Aký detox odporúčate?

michaelad97
8. jan 2022

Ahojte baby. Som po Vianociach taká nafúkla celkovo a uvažujem o nejakom "detoxe" čo prebudí moje telo. Čo používate pripadne čo pijete? Čaje, drinky, čokoľvek poraďte 🙃

mogaa
8. jan 2022

no ja som si nasadila chlorelu😉

katus2323
8. jan 2022

@michaelad97 ja zasa moringu , ale chlorela je veľmi dobrá , taktiež spirulina

mogaa
8. jan 2022

@katus2323 kolegyna berie moringu, ju vychválila do neba😉

hanah3007
8. jan 2022
Používateľ hanah3007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanah3007.

Enermed 😉

katus2323
9. jan 2022

@mogaa tiež som z nej unesená že čo to vlastne je.. striedam to so spirulinou a chlorelou. Nesmierne mi pomohla s vlasmi , nechtami , kožou a celkovo ukážkový krvný obraz som mala, po porode mi minimálne padali vlasy čo ma asi najviac prekvapilo.. môj krvný obraz bol vždy hladiny železa na nulovej úrovni počas tehu , vždy nasadené lieky na chudokrvnosť po porode a momentálne som po pôrode a vďaka nej neberiem nič, to bolo ďalšie prekvapenie a stále ma v niečom prekvapí ako to je zázrak. Užívam to asi dva roky na striedačku
@mogaa

mogaa
9. jan 2022

@katus2323 no tiež mi tvrdí že je na všetko...odkiaľ si ju kupovala?

ailiba
9. jan 2022

@michaelad97 chlorela je super, ale ochladzuje organizmus a to v zime nie je vhodné. V januári celkovo nie je detox veľmi vhodný, ale keď môžem poradiť tak: ráno nalačno pohár teplej vody s 1PL melasy, na raňajky zeleninovú polievku, alebo kašu (pohankovu, psenovu, ryzovu... S roztlacenym banánom, alebo iným ovocím). Nejesť sladkosti a drobnosti. Veľa zeleniny pečene, varenej, minimum surovej. Na mesiac vylúčiť jedlo z bielej múky a bieleho cukru. A nejaký kvalitný výživový doplnok doplnok.

nikasmile
9. jan 2022

@michaelad97 10dňová očista so zeleným smoothie. Za mňa 🔝🔝🔝🔝. Podľa knihy pozri na nete.

katus2323
9. jan 2022

@mogaa
Momentálne užívam tú čo ponúkajú na stránke GymBeam, je cenovo dostupná a má hlavne ten eco certifikát , ten zelený lístok. Zelený rámik a čierny lístok zobrazený , čo značí ze je čistá.. veľa stránok ju ponúka. Všade je cena rozdielna ale vždy to sledujem podľa toho lístka. Toto je moja druhá a som maximálne spokojná. Prvú som mala z Nemecka len nemám k nej už prístup tak som našla túto. Vyhovuje mi hlavne kvôli cene a tomu ze je čistá.

katus2323
9. jan 2022

@mogaa
Dokonca mám aj práškovú a tú používam na tvár do masiek , tiež dobrá skúsenosť.. aj olej z moringy na pleť.. prednedávnom som čítala o nej jeden článok na webe že ju v chudobných krajinách používajú ako čistič vody. Dokáže vytiahnuť z vody všetky nečistoty aby bola pitná, viaže na seba všetky toxíny a nečistoty tak si myslím že je dobrá aj na Detox teľa

sibea1
12. jan 2022

ahoj... prešla som si komplexnou bylinkovou očistou tela... trva sedem mesiacov... z toho tri mesiace su zamerane na hlbkovy detox organizmu...pozostava zo siestich bylinnych zmesi... su zamerane na očistu proti roznym parazitom, toxínom, hlienu, usadeninam v črevach a celkovo sa precistia vsetky organove sustavy... su to bylinne zmesi nie caje...ucinnost je viac ako 90% pretoze sa nezalievaju vriacou vodou, konzumuju sa surove zaliate vodou a tym sa uchovava vlaknina... mne pomohla so psoriazou, vyčistila som si telo a stravou zalkalizovala...

ella223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vratik86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz