Beh a chudnutie

zuzka2010
20. feb 2012

ake mate skusenosti s behom a chudnutim?chcela by som dnes zacat, potrebujem zhodit najma zo stehien a zadku..

penelope2066
30. dec 2019

@lucitqa najprv musíš vedieť Tvoju tepovú v kľude a potom sa dá vyrátať koľko by si mala mať TF aby začalo spalovat

freeze24
30. dec 2019

@penelope2066 ako sa to prosim pocita? 🤷‍♀️

penelope2066
30. dec 2019

@freeze24 TF v kľude merias hneď po zobudení a od toho sa potom odvíjajú ďalšie vypocty

penelope2066
30. dec 2019

@freeze24 začínaš číslom 230-Tvoj vek-Tvoja tf v kľude x 55%+tf a vyjde Ti koľko by si mala mať minimalnu tf.Aby si začala spaľovať a bola v kardio zóne tak musíš byť v rozmedzi nad 140,ideál 150

lilitela
28. apr 2020

Ahojte v tejto teme, poradite mi niekto nejaku bandaz alebo ortezu, lahucku ale ucinnu na moj stav. je toho plny internet, neviem poriadne ani aku velkost a uz vobec neviem, aky druh - elasticky, neoprenovy, s vystuzou, bez, rozne pasiky.... 🙄 🙏 No, spadla som, sice nie na koleno, ale nejako pri tom pade sa sily preniesli zrejme aj na koleno a mala som tendenciu krivat. Lekara nebolo treba a zo dna na den je to lepsie, citim ale este pukanie pri zatazi po schodoch, a potom to vie aj trosicku rozboliet, akokeby v strede kolena. Takze preto neviem, co by bolo vhodne, fakt nieco lahsie, mensie, kompaktnejsie, iba na take 2-3 tyzdne na podporu kolena, kym sa to uplne vyhoji. Co odporucate skusene baby? A lacne, do 15 eur max.

lara2000
13. feb 2021

@tanitta a kolko chodite ked 3krat do tyzdna? Teda kolko km?

liankaa5524
7. apr 2021

Ahojte, vidím, že sa tu preberá behanie, no ja by som chcela skor z ineho sudka. Behavala som 2 roky, medzera medzi stehnami, o ktoru som bojovala v nedohlade (haha). A nakoniec som sa obratila na trenera, ktory mi odporucil silovy trening. Za pol roka, mam uplne inu postavu. Extrem co sa stalo. Momentalne cvicim podla treningoveho planu od www.fitko.sk maju novy plan na zadok. Neskutocny rozdiel vidim. Ja som bola zamerana na nohy hlavne, ale ked pozeram rozdielove fotky, aj brucho sa mi vyrysovalo. Odporucam kuknut baby. Takto to vyzera...

andrea147
23. sep 2023

@mojsap ahojky,ešte chodíš behat? Mozem sa opytat,ako ti pomohol beh na chrbticu?tiez mam problemy s chrbticou