhsie neohlasila, snad su OK...
23. dec 2006 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpec neviem, v noci bolelo brucho a mal kasel jak hrom...teraz tu trsa a tesi sa na Jeziska..tak neviem...uvidim, v kazdom pripade mi skrtol dnesny program... :confounded:
23. dec 2006 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste mali v plane? nasi su vonku, ja zas vyvaram a este zdobim coko polevou tie viamkine kekse.
23. dec 2006 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok