Ako zhodiť bruško?

tonjadabik2
18. júl 2013

ako mam schudnut hlavne zhodit brusko? uz som 3 roky po porode ale brusko stale rastie..uz som z toho zufala..

whiterosses
18. júl 2013

pravidelne jesť, častejšie prechádzky aaaa brušáky po večeroch skús .. a po 6tej nejesť :D

matuskova003
18. júl 2013

skušala si brušáky ? su brušáky a brušáky... špeci na spodok bruška su , lahnut na chrbat, ruky vedla tela, iba nohy dvihat do 90 ° uhla , najprv 3x po 10 , každý den pridáavat.... 🙂 zaručujem ti, ak tu budeš robit poctivo, pojde to . je vela ďalších cvikov .. 🙂 + strava, to je obrovsky podiel , pohyb na vzdušiku 🙂

xlucia
18. júl 2013

najprv si over ci nemas diastazu, alebo herniu. ak nie, potom chod za trenerom, nech ti ukaze co a ako, no a potom uz len cvicit

renata37
18. júl 2013

ahoj,najdi si tu skupinu cvicenie s Jillian Michaels a tam najdes vsetky info aj fotky na motivaciu.Odporucam 🙂

simca06022011
18. júl 2013

V pripade ak je vacsie brusko, pomoze hlavne strava... a k tomu vela pohybu... no a este chirurg popripade :P

alex31
19. júl 2013

... ahoj ... skus sa riadne pozriet na to co jes a ci sa neda nieco na tom upravit 🙂 ... mam na mysli mozno nieco vylucit .. to menej zdrave a naopak nieco do jedalnicka pridat ... to viac zdrave 🙂 ... a samozrejme cvicit ... ale nie prehanat len cvicit pre radost a krajsie telo .... ale nezabudni obycajne brusaky nestacia ... je potrebne pravidelne pri kazdom cviceni precvicit vsetky partie bruska ... najskor horne svalstvo, potom stredne, bocne a nakoniec najvecsi problem zien ... spodne brusko .... vsetky casti musia byt precvicene pri kazdom cviceni ... mozes zacat rano a vecer ... mozno tak po 3 serie rano a 3 vecer .... 1 seria = 8 x vrchne + 8 x stredne + 8 x bocne + 8 x spodne brusko ..... cviky si mozes najst na niektorych web strankach a z nich si vybrat tie co ti budu vyhovovat najviac jedno cvicenie ti zaberie tak cca 15 minut 🙂 .... dolezite je spravne dychanie a pomale netrhane pohyby hore a dole ..... to je velmi casta chyba pri cviceni ..... a samozrejme trpezlivost .... pekne brusko sa nedostavi po par cviceniach ..... 🙂 takze hlavne nevzdavat ..... 😀 😀 😀 ... a na brusko je dobry aj beh .... aj ked to vela ludi nevie 🙂 .... ak by sa dalo mozno by nebolo zle aspon raz do tyzdna si ist zabehat ..... a este jeden maly trik .... pekne brusne svalstvo je aj o peknom drzani tela ... aj tym sa bruso posiluje 🙂 .... takze pekne sa narovnat, hlavu hore, ramena a chrbatik pekne vystrety ..... kombinaciou tohto vsetkeho, pravidelnym cvicenim a so zdravym jedalnickom sa vysledok urcite dostavi .... drzim palce 😀

adriku
25. júl 2013

vylúčiť sladkosti, tie idú do brušného tuku, pridať aeróbny pohyb (beh,orbitrek resp. bycikel, rýchla chôdza) jesť do polosýta a často. a mne 10 cm z obvodu brucha ubudlo po lipomasáži a to som jedla denne sladkosti 🙂

jaja930
25. júl 2013

Ja som kedysi cvičila brušáky každý deň a nepomohlo mi to. Až teraz som zistila kde bola chyba. 🙂 nemôžeš robiť brušáky a pritom mať nohy zapreté o niečo pretože vtedy neposiluješ svaly na bruchu ale zaťažuješ si nohy a chrbát. Odkedy som začala cvičiť na brucho bez pomoci nôh, odvtedy to ide krásne dole. Konkrétne cvičievam toto:

https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag

zo začiatku to bola riadna fuška ale po čase telo zistí že musí začať používať svaly na bruchu a začne odbúravať tuk z neho 🙂 no a samozrejme strava toho veľa spraví... 🙂 veľa šťastia 🙂

lencika
25. júl 2013

ahoj dolezite je hlavne upravit stravu a to cvicenie pozri na nete spravne cviky a treba to dodrzovat poctivo, mne sa to podarilo nevravim ze hned ale vyslo to a teraz este horsia situacia udrzat to

danar13
25. júl 2013

Pizri si cviky na www.posilkatv. sk, su super. YNeverila by si mi, ze mam rocne dieta.

preshibana
25. júl 2013

Ako zhodit brusko? No jednoducho, vezmes ho, povies mu dovi, dopo a odhodis ho co najdalej za seba, aby sa uz neopovazilo vratit...mozes ho odstrasit aj nejakymi vyhrazkami, alebo skaredymi slovami 😀

dejnas
25. júl 2013

jednoznačne úpravou stravy... potom pridaj cviky na spevnenie, držím palce