Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Beh a fólia

nenimozne
17. apr 2016

Ahojte . Zacala som behavat tak cca polhodku navecer. Obtiažne si brucho a boky potrav fóliou a za pár minut sa pod tym potim, až mi tecie pot .je to vhodné na zrýchlené chudnutie? Za akí čas uvidim zmeny. Keď ja mam)stále pocit že keď sa snažím viac chudnut tak preberiem naspäť

nenimozne
autor
17. apr 2016

Sorry za chyby: )

briketa
17. apr 2016

@nenimozne Nie. Tuk sa odburava zvnutra, nie zvonka. Potenie je reakcia pokozky na teplo. My co zijeme v subtropickom pasme kde je stale teplo, by sme behali vsetci ako prutiky keby to fungovalo 😉 . A bacha aby si si nenavodila tou foliou neprijemny ekzem.

nenimozne
autor
17. apr 2016

Tak to kašlem na to radsej a nebudem sa viazat ☺

guinevre
17. apr 2016

@nenimozne A ty si myslis, ze pot je tuk???

nenimozne
autor
17. apr 2016

To si myslite vy dve, ja len som pisala že skôr sa a potom a asi aj skôr to pojde dolu veď noooo

nenimozne
autor
17. apr 2016

@nenimozne sa skôr spotim a dost potim ako bez folie

guinevre
17. apr 2016

@nenimozne Nie, moja, ja si to nemyslim, a rovnako by som si tipla ze si to ani briketa nemysli. Folia je nanic, je to cisto marketingovy trik, jedine co sa moze stat je ze sa z tej folie ktora ti bude udrziavat pot na kozi osypes.

sissy27
17. apr 2016

@nenimozne schudneš v tom zmysle, že vypotíš viac - vody. Teda ak by si sa odvážila tak waaaauuu, vypiješ pol litra vody - a je to späť... Ale určite ti tento spôsob nerozpustí tuk... Inak takéto potenie je super živná pôda pre baktérie, tak aby si sa ešte neprebehla na kožné 😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli