Ako ukončím celoživotný nezdravý vzťah s jedlom?

18. júl 2020

Ahojte, vie mi niekto poradit kto by mi vedel pomoct nadobro uz ukoncit moj celozivotny nezdravy vztah s jedlom? Som na nom zavisla, prejedam sa, v minulosti som bola aj bulimicka. Mam 32 rokov a mam svoju najvyssiu vahu (uz som obezna). Teoriu ovladam, to mi nemusite vysvetlovat...zdrave stravovanie mi vzdy vydrzi chvilu a potom som spat na tom co som bola. Viem, ze jem emocne ale aj ked meditujem, toto neviem ovladnut.....je to tak tazke, neviem uz co mam robit. Psychologovia riesia taketo veci? Dakujem

mirola
18. júl 2020

Samozrejme, ze riesia.. hladaj takeho, ktory sa specializuje na PPP (poruchy prijmu potravy). To ale neznamena, ze ti hned sadne, ale pomoze ako pohybom carovneho prutika. V prvom rade musis chciet sama, on ta moze len smerovat. Vo vela pripadoch pomaha aj sport a uplne ine nastavenie zivotneho stylu.

janettdamian
18. júl 2020

nedostatok čoho si kompenzuješ jedlom? Keď medituješ to je super, daj svojej duši v meditačnom stave túto otázku?

anickaaa6aaa
18. júl 2020

Je to v hlave.. Treba začať a nastaviť sa tak ze potrebuješ zmenu ktorá ti ma byt prínosom. A vydržať...

ivangeline
18. júl 2020

Nedostatok lásky.

fero208
Odpoveď bola odstránená
Zobraz