Bielkovinová diéta alebo Cambridge diéta

lucinenka001
25. dec 2013

Ahoj kočky. Urcite sa tu najdu baby, ktore si presli tymito dvoma typmi diet. 🙂. Ak viete napisat Vase nazory, typy, rady, budem rada ak sa podelite o vase skusenosti, nakolko sa neviem rozhodnut ktoru z tychto diet skusit absolvovat 😉 . pripadne naco si davat pozor odkial si objednat pripravky k diete.
Dakujem za kazdu odpoved. 😉

evelynm
25. dec 2013

@lucinenka001 , bielkovinovu dietu poznam, aj som na nej frcala, je dost narocna na disciplinu. Cambridge nemam oskusanu. Posledne mesiace frcim na dukanovej diete, ta ma podobny princip ako bielkovinova dieta. Tu na koniku je super skvela skupina Chudneme s Dukanovou dietou, tam cerpam napady, inspiraciu, motivaciu aj silu. Diskutuju tam slusni ludia, ziadne invektivy, urazky a podobne, prave naopak, slusne sposoby, podpora. Momentalne som si dala pauzu, v januari zacinam nanovo, vrele odporucam.

voskovka
25. dec 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/cambridge-dieta/ tu mas temu o cambridge diete a videla som tu niekde aj tu bielkovinovu.... nezakladaj zbytocne nove diskusie staci hodit do vyhladavaca lebo potom to aj tak uzamknu.... 😉

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka to som videla 😉
len som chcela vediet rozdiel ci tu niesu nejake kočky co skusali obidve nahodou. 😉

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@evelynm

dakujem za nazor, 😉
ak sa mozem este teda opytat prosim Ta, bielkovinova dieta je tiez o kupe produktov nieco take ako Cambrdge diéta ?

voskovka
25. dec 2013

@lucinenka001 v podstate su to jedna a ta ista dieta.... aj som drzala cambridge a je to na baze jedla stravy bielkovin takze kupuju sa produkty a chudnes...

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

😉
a schudla si prosim? Ak ano kolko a za aku dobu?Dakujem. Ja potrebujem cca 6-8 kil.

voskovka
25. dec 2013

@lucinenka001 mam tam niekde aj foto v diskusii co som dala link pred a po.... ja som dala dole skoro 25kg.... za 3-4mesiace myslim ale dost som porusovala.....

evelynm
25. dec 2013

@lucinenka001 , mozes a nemusis si kupovat produkty. Ale prave preto je dukanova dobra, ze si varis, chystas - urcite je to lacnejsie a myslim, ze aj chutnejsie.

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

jemine, tak super krasne klobuk dole. A dalo sa to vydzrat? Nebola si hladna?
aj si nieco jedla pomimo? Co take napriklad? 😉
cize foto najdem v diskusii?

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@evelynm

to ano, ale ja si skor kupim, nemam trpezlivost varit si to. 😉
ale urcite je to zdravsie 🙂

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

aj si cvicila ci nie?

evelynm
25. dec 2013

@lucinenka001 , to ti rozumiem, fakt je, ze travim viac casu pri priprave svojej speci stravy, ale da sa urobit viac a zamrazit si, alebo pripravit si na viac dni, alebo su rychle alternativy - urcite je to zdravsie, ako tie hotove produkty.

voskovka
25. dec 2013

@lucinenka001 hej hej ale neviem na ktorej strane.... mala som stravu 3x denne sacky 2x kokteil 1xpolievku alebo podla mojej chuti su ochutene v pohode sa daju jest.... len kopec cistej vody....a nic popri tom ak striktne dodrziavas schudnes rychlo...ak porusis napriklad niecim zastavi sa ti vaha...........

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@evelynm

ja budem rada ak vydrzim jest tie produkty, kedze neviem ako to chuti 😉
este ich nemam , ale chcem skusit .

voskovka
25. dec 2013

@lucinenka001 nie necvicila az potom ked som zacala vahu stabilizacie.... az potom... a inak na tyzden to vychadza cca 63e

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

pises to s takou lahkostou, ze ti to slo dobre a lahko. 😉
je to hlavne o trpezlivosti a treba to vediet vydrzat. ze ano?

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

to som pocula, ze to stoji riadne peniaze 🙂. a nemas nejake problemy so zaludkom, alebo celkovo, vsetko v poriadku?

voskovka
25. dec 2013

@lucinenka001 som okej 🙂 po porode a dokojeni sa chystam na nu nastupit znova.... .-) lebo viem ze priberiem teraz pocas tehu...
no pre mna to bol boj.... ale chodis ku konzultantke na kontroly,mas ju na mobile je tu pre teba... mne dvihla mobil aj o 11stej vecer ked som chcela navstivit chladnicku a mala krizu ....

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

a co si si vtedy dala?

voskovka
25. dec 2013

@lucinenka001 cistu vodu....

woman14
25. dec 2013

ahojte, darujem polievky objednane z www.bielkovinovadieta.eu Totizto, bola som na CD a nechcelo sa mi chodit na konzultacie, tak som si objednala z webu a nejako mi to nesadlo, mam tam aj nejake omelety a tak...som odhodlana vyhodit to, no kto nema nazvys peniazky a pozna to alebo to chce vyskusat, nech mi posle adresu cez postu. Takze moj nazor je taky, ze radsej CD, ale to je moja osobna skusenost.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

a caje si nemohla ziadne pit?

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@woman14

ahoj, cize odporucas skor CD ?

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@maros313

ahoj a za aku dobu tolko kil si schudol?

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinenka001
autor
25. dec 2013

@maros313

uz som to pozerala aj zbezne citala ak hovorime o tejto stranke?
http://www.cambridgediet.sk/
len som chcela vediet skusenosti od Vas ktori ste uz presli z niektorych diet 🙂

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinenka001
autor
25. dec 2013

@voskovka

fuuu, tak to radsej ist rovno spat ked na cloveka pride hlad o 23h 🙂

lucinenka001
autor
25. dec 2013

@maros313

ziadne nejake vazne vedlajsie ucinky si nemal? nejake bolesti hlavy, zaludka? nebolo ti zle?